реклама

реклама

Дозвіл на видалення 426 дерев дав сьогодні черкаський міськвиконком.


На засіданні виконкому міськради зазначалося, що всі ці дерева – або аварійні, або сухостійні.

Відповідні служби виїжджали на місця й обстежували кожне з них.

Видалення дерев відбуватиметься відповідно до заявок громадян та установ міста Черкас.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 зелений патруль 26.11.2014 12:06
Цитую пєнсіонер:
на знімку хворе, уражене омелою дерево. гарний кадр :roll:

У нас 80% дерев уражено омелою. і шо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 пєнсіонер 26.11.2014 09:30
на знімку хворе, уражене омелою дерево. гарний кадр :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Ніжинський огірок 26.11.2014 09:08
А після нас - хоть Сахара!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Фугас 26.11.2014 08:42
Так я не понял, че город отапливают "ничейными" дровами, то есть общей собственностью граждан, а астрономические платежки приходят "за газ"? Хто это у нас такой хитренький, а, Сергей Олегович?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Фемида Ив. Щербатая 26.11.2014 08:35
Если этого докера таки не утихомирят лет на пять в маленькой комнате, он оставит здесь пустыню.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Дід Трохим 26.11.2014 08:08
Хто їх рахуватиме? Буде так: 425, 426, 426... і так тисяч до трьох. Одар, с...! Ти вже з....! Коли вже знесуть ті дерева, з яких вам з Гусьом зроблять хатки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Терминатор 26.11.2014 01:30
Новий лозунг міськвиконкому - Зробимо місто лисим !!!
Чомусь лозунгів на зразок "Відремонтуймо всі тротуари !!!" чи "Зробимо місто зеленим садом!!!" не чути, тільки різати, ломати, знищувати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Черкаський люд 25.11.2014 19:02
Цитую Сергій з Кривалівки:
Чомусь сухостійні дерева цих вандалів мало цікавлять, ріжуть в основному живі... Прикладів - безліч по місту.

Саме так! Часто прекрасні дерева перетворюються на каліки-обрубки(((
І це вказує, що при владі міста - з....нці якісь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #5 ух-ти 25.11.2014 18:30
Цитую федор принципиальный:
Опять бесплатное сырье на ДОК одара.....

Ні не безкоштовно, підприємство за безоплатно отримане заплатить податок на прибуток, або в бюджет міста за сировину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Сергій з Кривалівки 25.11.2014 18:26
Чомусь сухостійні дерева цих вандалів мало цікавлять, ріжуть в основному живі... Прикладів - безліч по місту.