реклама

реклама

Два депутати Черкаської обласної ради – Валерій Черняк і Микола Тимошенко – склали депутатські повноваження. Їхні подання розглянули сьогодні на засіданні сесії. Про це повідомляє сайт "Про все".


У своїй заяві Микола Тимошенко зазначив, що хоче скласти депутатські повноваження у зв’язку з погіршенням стану здоров’я та неможливістю продовжувати виконувати депутатські обов’язки.

– Звичайно, шкода, але людина виявила таке бажання, – прокоментувала заяву голова облради Валентина Коваленко.

З першої спроби депутати облради не підтримали заяву про складання повноважень Валерія Черняка. Проте, поставивши на голосування це питання вдруге, народні обранці все ж звільнили свого колегу від “депутатського  тягаря”.

Валерій Черняк був обраний по виборчому округу № 30 (Христинівський район). Увійшов до фракції Партії регіонів. Очолював обласну раду. Після Революції Гідності голову ради переобрали.

Микола Тимошенко був обраний до обласної ради за списками Партії регіонів. У період 2002-2006 років був заступником голови обласної ради, нині – пенсіонер. Є членом фракції “Рідна Черкащина”.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Юра Казбетский 30.11.2014 12:49
Цитую Денис Дмитриевич:
Цитую дима:
Чуприна-- Вы проходимец и очень п..длый человек,который в обществе не имеет уважения в разных слоях со времен СССР.Вы подло еще в советские времена писали анонимки.Вы трус и редкая ....

Какой Вы нервный мальчик г-н Дима.Видимо что-то задело Вас за живое,наверное Вы родственник В.Черняка.В отличие от Вас А.Чуприна свое мнение высказывает открыто и,следует отметить,объект ивно.Ничего не соответствующег о истине он о Вашем родственнике не сказал.Вы в свою очередь анонимно пишете не соответсвующие действительност и гадости и при этом трусливо прячетесь.

И че ты Денис такой лаяльный к этому диме.Он ответить должен конкретно за гнилой базар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Денис Дмитриевич 29.11.2014 13:40
Цитую дима:
Чуприна-- Вы проходимец и очень п..длый человек,который в обществе не имеет уважения в разных слоях со времен СССР.Вы подло еще в советские времена писали анонимки.Вы трус и редкая ....

Какой Вы нервный мальчик г-н Дима.Видимо что-то задело Вас за живое,наверное Вы родственник В.Черняка.В отличие от Вас А.Чуприна свое мнение высказывает открыто и,следует отметить,объект ивно.Ничего не соответствующег о истине он о Вашем родственнике не сказал.Вы в свою очередь анонимно пишете не соответсвующие действительност и гадости и при этом трусливо прячетесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 О.ЧУПРИНА 28.11.2014 19:36
Цитую дима:
Что касается Вашего публичного обращения к господину Черняку он никогда никого не предавал на разных руководящих постах в отличии от Вас.

Цитую дима:
Чуприна-- Вы проходимец и очень п..длый человек,который в обществе не имеет уважения в разных слоях со времен СССР.Вы подло еще в советские времена писали анонимки.Вы трус и редкая ....

Готовы ли вы публично в моем присуствии доказать написанное здесь?За слова надо отвечать,"дима".Согласен?Посмотрим кто есть трус.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 дима 28.11.2014 01:49
Что касается Вашего публичного обращения к господину Черняку он никогда никого не предавал на разных руководящих постах в отличии от Вас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 дима 28.11.2014 01:47
Чуприна-- Вы проходимец и очень п..длый человек,который в обществе не имеет уважения в разных слоях со времен СССР.Вы подло еще в советские времена писали анонимки.Вы трус и редкая ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 адекватний 28.11.2014 01:24
Цитую Платочки від Рудика:
Та, що тут шкодувати за Черняком. З Тулобом накурулесили. Якби ще і якесь покарання було, а так, що ще ж шкода таких. В ті часи людей гнобили. Шкода їм- ОТ І ВИЙШЛО ВСІ ДОБРІ!!!! За що стояв майдан?

А зараз не гноблять? зараз власники підприємств та фірмочок глумлять людей кидаючи подачку в конверті а потім ще збирають на ато , бо є така норма. Чи ви цього не знаєте. Чи вам до вподоби тотальна злочинність стрільба на вулицях (я не не про Донбас а про всю Україну) чи вам до вподобі шобли які вештаються в комуфляжах по містах та патрійотично віддавлюють приватну власність. Чи може вам подобаїться що зл..чинці вирішили що концерту Лорак не бути і почали безнаказанно кидатись на міліцію. Чи може ви отримали безвізовий режим. Чи може народ не стогне від ярма комунальних платежів. Чи може вам подобаїться що тисячі молодих хлопців осталися скаліченими. Це все ваші патрійотичні брехні, тільки ви боїтесь собі признатися що це ваші плоди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 адекватний 28.11.2014 01:17
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Жінка:
Черняк - порядна людина, і хватить його обливать грязюкою.

Валерій Черняк дійсно до знайомства з Тулубом був позитивною людиною.Потім Лихий попутав і проявилися його слабкості.За 10 днів до бігства Тулуба я публічно просив Валерія Петровича засудити злочинну діяльність ПР та поставити на сесії питання про недовіру губернатору,він побоявся.Думаю,що він не втрачений як член демократичного суспільства,але помилки потрібно визнати і про це сказати людям.

злочинна діяльність це те що майдан зробив з країною. Якщо вам до вподоби жити де вбивають калічать безнаказанно бьють на концерті міліцію бо вони "активісти" а попросту б...ндити і зл...чинці, то їзжайте в Сирію і там майданьте та мийте д..рням мозок про світле майбутнє. Запроданці ще відповдь будуть держати за знищення держави брехливими лозунгами про европу, яка до речі підтримувала так яро нашу "інтеграцію" тільки в наших новинах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Віктор 27.11.2014 20:53
А Лєга хоч би совість мав, написав би заяву та й пішов би собі бізнесом займатися. От за його соромно. А позицію Черняка і Тимошенка підтримуємо. Раніше було б все це робити. Але пізно ніколи не буває.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #5 О.ЧУПРИНА 27.11.2014 20:02
Цитую Жінка:
Черняк - порядна людина, і хватить його обливать грязюкою.

Валерій Черняк дійсно до знайомства з Тулубом був позитивною людиною.Потім Лихий попутав і проявилися його слабкості.За 10 днів до бігства Тулуба я публічно просив Валерія Петровича засудити злочинну діяльність ПР та поставити на сесії питання про недовіру губернатору,він побоявся.Думаю,що він не втрачений як член демократичного суспільства,але помилки потрібно визнати і про це сказати людям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Нестор Іванович 27.11.2014 19:41
Цитую Жінка:
Черняк - порядна людина, і хватить його обливать грязюкою.


Людина, яка бере те, що їй не належить - просто злодій. Ваш Черняк не посоромився взяти з рук Тулуба крадений мандат депутата обласної ради. То який же він тоді "порядна людина". Очевидно, що він звичайнісінький злодюжка.