реклама

реклама

Юлія Тимошенко під час судового засідання (фото - газета "Сегодня")

Юлія Тимошенко під час судового засідання (фото - газета "Сегодня")

Засідання Печерського суду обвинувачена Ю.Тимошенко та її соратники спеціально перетворили на політичне шоу. При цьому влада створила всі умови для відкритості та прозорості засідання суду, - про це сказав народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Сьогодні були присутні представники практично всіх ЗМІ. Їм ніхто не перешкоджав у роботі, засідання суду навіть транслювалося у прямому ефірі", - зауважив політик.

Водночас, за словами народного депутата, у США, які так любить ставити у приклад екс-прем’єр-міністр, категорично забороняється проводити фото- та відеозйомку.  "А що ми сьогодні бачили? Суддя робив попередження звинуваченій, її адвокату, її прихильникам у залі, які кричали, аплодували, відкрито демонстрували неповагу до закону. Що це за ставлення до суду?" - зауважив В.Олійник. "Той самий американський суд відреагував би швидко і однозначно – усі б вони відповідали перед законом за свої витівки та зривання судового процесу", – додав він.

"Суд, насамперед, створений для того, щоб максимально забезпечити правосуддя. А вже потім можна говорити про елементи публічності", - резюмував В.Олійник.

реклама

Коментарі  

 
+2 #16 НеПРойдисвіт 27.06.2011 15:12
Олійникові енд регіонал-компанії хотілося поглумитися над Юлею у прямому ефірі, а вийшло навпаки - вона їх "щучить". Тепер тому дятлові, який запропонував телетрансляцію судів, буде непереливки: регіонали ганьбляться, а припинити трансляцію тепер "нє с рукі" :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Стопудів 27.06.2011 14:42
Цитую Риторичне запитання:
Цікаво, де опиниться ОлійниЧОК, коли Тимошенко стане Президентом України? ;-)

На своїх колінах між її ніг. Аж бігом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Хорхе перший 27.06.2011 09:48
Суд над Юлькою- чудо.А суддя як слимак на сковорідці.Так їх,так!!!!!!!!! !!))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Моня 26.06.2011 23:10
Как то вы все Олейник да Олейник. А ваш Одарыч чи не иуда часом? Вспомним вместе: Народный рух, Яблоко, БЮТ, ПВД, снова шашли с БЮТ, а теперь рыгионалы в друзьях. Парень - кремень. Колебается только вместе с курсом доллара!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 НеПРойдисвіт 26.06.2011 23:00
Який "суд" - таке і ставлення до нього. А ти що таке, дядь Вов, щоб оцінки Юлі виставлять? Ти ж всього-навсього її колишній пахолок! Краще розкажи Вязьмітінову, як треба поводитись на суді. Хоча і так, мабуть, регулярно консультуєш його через спільних корефанів-адвокатів? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Риторичне запитання 26.06.2011 22:28
Цікаво, де опиниться ОлійниЧОК, коли Тимошенко стане Президентом України? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Олень 26.06.2011 12:54
Цитую Глашатай:
Образила бідолагу?
А він думав розцілує.
А вона гадюка образила, слугу народу образила!
В кайдани її на довічно!


Эй рубъята у дверей, в кандалы ее скорей,
Энто где ж такое видно с оскорбленьями в "людей".
А помается в тюрьме и поправится в уме,
Сколько девка не кобенься, а сидеть тебе к зиме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Прометей 26.06.2011 10:37
Олійник Іуда,- соціальний і моральний виродок, і мова його - засіб маскування підлих думок і вчинків, вона прикриває жорстокі і низинні розрахунки і бажання. Зраджуючи, пустомелючи, двоєдушніючи, обдурюючи, утискуючи і знедолюючи, він не забуває при цьому вживати слова: голубчик, дружок, побійтесь Бога, рідні мої, патріотизм,мій край, моя Україна.
Ми презираємо Іуд за хизування своїм лицемірством і зрадництвом - крайніми вираженнями вульгарності і низькості, до яких може скотитися людина
Але раз обравши Іудин шлях він вимушений буде пройти його до кінця.
У кожного Іуди свій роковий вчинок після якого він запиає себе: навіщо він усе життя брехав, базікав, утискував, скнарив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Громадянський вірш 26.06.2011 09:55
Іуди живуть поміж нами,
І їм ще нема переводу,
За чорні діла срібняками
Одержують винагороди.
Де діло високе і чесне,
Де світло засвічують люди,
Там зразу ж Іуда воскресне,
Підкрадеться тінню Іуда.
З роками міняють личину,
Їм збільшують плату за зраду.
Іуди високого чину
Іудині мають посади,
Ця месниця, грізна і дужа,
Розкриє Іудині справи,
Покличе загублені душі
Чинити і суд, і розправу…
Іуди живуть поміж нами,
Та ми ще діждемося чуда:
Заткнеться навік срібняками
І здохне останній Іуда!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Альтран 25.06.2011 15:25
А таки Юлька молодець.Пече їх як на сковорідці карасів.
Так їм і треба.