реклама

реклама

Володимир Олійник - соратник помаранчевої Юлі

Володимир Олійник - соратник помаранчевої Юлі

На суд над екс-прем’єр-міністром Юлією Тимошенко прийшла Інна Богословська та інші депутати-регіонали. Як повідомляє інтернет-видання «Лівий берег», виходячи з зали Печерського суду під час перерви, Тимошенко змушена була пройти повз регіонала Володимира Олійника.

Лідер БЮТ затрималась на хвилину коло колишнього мера Черкас та екс-бютівця і оформила на його адресу недоброзичливе побажання. «…і не лише Вам, ну й Вашим онукам», - вдалось почути закінчення фрази.

А прихильники Тимошенко зустріли Богословську коло приміщення суду вигуками «Відьма! Відьма!».

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Маруся 24.07.2011 10:22
Крысы-перебежчики! Только заняты тем, чтоб пристраивать свои з...цы! При всех властях! Ни убеждений, ни личного достоинства... Всё на продажу!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 орпампиртоь 27.06.2011 19:50
Володимир Олійник *** и *** розикрав черкаси
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Добрик 27.06.2011 08:34
, Если Олейник должен быть все время в БЮТе, то и Юля должна быть до сих пор в громаде с Павлом Ивановичем, который вывел ее и в бизнес и в политику. Округ ей дал, "согласованный", почему-то в Кировоградской области, где она вообще ни разу не была до кампании и прочее. Чего это, кстати, было баллотироваться в Кировоградской области женщине из Днепропетровска ? Или, если не с Павлом Ивановичем, то тогда с Ющенко, который взял ее в кабмин, а потом назначил премьером.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Крук 27.06.2011 05:36
Цитую Лань:
Він що туркам чи китайцям продався?


Звичайно ж ні!!!
Але, думаю, з тієї причини, що вони його не хочуть купляти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 КединоГорець 26.06.2011 22:34
Цитую Лань:
Соплі краще повитирайте під носом, а потім зухвало коментуйте народного депутата

По всякому чув, як Олійник представляється , але щоб стверджував, що він "Лань" - чую уперше... Щось з Вольдемаром не все зер гут, очевидно. Манія нардепської величі залишилася, але тепер ще й "отягчьонная" переконаністю в тому, що він - звірятко на ймення Лань?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #10 Лань 26.06.2011 00:04
Соплі краще повитирайте під носом, а потім зухвало коментуйте народного депутата, ще б він вас не питав як йому діяти. Життя одне і прожити його потрібно так щоб потім діти не жалілися на свого батька.
Це у вас ні в кишені ні в голові, все чого ви боїтесь втратити це свої принципи, тобто вбиту в голову дурість.
Невмієте самі красиво жити не призирайте за це інших.
Він що туркам чи китайцям продався?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Олень 25.06.2011 23:42
Незрячим пальцем тычет судьба и так и сяк,
У ней богач захнычет,у ней заржёт босяк.
Тяните жребий, господа, тяните жребий,
Он одинаков для шелков и для отрепий.
И если снова проиграет голытьба,
Тут не система виновата, а судьба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 leo 25.06.2011 20:30
Да начинается гражданская война вы этого хотели-- получите
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Андрій 24.06.2011 21:59
А пачку яку відгодував. Треба нею щурів гатити. Мордяка така, що так і хочеться луснути не один раз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Helen 24.06.2011 20:46
Фотка-BEST of the best!