реклама

реклама

Вчора, 8 січня у боях на Донеччині загинув молодший лейтенант, командир танку Попик Сергій Іванович. Про це пише сайт «Про головне».

Сергій родом з м. Христинівки Черкаської області, 1987 року народження. Був призваний на Одещині. Загинув у районі Великої Новоселівки. Інформацію нашому виданню підтвердили у Черкаському обласному військовому комісаріаті.


Тіло загиблого  везтимуть додому завтра, 10 січня. Похоронять солдата у неділю чи понеділок, залежно від того, коли доправлять тіло.

Сергій не був одруженим. У нього залишилися батьки та сестра.

За вчорашню добу на Сході у боях загинуло чотири українських військовослужбовців. Про це повідомив речник АТО.

Родина захисника України потребує допомоги. Всіх, хто може допомогти, просять перерахувати кошти на № карти “ПриватБанку” 5168 7572 5818 5414 (Попик Сергій Іванович (мама Людмила).

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 ксю 15.11.2020 12:57
Цитую Черкаси:
ЗЕМЛЯ ТОБІ ПУХОМ.ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ.СЛАВА ГЕРОЮ.СМЕРТЬ ВОРОГАМ.БУДЬ ПРОКЛЯТА РОСІЯ.І НЕ ТРЕБА ПРО ПУТІНА,ТАМ 85% НАСЕЛЕННЯ ПУТІНИ.


згодна повністю, як влучно ви сказали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 визор 11.01.2015 11:51
Все войны заканчивались переговорами, нравится вам это или нет ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Бульба 10.01.2015 22:53
Цитую Україна:
Цитую Голос народу:
Скільки смертей ще потрібно, щоб ця клята війна нарешті скінчилась? Шановні політики! Саме на вас в першу чергу лежить відповідальніст ь за те, що гинуть наші солдати. Якщо ви цього не припините кровопролиття, народ вам цього ніколи не простить.

Війни закінчуються двома способами,перем ога і поразка.Можно битись,можно здатись.Що ви пропонуєте?Від влади потрібна адекватна поведінка,народ живе війною,влада живе як жила.Або вони схаменуться,або небо в алмазах побачать дуже скоро.Чекати далі сенсу нема.СЛАВА ПАВШЕМУ ГЕРОЮ!ПОДЯКА.СПІВЧУТТЯ РІДНИМ.

Пізнання в історії війн нольові. Не позортесь більше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Уманский Еврей 10.01.2015 22:22
По человечески жалко всех кто гибнет из за политики Турчинова, Порошенко, Яценюка. После Яценюка слов в Германии, что СССР захватила Германию в ВОВ, то это просто кощунство и теряет смысл посылать своих сыновей сражаться за идеи Яценюка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Війна 10.01.2015 20:09
Цитую Голос народу:
Скільки смертей ще потрібно, щоб ця клята війна нарешті скінчилась? Шановні політики! Саме на вас в першу чергу лежить відповідальніст ь за те, що гинуть наші солдати. Якщо ви цього не припините кровопролиття, народ вам цього ніколи не простить.

Питання всім миротворцям,чог о мирний ПП не порадив (примусив)мирно го Оланда сісти в Мінську поговорити з "Братами мусульманами",найти компроміс та конценсунс?Для чого було АТО в Паражі?Чого ООН,ОБСЄ,І РЕШТА СХВИЛЬОВАНИХ НЕ СТУРБУВАЛИСЬ?Чим закатовані в Словянську,Горл овці і решті Донбасу українці гірші за журналістів парижан?Вбиті мусульмани громадяни Франції,там громадянської війни нема,а у нас є,коли РФівські "порєбріки" тут щось вимагають,чи коли кадирівці в уславу руськамира та православія лєзгінку під Аллах Акбар виплясують???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Україна 10.01.2015 13:15
Цитую Голос народу:
Скільки смертей ще потрібно, щоб ця клята війна нарешті скінчилась? Шановні політики! Саме на вас в першу чергу лежить відповідальніст ь за те, що гинуть наші солдати. Якщо ви цього не припините кровопролиття, народ вам цього ніколи не простить.

Війни закінчуються двома способами,перем ога і поразка.Можно битись,можно здатись.Що ви пропонуєте?Від влади потрібна адекватна поведінка,народ живе війною,влада живе як жила.Або вони схаменуться,або небо в алмазах побачать дуже скоро.Чекати далі сенсу нема.СЛАВА ПАВШЕМУ ГЕРОЮ!ПОДЯКА.СПІВЧУТТЯ РІДНИМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Голос народу 10.01.2015 12:50
Скільки смертей ще потрібно, щоб ця клята війна нарешті скінчилась? Шановні політики! Саме на вас в першу чергу лежить відповідальніст ь за те, що гинуть наші солдати. Якщо ви цього не припините кровопролиття, народ вам цього ніколи не простить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 українка 10.01.2015 00:31
СПИ СПОКІЙНО СОЛДАТ.ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ,ВІЧНА ШАНА.СКОРБІМ.У ФРАНЦІЇ ЗА ДВА ДНІ АТО ПРОЙШЛО,ОЛАНД НЕ СКИМ НЕ ПЕРЕМОВЛЯВСЯ,ВИ ЧИСЛИЛИ І БЕЗ СУДА,СЛІДСТВА І ДОКАЗІВ І РЕШТИ ДЄРЬМОКРАТІЇ,БИ СТРО І ЧІТКО РОСТРІЛЯЛИ.ЩО ЗАВАЖАЛО УКРАЇНСЬКІЙ ІМПОТЕНТНІЙ ВЛАДІ РОЗБОМБИТИ ПАРЛАМЄНТ КРИМА ЗАХОПЛЕННИЙ ОЗБРОЇНИМИ ЛЮДЬМИ?ПАРУ ЛІТАКІВ НЕ МАЛИ?ЩО ЗАВАЖАЛО ЗАХОПЛЕНЕ СБУ В ДОНЕЦЬКУ РОЗБОМБИТИ,ТАМ ОЗБРОЄНІ ЛЮДИ БУЛИ,ВЕСЬ СВІТ БАЧІВ.ДОВОДИЛИСЬ ХОРОВОДИ ?ПОЧУЛИ ДОНБАС?ЩЕ ХТОСЬ ЙОГО ПОСЛУХАТИ ХОЧЕ?НЕ БАЧІТИ НЕ ЧУТИ НЕ ХОЧУ,НІКОЛИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Патріот 09.01.2015 23:48
Вічна пам"ять та подяка герою.Співчуття родині.Слава ГЕРОЮ УКРАЇНИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Небайдужий 09.01.2015 23:36
Дуже шкода юнака. Він справжній Герой, а Герої не вмирають, вони будуть жити вічно в пам'яті народній. Слава Героям!