реклама
Sucurity Police

реклама

За словами самого губернатора, Київ його не забирає на роботу в уряд

За словами самого губернатора, Київ його не забирає на роботу в уряд

Губернатору Черкащини Сергієві Тулубу не пропонували міністерського крісла. Про це він сказав журналістам на брифінгу 20 червня. А всі розмови про його віце-прем’єрство назвав «штучними вигаданими історіями».

- Якщо коротко, то я лишаюсь, - відповів він на запитання щодо своєї подальшої роботи. – Мені дуже подобається цей край, мені дуже подобається працювати з вами, мені дуже подобається, що тут такі талановиті, співучі, працьовиті люди. Мені дуже подобається, що тут є могили моїх родичів. Мені подобається тут все. А якщо казати об’єктивно, то не було ніяких пропозицій і не було ніяких відмов. Все це якісь штучні вигадані історії. Мабуть, тими людьми, які десь нашкодили, а тепер бояться, що до них доберуться. Вони б мене куди завгодно відправили, навіть президентом США.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 56789 21.06.2011 21:08
Цитую 1234:
да уж, собралась кучка бездельников и давай писать всякую чушь, вместо того чтобы работать и вместе с губернатором "будувати нову Черкащину" :-* !!!!! Хоть кто-то из Вас сделал хотя бы 100 дулю из того, что ежедневно деляет этот человек на благо людям? Задумайтесь, а потом пишите!


А чому 1234 так на скору руку зашифрувався?
Назвіться, а то ми на когось із заступників подумаємо...
А бдувати нову Черкащину у вас немє відповідних людей.
Зі старперами і лизоблюдами в нову Черкащину, ви що з глузду з"їхали нам таке протипоказано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 1234 21.06.2011 15:18
да уж, собралась кучка бездельников и давай писать всякую чушь, вместо того чтобы работать и вместе с губернатором "будувати нову Черкащину" :-* !!!!! Хоть кто-то из Вас сделал хотя бы 100 долю из того, что ежедневно деляет этот человек на благо людям? Задумайтесь, а потом пишите!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Дывудывуюсь 21.06.2011 11:31
Мистечковые братья бояре по типу Олийныка, Терещука все сделали чтобы Тулуб тут себя чужим чувстовал.
Речи лизоблюдов на мероприятиях не в счет, на бытовом уровне они всё наоборот говорят.
А он еще и склонен себя серыми безликими подлизами окружать.
Чи не фигура голова облрады, его не то что фамилию, лицо никто не вспомнит. И какой политический вес он может Тулубу или его политической силе придать?

А дежурные комплименты черкащанам, это по типу непрошеного гостя.
Я тут бо мені у вас дуже подобається... ???
Думал будут упрашивать остаться, а все ждут пока гость восвояси уберется ...
P.S. Вся проблема в совковом мышлении.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Читачка 21.06.2011 04:57
Цитую Читач:
Ми щасливі безмежно, будьте з нами довіку!


Гей, наливайте повнії чари, поки ще лихо сміється!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Соціолог 20.06.2011 21:46
Ше рік роботи із таким інформаційним супровідом і губернатору вже нічого пропонувати не будуть. Як взагалі можна було примудритися зробити антірекламу на тому, що стовідсотково працює на імідж! Скількох людей в країні можуть назвати у числі претендентів на посаду віце-прем"єра! Отож! Де він такі кадри бере, я б замовив парочку для конкурентів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Народ 20.06.2011 17:50
Ой спасибі, ой спасибі, за одолженіє!
Рік пройшов, насилу зрозумів, що не потрібний він там.
А нам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Альтран 20.06.2011 17:26
А ми б хотіли бачити Вас там,в Києві.
Великому кораблю-велике плавання((((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 АлисА 20.06.2011 17:03
Вот и хорошо, что остаётся. Теперь и за аэропорт спросить можно у губернатора: КОГДА ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Перехожий 20.06.2011 16:58
І що це було? Мабуть НЛО навіяло київським ЗМІ таку інфу, за розповсюдження якої до речі чи маленькі кошти у столиці беруть. І чого тоді раніше не можна було сказати, що це деза, а не баламутить черкащан. Щоправда ця відповідь на брифінгу була не така прикольна як, та, що Тулуб дав в інтервью "Черкаському краю"