реклама

реклама

- На сесію у четвер виноситиму питання про звільнення мого заступника Любові Майбороди, - мер Черкас Сергій Одарич сьогодні вранці на брифінгу для журналістів підтвердив неофіційну інформацію про намір відправити у відставку свою соратницю.


Як раніше повідомила «Прочерку» Любов Майборода, 17 червня, у п’ятницю, вона мала в кабінету мера серйозну розмову. Сергій Олегович радив їй писати заяву на звільнення.

- Каже мені: «Я говорю одне, а ти – друге». Того ж дня провів засідання міського виконавчого комітету. Без мене. Планується сесія міськради, де, зокрема, й розглядатимуть питання про мою відставку, – повідомила Любов Володимирівна.

Причиною напруги між мером та заступником є публічна нищівна критика Майбородою ідеї зведення у Черкасах льодового палацу. Сергій Одарич прояви такої критики уже назвав «хворобливою уявою».

Подробиці сьогоднішніх заяв мера Черкас читайте на «Прочерку» пізніше.

реклама

Коментарі  

 
+1 #24 А.Демєнтьєв 21.06.2011 11:47
Как важно вовремя уйти.
Уйти, пока ревут трибуны.
Уйти, покуда не осудят
Те, кто вчера боготворил.
И лишь соперник твой поймёт,
Что был великою победой
Твой неожиданный уход.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 таки да! 21.06.2011 09:50
Майбороду - в мери, а Одарича - за сині хмари з Черкас гнати!Язиком молоти - не мішки тягати....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Арсен 20.06.2011 22:48
Цікаво, а про що ж Майборода думала як йшла під знаменами "ВД"? То розповідали які вони "вільні і чесні", а тепер буде навпаки розказувати. І де ж тут розум?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Акуна с мататой 20.06.2011 18:41
Без подачи гр-на Тулуба не обошлось.Забор запомнил. :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Акуна с мататой 20.06.2011 18:38
Цитую АлисА:
Нельзя кусать руку, которая тебя кормит, нешановна Майборода...
и рейтинг упал и грошей не наколядовала.

Кормить может не только рука...и что будем делать,АлисА? :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Альтран 20.06.2011 18:28
абрамович правий.
Одарич ненавидить старців які користуються міським транспортом.Для нього це неприйнятно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Знайка 20.06.2011 15:51
А я всегда говорила, что Люба скоро побъет горшки с Олежкой. Как в вводу глядела, однако, как в вводу, мля!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Скептик 20.06.2011 15:11
Одарич уже тоже *** своими идиотскими проектами. А то, что он всех старается загнатьв ОСББ, не отремонтировав перед этим дома, а только обещая дать часть денег на ремонт - уже плохо. Да и Одарич всегда забывает, что в Черкассах не Горсовет создал районы, а районы горсовет. И его маразматическая борьба с территориальным и комитетами самоуправления - путем изменения их количества - полная дурь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 Бувалий 20.06.2011 14:21
Єдина жінка, яка не боїться говорити правду. Як це витепріти владі, яку люди ненавидять та яка постійно бреше? Треба все робити тихо та паскудити опонентів під різними ніками в інтернеті. Любов Володимирівна на таке нездатна. За це ми її й любимо. Влада її знімає, а ми - обираємо!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Абрамович 20.06.2011 14:16
Майборода не розуміє колективної роботи: всі при джипах, котеджах, бабках - тихою сапою МОВЧКИ гребуть міський бюджет. А хто вона? Іздить громадським трапспортом та живе в хрущевській квартирі. :roll: Навіщо такі зами? ЦЕ ГАНЬБА ДЛЯ МІСТА УСПІХУ!!