реклама

реклама

У ніч на 13 грудня журналіст телеканалу «Антена» Роман Шовенко став свідком зухвалих хуліганських дій групи нетверезих осіб. Про це йдеться у сюжеті телеканалу.

Журналіст став фільмувати кумедну сутичку між викликаною адміністрацією одного з ресторанів охороною та молодиками.

Після чого хулігани почали погрожувати журналісту та нападати на нього. Вже по приїзду міліції, один з громадян накинувся на журналіста та завдав йому кілька сильних ударів в область голови та тулуба, намагався відібрати та розбити телекамеру, пошкодивши її.

Хуліган зателефонував за номером «102» та заявив, що скоєно напад на працівника міліції...

Як йдеться у відео, зачинщик безладів представився працівником МВС - оперуповноваженим управління карного розшуку Сергієм Миколайовичем Вороним. Він та його поплічники намагалися зателофонувати «криші» та вимагали відпустити затриманого, представляючись при тому депутатами Верховної Ради України.

Міліція затримала хулігана. Зі слів начальника УМВС в Черкаській області Владислава Пустовара, учасники інциденту встановлені. Соснівським райвідділом відкрите кримінальне впровадження за статтею «хуліганство».


реклама

Коментарі  

 
-2 #16 Теж фотограф 18.12.2014 13:12
Фотограф, а до чого "Антена"??? Там на телеканалы жодноъ реклами горілки не помітив?
Про яку жовтизну ви медете? Крім цього телеканалу і дивитися нічого вже - якщо говорити про місцеві. А журналіст - молодець! Втрутився, коли всі тихенько мовчали. Сподіваємось, що це л...но в жовтому ми ще побачемо в репортажі "Антени" з залу суду! Молодці! Але міліції не вірю. Навіть колишнього свого, але відмазувати будуть. Хоча, якщо громадськість не схибить, то перспектива є!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Алёна 17.12.2014 11:54
мы в тот вечер тоже там сидели то он к нам за столик подходил кучу раз ! пот мы не выдержали подошли к анминестратору и попросли вызвать охрану
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Фотограф 15.12.2014 16:14
Ну и проблема. На телевидении, что ни минута рекламы, так водка. И ничего, ни один журналист не заходится от этого в негодовании. А тут громадянын, поддержал витчизняного выробныка и гордость области, которая лидер по доставанию из холодильника - ну и усугубил. Сняли бы лучше репортаж о ночной продаже алкоголя в магазинах без чеков и тем более несовершеннолет ним. А так, желтая "Антенна" опять трудится на ниве раздувания скандалов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Каркар 15.12.2014 16:05
Цитую вова:
как фамилия героя ? кто-то знает ?

Ім'я є в описі відео на ютубі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Атас 15.12.2014 15:53
Це добре, що тут був журналіст і почав знімати, і що це в центрі. При інших обставинах зам"яли б справу прямо на місці ще й журналіста зробили б винуватим. Отаке зараз справжне обличчя міліції, вірніше р...ло, ніякої честі мундира, безкультур"я, відмазування своїх. Цікаво як викрутиться з ситуації це б...ло і його начальство, та й обласний начальник. Справжня люстрація за ними аж плаче!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 місцевий житель 15.12.2014 14:26
Цитую вова:
как фамилия героя ? кто-то знает ?

Отой жи....й п’янючий називався В.....ним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 вова 15.12.2014 12:53
как фамилия героя ? кто-то знает ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Дела кабацкие 15.12.2014 10:35
Я бы тоже дал в пятак, если бы меня ... знает кто и с какого перепугу начал снимать. Есть менты - пусть разбираются. Нет ментов - звыняйте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Крук 15.12.2014 10:04
Що тут дивного - воно із ферми втекло))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 черкащанин 15.12.2014 09:16
Вже Пустовар почав відмазуватись.."Особа, яка під час конфлікту представилася працівником черкаської міліції, в підрозділах УМВС України в Черкаській області не працює, інформує прес-служба міліції."(ПРО ВСЕ). :-x :-x :-x :-x :-x