реклама

реклама

Учора в реєстраційній службі Черкаського районного управління юстиції Черкаської області відбулася бійка між чиновниками. Свідками з’ясування стосунків стали читачі «Прочерку».


– Моя донька вчора ходила до служби у справах і розповіла мені, що стала свідком бійки чиновників. Це страшне було! До крові побилися! «Швидка» була! Мене почуте дуже обурило! Що це таке?! Це чиновники, держслужбовці! – скаржиться в коментарі «Прочерку» черкащанин Юрій Іванович.

За словами начальника реєстраційної служби Черкаського районного управління юстиції Черкаської області Володимира Сафроненка, зараз розслідуванням події займаються в обласній структурі.

– Я поки не можу коментувати цю ситуацію, поки триває розслідування. Згодом за матеріалами розслідування я зможу щось сказати. Причина сварки мені невідома. Саме з’ясуванням цього питання зараз і займаються, – зазначає в коментарі «Прочерку» Володимир Адольфович.

За словами очільника служби, він став свідком уже «розв’язки» конфлікту.

– У одного з учасників конфлікту розсічена брова. Зараз цей працівник знаходиться на лікарняному. Інша особа ушкоджень взагалі не зазнала, – каже Володимир Сафроненко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #37 Николай 20.01.2015 14:31
Был сам лично в этом отделе, несколько раз! Первый раз года 1.5 назад и недавно, хочу сказать ОЧЕНЬ приятные люди. Общался с девушкой Марией, (..она сейчас в декрете), и Валентиной Анатолиевной, очень приятные девушки! Всем руководителям таких сотрудников. А конфликты были есть и будут Везде !!! Если "получил" при таких обстоятельствах , значит было за что-НЕ МАЛЕНЬКИЕ ДЕТИ в конце концов !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #36 +++++ 14.01.2015 12:22
Да!! к чему мы котимся, "Прочерк" уже сплетни печатает. "Чув дзвін та не знає де він". Позор!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x У меня под домом депутату райрады стекло в машине разбили, может обсудим. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #35 Боргес 14.01.2015 08:57
Ну,значит они сначала мужики, а потом уже чиновники. Лучше, чем из-под тишка паскудить и за глаза гнилить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #34 пенсіонер 14.01.2015 08:40
За словами начальника реєстраційної служби Черкаського районного управління юстиції Черкаської області Володимира Сафроненка та очевидців бажано б і відслідкувати подію.а так виходить що чийсь тато(читач ;-) ) повідомив зі слів доньки про НОВИНУ. нумо бговорювати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #33 інтрігі.скандали. 14.01.2015 03:00
просто спостереження.
під позитивними новинами завжди так мало коментів, а тут... уже цілих три сторінки накатали. Вираз "Хліба і видовищ" досі не втратив своєї актуальності...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 Каракала 14.01.2015 02:31
Печально, что интересно Черкащанам во время войны в стране..... кому-то важно поддерживать такие д.....ные коменты на сомнительной актуальности и правдивости статьи...но этот диагноз не смертельный, жизнь подлечит!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 Тася 14.01.2015 01:50
Цитую Андрей К:
Районный отдел регистрации работает на удивление хорошо. Приятные люди, хорошие специалисты. Знаю Валентину, Екатерину, Сергея (не думаю что кто-то из-них мог бы подраться))))

Ой, не треба піарити дурниці і брехню! В черзі з людьми по людськи працює Юрій. Дуже чемний і фаховий спеціаліст. Сергій - хам..о.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #30 Акунин 14.01.2015 01:03
Цитую Віктор:
Відділ державної реєстрації, виховані приємні люди. Велика подяка за їх роботу від Софіїфської сільскої ради. Володимир Адольфович, Катерина Олександрівна та Валентина Анатоліївна - спеціалісти високого рівня. Дякуємо Вам.
Р.S.
Вітаємо Вас з Новим роком!!!!! Бажаємо здоров'я, щастя та злагоди у Вашому колективі. Нехай усі негаразди йдуть осторонь. Найкращих побажань.


Да что Вы говорите. Приятные люди - хапуги редкого бесстыдства по кторым люстрация плачет. Приходиш на прием в марте, а в регистрационной службе начальник Владимир Адольфович создал очередь на конец октября. Все для того чтобы народ если срочно надо сделать регистрацию платил по полной от безысходности.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #29 Вера Деньга 14.01.2015 00:33
Работаю в "Славутиче", перестаньте раздувать события, у них на этаже газета "Молодь Черкащины", рядом кабинеты... так вот они молчат... а вы пишите непонятно что... ни фамилий, ни подробностей, ни фактов..... Молодёжь там работает, может чё и случилось, разберутся без вас зачем проблемы на ровном месте создаёте? каму оно интересно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Работник юстиции Черкассы 14.01.2015 00:24
А с чего Вы взяли что ударивший мажёр?