реклама

реклама

Колишній перший заступник міського голови, екс-регіонал Віктор Беззубенко нині працює в департаменті організаційного забезпечення за угодою, пише vikka.ua

Про це під час засідання виконавчого комітету повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.


За його словами, зараз він подав заяву на проведення перевірки згідно із законом про люстрацію. Якщо Беззубенко пройде її успішно, то Сергій Одарич призначить його своїм радником.

"Я бачу цю людину радником міського голови. Я вважаю, що в цих стінах немає більш грамотної людини, яка розуміється у питаннях міста. Я не поділяю тих речей, які він робив, будучи членом Партії регіонів, але в надзвичайно складних економічних умовах мені його допомога потрібна. Це моє право – мати радника", – заявив Одарич.

реклама

Коментарі  

 
0 #18 Володимир 19.09.2015 09:21
Які ж всі трясця Вашу розумні! А чого ж Ви товариші зі своїми знаннями в прокуратури не біжите? Де Ваші заяви, крики тощо? Друзі, а я Вам хочу сказати чому! Тому що мабуть нічого цього не було і бути не могло! Минуле не робить людині майбутнє! Покажіть мені більш толкофішого економіста за Беззубенка в Черкасах і я зніму перед Вами капелюх!Впевнен ий, не знайдете!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Знаючий 13.01.2015 17:20
Беззубенко як людина, яка розбирається у фінансах, дуже чудово знає про схеми Радуцького. Тому Радуцький його не влаштовує. Натомість влаштовує Наумчук - теж заядлий регіонал - який підписує договора фірмами Халая!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 федор принципиальный 13.01.2015 17:12
Цитую Машуня:
Цитую федор принципиальный:
Оказался сегодня в районе"Машбуда"-очередная развлекаловка,с мело бродского и его дружбана алегича можно без суда и следствия РАССТРЕЛЯТЬ,так ие деньги,которые они вкладывают в строительство невозможно заработать,толь ко воровать или анжела заработала на продаже матрасов"ВЕНЕТТО",КАКОЙ ЦИНИЗМ И ХАМСТВО-люди погибают на востоке Украины,а они на ворованные деньги строят развлекуху.

у вас неперевірена інф-я - Одарич з Бродським до будівництва відношення не мають! Не лепечіть того, чого не знаєте...
Машбуд -собственность бродского и прмкнувшего к нему одарича,попытай тесь опровергнуть эту правду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Бархударов 13.01.2015 16:53
Беззубенко пришел на должность первого зама через протекцию своего кума Кравца (завхоза Януковича). При Тулубе был связующим звеном с Одаричем, отвечал за отмывание бюджетных средств города( смотрящий от Януковича).С кабинета Тулуба не вылазил, вылизывая ему "сапоги" и "другие" места.Негласно руководил фракцией партии Регионов в городском и областном советах, в связи с чем несет персональную ответственность за "все", что происходило при режиме Януковича. Лживый и страшный человек!Одарич за него держится, опасаясь, что вернется власть Януковича, и тогда Беззубенко поможет ему усидеть в кресле мера. А также, чтобы Беззубенко "дожрал" недоеденное.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Машуня 13.01.2015 14:18
Цитую федор принципиальный:
Оказался сегодня в районе"Машбуда"-очередная развлекаловка,с мело бродского и его дружбана алегича можно без суда и следствия РАССТРЕЛЯТЬ,так ие деньги,которые они вкладывают в строительство невозможно заработать,толь ко воровать или анжела заработала на продаже матрасов"ВЕНЕТТО",КАКОЙ ЦИНИЗМ И ХАМСТВО-люди погибают на востоке Украины,а они на ворованные деньги строят развлекуху.

у вас неперевірена інф-я - Одарич з Бродським до будівництва відношення не мають! Не лепечіть того, чого не знаєте...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Черкаси 13.01.2015 14:01
Цитую ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ:
Розумний, комунікабельний , не вискочка і не скандаліст, не обливає нікого брудом, за для свого піару, будучи в ПР працював на благо міста, а ті хто потайки виконували доручення тулуба, зараз горло рвуть, алеж всі знають, що то зрадники, які ховаються, нікому не таємниця, що прибрати Одарича, було бажання тулуба, а такі як Радуцький і багато інших депутатів, які в змові з тулубом, чи то маючи спільні інтереси з тулубом, чи взявши за це гроші з рук тулуба, проголосували за відставку Одарича, привівши до управління містом комуняку, то хто тоді кращий, Беззубенко, чи прихвасні, які при всих владах міняють окрас під правлячу владу???

Та шо ти кажеш? Людей не сміши своїм Беззубенком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Черкаси 13.01.2015 13:59
Ну Одарич уже смішить. Спеціаліста найшов. Якщо сильний спеціаліст Беззубенкко то до нього ще треба додати Директора департаменту економіки та розвитку Удод. Це два сильні спеціалісти на весь міськвиконком яких весною потрібно негайно на ЛЮСТРАЦІЮ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 федор принципиальный 13.01.2015 13:15
Оказался сегодня в районе"Машбуда"-очередная развлекаловка,с мело бродского и его дружбана алегича можно без суда и следствия РАССТРЕЛЯТЬ,так ие деньги,которые они вкладывают в строительство невозможно заработать,толь ко воровать или анжела заработала на продаже матрасов"ВЕНЕТТО",КАКОЙ ЦИНИЗМ И ХАМСТВО-люди погибают на востоке Украины,а они на ворованные деньги строят развлекуху.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 013 13.01.2015 13:14
Треба щоб людина дружила з головою, була розумним спеціалістом, а не в якій партії вона була. Візьміть наших славних народних депутатів Черкащини: Томенка і Геращенко, де вони тільки не були?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Крахоборы 13.01.2015 12:56
Какое лицемерие. Им бы только деньги и должности делить. А до городских проблем им дела нет. От Белоусова толку побольше было