реклама
Sucurity Police

реклама

Виставку з нагоди Дня Конституції організувала обласна влада у сквері за Будинком рад. Так влада відреагувала на намір опозиції провести під стінами обласної ради пікетування проти голови облдержадміністрації Сергія Тулуба.

І хоча об’єднаній опозиції суд заборонив проводити сьогодні будь-які мітинги, прихильники губернатора прогавили… пікет ВО «Свобода». Міська організація свободівців подавала заявку на проведення свого мітингу з претензіями до губернатора, але у суді вона не була оскаржена. Тому депутатів обласної ради та чиновників у сквері перед Будинком рад зустрічають прапори «Свободи».

Ідея влади - виставка під відкритим небом на підходах до обласної ради

Ідея влади - виставка під відкритим небом на підходах до обласної ради

 

Мітинг "Свободи" сьогодні не забороняли

Мітинг "Свободи" сьогодні не забороняли

Перехожим роздають "Черкащину регіональну"

Перехожим роздають "Черкащину регіональну"

 

На сесію сходяться депутати і високі чиновники

На сесію сходяться депутати і високі чиновники

 

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Оксана 24.06.2011 21:50
Знову працівники культури прикривають стидобище влади...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Свобода 24.06.2011 15:02
Цитую смішно:
хтозна шо: там ярмарок, а там прапори... це не мітинг, а якесь невнятне бурмотіння. кому він такий був потрібен? аби було?


А там і нікого було преконувати?
І в Криму нікого не переконали і даже не робили цього.
Головне показали, що ми нікого не боїмося.
Як можна боятися стояти серед бягузів?
Тому і не боїмося. І ви дивітьсЯ на нас і не бійтесь тих хто вас боїться.
Ми не переконуємо, ми видавлюємо із вас рабів.
Слава Україні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 редактор Псміховиську 24.06.2011 13:18
Читали "Черкащину регіональну" по долгу службы. В хозяйстве может где и пригодится, но читать это нельзя. Зачем бумагу и деньги переводят, непонятно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Нетолерантний 24.06.2011 12:52
Історику, а Ви взагалі сам то чий проект?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Чиста правда 24.06.2011 12:43
У цієї, з дозволу сказати, газети стиль а-ля "наш вождь И.В Сталин"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 смішно 24.06.2011 11:25
хтозна шо: там ярмарок, а там прапори... це не мітинг, а якесь невнятне бурмотіння. кому він такий був потрібен? аби було?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Історик 24.06.2011 11:09
Мітинг "Свободи" сьогодні не забороняли тому, що "Свобода" проект Партії регіонів.
І цікаво як вони збираються Джина назад бутилку заганяти?
Чи владі головне Тимшенко електорат порвати?
Готовимо таке собі ЛДПР у вишиванці.
Але Україна не Росія.
Тягнибок не зовсім Жериновський.
Грайтесь з ними, але не забувайте про Німеччину 1933року.
Історія вчить тому, що вона багатьох взагалі не вчить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Псміховисько 24.06.2011 10:56
На фото роздають Черкащину регіональну?
Хто, хто прочитав хочаб одну публікацію газети?
Картинки?
Таж для цього журнал "ГУБЕРНАТОР"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Місцевий житель 24.06.2011 10:06
високі чиновники??? :lol: не смішіть людей. з повагою.....