реклама

реклама

Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко на сьогоднішній прес-конференції розповіла, що у неї намагалися взяти інтерв’ю з російського телеканалу «Россия 24».

– Учора канал «Россия 24» дзвонив до мене і брав інтерв’ю. Не знаю, що вони там повирізають і поставлять. Вони якраз називали цих хлопців, які приходили на сесію обласної ради (учасників «сміттєвої люстрації» - ред.) карателями. Також тележурналісти підкреслили мені кілька разів, що я їздила в зону АТО з «каратєлямі с Кієва». Я їм казала, що це не карателі, а представники громадських організацій, які, зокрема, і творили революцію Гідності. І я наголошувала, що не їжджу на Схід з карателям, а їжджу з представниками демократичних сил, які за цілісність України. А головним карателем насправді є Росія. Ясна річ, що тоді вони відключилися, – зазначила Валентина Коваленко.


реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Фугас 26.11.2014 08:51
Валентина Михайловна, угадайте с одного раза, что во время войны было бы с каким-нибудь председателем за интервью для какого-нибудь мюнхенского "Райх-ТВ". Ох, жаль что в этом случае у нас все по другому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 A 26.11.2014 01:35
Цитую незнайка:
Предписывалось царем боярам молчать-Дабы дурь каждого меньше видна была

Та наче якраз навпаки - "Указую на ассамблеях и в присутствии господам сенаторам говорить токмо словами, а не по писанному, дабы дурь каждого всем видна была. — Указ от 4 октября 1703 года" - Кажуть, що то Пєрвий такий указ видав. Ну, принаймні, тут [http://ru.wikiquote.org/wiki/%D0%9F%D1%91%D1%82%D1%80_I_%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%B9] так пишуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 адекватний 25.11.2014 23:46
Перебільшила Валентина. Ну тягне шантропа сміттєбачкова на карателей. Все дуже просто. Злидарі що лазили останні роки свого житті по смітникам почуяли владу і стали атрибути свого гнійникового бізнесу таскати за собою, бо нічого більш приємного до майдану як поритись в бачках не робили. А тут і бабосіки платять і працювати не потрібно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Кіно і німці 25.11.2014 22:46
Валік Чернявський для чергової телепрограми "Провокація" на каналі "ВІККА" взяв коменти практично у всіх відомих політиків, кого знав. І у Вас, валентино Михайлівно, теж. Тільки не розстроюйтесь з-за цього - колись і Вам подзвонять вражеські журналісти з-за бугра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Черкащанин 25.11.2014 19:45
" Я їм казала, що це не карателі, а представники громадських організацій, які, зокрема, і творили революцію Гідності. "-ТОМУ САМЕ КОВАЛЕНКО ПІСЛЯ ЦЬОГО ЗАБОРОНИЛА ВХІД В ОДА,А НА СЕСІЮ 27-ГО МВС ЗАПРОСИЛА,ЩОБ ГРОМАДУ НЕ ПОБАЧИТИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Парася 25.11.2014 19:36
А ти, Валюха, кумедна! Давай до нас - в клуб кавеенщиків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9   25.11.2014 18:35
Передавали нещодавно, що Кіселёв як взнав, то з-за такої невдачі хтів застрелитись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #8 Єгор 25.11.2014 17:03
Валентина Михайлівна! А сьогодні скільки у вас відсотків за інтенсивність роботи? Все ті ж 90? Як вам тяжко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 Миледи 25.11.2014 16:48
Очередной ПИАР! Уже утомила
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Чукча 25.11.2014 15:25
Цитую незнайка:
Предписывалось царем боярам молчать-Дабы дурь каждого меньше видна была

Да, похоже на превентивное оправдывание.