реклама

реклама

«Це ображені христопродавці, павлики морозови все не можуть заспокоїтися!»

«Це ображені христопродавці, павлики морозови все не можуть заспокоїтися!»

«Ображеними христопродавцями та павликами морозовими» назвав сьогодні на сесії Черкаської обласної ради голова ОДА Сергій Тулуб черкаських опозиціонерів. Так він відповів на виступ депутата Юрія Громовського, який від імені опозиції зачитав заяву з критикою С. Тулуба.

Як різко висловився під час виступу Сергій Тулуб, опозиція «за п’ять років перебування при владі навіть будки для собаки не побудувала».

– Розікрали народні гроші по так званій «Золотій підкові» і довели до злиднів черкащан. Слухайте, або робити, або не робити… А так аби повітря ганяти… То знайдіть інших. І я хочу сказати, що це ображені христопродавці, павлики морозови все не можуть заспокоїтися! – завершив Сергій Тулуб і отримав порцію схвальних оплесків від представників депутатської більшості.

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 Федот 25.06.2011 10:34
Энто где же ты, злодей,
Набрался таких идей,
Чтоб клепать чаво попало
На порядочных людей!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Меседжі 25.06.2011 08:15
ВСІ НА БУДВНИЦТВО СОБАЧИХ БУДОК!
ДАЄШ СОБАЧІ БУДКИ!
ВДАРИМО ПЕРЕГОНАМИ НА СОБАЧИХ БУДКАХ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ ЧЕРКАЩИНИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Оксана 24.06.2011 22:46
А хіба Тулуб може похвалитися збудованою владою собачою будкою? А!... Може він хоче сказати про реконструкцію Музею Т.Г.Шевченка у Каневі? То таким реконструкторам і собачої будки не можна довірити! А щодо розкрадання, то вже б мовчали. Обоє - рябоє! Щоправда те, що нині - значно рябіше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Черкащанка 24.06.2011 22:42
Є влучне російське слово:
ПЛУТОВСТВО!
Але для його процвітання необхідне середовище!
А Черкащина несприятлива, ось це його і бісить.
Перевертні, якими він себе оточив ніяк не справляють враження надійної опори.
Чужак є чужак!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Андрій 24.06.2011 21:55
*** така
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Sirko 24.06.2011 20:43
Оце заходжу в офіс опозиції - і бачу: вже клипають будку! На колесах. Головне тепер її вручить Тулубу, а то ж він знов акцію опозиції заборонить. Та й нащо Тулубу будка - він же собі Андріївську дачу примітив. Будки ми, виходить, для себе мали будувать, бо для донецьких черкащани - просто собаки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Ташия 24.06.2011 19:25
Ой, можно подумать они не воруют. Ну просто честнейшие люди, хоть бы не позорился. Достали уже постоянно спихивают друг на друга, а людям от этого не легче :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Знайка 24.06.2011 19:03
Будь-яка влада в Україні брехлива і злодійкувата, дбає тільки про себе.Тільки коли вимруть, як динозаври всі оці представники комуністичного минулого, може в цій країні щось почне мінятися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Бровко 24.06.2011 18:16
«За п’ять років навіть будки для собак не побудували!»
Уточніть, хто собаки?
Просіть кошти і землю на будівництво будки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 NazarStodola 24.06.2011 18:12
Хто б вже за Христа згадував!!! Та й Павлік Морозов - це ж з ваших, панове ригіанали, героїв.