реклама

реклама

Черкаська область є найкращою в Україні за показниками щодо охоплення дітей дошкільними навчальними закладами. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила голова Черкаської облради Валентина Коваленко.

– У нас показник становить 95%. А по Україні цей відсоток становить 81,1%. Звичайно, разом з тим треба зауважити, що цьогоріч в Черкаській області відкривається всього 2 садочки. 1 грудня, зокрема, в моєму рідному селі Самгородок Смілянського району відкривається садочок. Там є 25 діток. Ми з обласного бюджету виділили невелику суму для того, щоб село, в якому закрита школа, мало хоча б дитячий садочок. Місцеві підприємці зробили капітальний ремонт, – розповіла голова облради.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Чукча 26.11.2014 17:32
А колі здадуть дитсадок у селі Леськи? З 2010 по 2014 активно будували і він фактично готовий, залишились дрібниці. Але будівництво його заморозили. Можливо і для цього садочку знайдуться кошти з "обласного бюджету виділили невелику суму".
А можливо будівництво припинили тому, що з того села немає "видатних українців"? Чи можливо тому що до цього часу селяни гуляють по вулицям Леніна, Карла Маркса, Свєрдлова, Комсомольскій, Жовтневій? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Дід Трохим 26.11.2014 08:19
Так я не поняв, яким тут боком Валя? Чи лишній повод засвітить її ліцо, бо давно не бачили? Чого не поставить фото дитсадка???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 адекватний 25.11.2014 23:39
Цитую Т.М.:
Скільки позакривали шкіл, позакривали по селам медичні пункти, позвільняли врачів та участкових...А тут рідне село голови облради , і садок ...Подумати діло хороше, відкриються нові робочі місця.Але тепер давайте подумайте і про інші села,їх на Черкащині багато, там теж потрібні садочки, школи, педагоги, медики, міліціонери.А перед усім звертайте увагу на пенсіонерів.В багатьох селах їх більшість,раніш е думалось соромно, що є інтернати для пенсіонерів, а тепер на місцях незаповнених садочків та пусток в школах, можно організувати і садочки для пенсіонерів-"СТРОИТЕЛЕЙ КОМУНІЗМА" (до магазинів далеко ходити, а діти в містах-на квартирах та в гуртожитках, нікуди стареньких забирати, а так в рідних селах і не холодні і не голодні.Розмовляючи на цю тему з пенсіонерами, вони казали що мріють про такий нагляд та таку турботу але немають ніде підтримки.

А кому влни потрібні? Присідальникам потрібні реальні доходні теми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 адекватний 25.11.2014 23:37
Молодець за такий короткий термін наклонила кого потрібно щоб садочок в рідному селі відкрили. Питаннячко. Чия заслуга? Після майдану проект робили, дозволи. Чи при "ворожому" Тулубу все організовано а ви піаритесь? Думаю початок роботи був так років зо три тому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 logotip 25.11.2014 17:58
Цитую плоХОрошо:
Я канешно за то чтоб каждому ребенку по детсадику, но всеже, гдеже грань разумного???


Ты готов отправлять своего маленького ребенка ежедневно автобусом в соседнее село? Или сидя в Черкассах с кучей д/садов и школ под боком, ты лучше знаешь, как жить надо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Т.М. 25.11.2014 17:38
Скільки позакривали шкіл, позакривали по селам медичні пункти, позвільняли врачів та участкових...А тут рідне село голови облради , і садок ...Подумати діло хороше, відкриються нові робочі місця.Але тепер давайте подумайте і про інші села,їх на Черкащині багато, там теж потрібні садочки, школи, педагоги, медики, міліціонери.А перед усім звертайте увагу на пенсіонерів.В багатьох селах їх більшість,раніш е думалось соромно, що є інтернати для пенсіонерів, а тепер на місцях незаповнених садочків та пусток в школах, можно організувати і садочки для пенсіонерів-"СТРОИТЕЛЕЙ КОМУНІЗМА" (до магазинів далеко ходити, а діти в містах-на квартирах та в гуртожитках, нікуди стареньких забирати, а так в рідних селах і не холодні і не голодні.Розмовляючи на цю тему з пенсіонерами, вони казали що мріють про такий нагляд та таку турботу але немають ніде підтримки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Платочки від Рудика 25.11.2014 17:30
І слава Богу, що відкрилося. Хоч щось робиться. Звичайно буде вигідніше автобус та перевозити, але ж село треба якось теж підіймати. Молодець валентина Михайлівна, що відкрила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 плоХОрошо 25.11.2014 16:49
Я канешно за то чтоб каждому ребенку по детсадику, но всеже, гдеже грань разумного???

В садике, воспитатель, нянечка, повар, медсестра, методист, сторож, завхоз, муз.работник, уборщица, електрик, заведующая в конце концов.... и это АЖ на 25 детей!!!! Не говоря уже про стоимость комунальных услуг... Не дешевле было автобус организовать к ближайшему садику?

Или грядут выборы и Валюхе нада прогибаться???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 СЕЛЯНИН 25.11.2014 16:45
Пидпрыемци-зрозумило Куды ПОШЛИ деньги от продажи авто облрады? А сами авто?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Миледи 25.11.2014 16:42
Цікаво скільки коштів потрачено на ремонт цього садочка? Вартість утримання при 25 дітках. Прокуратура ще не зацікавилась?