реклама

реклама

18 січня у боях за Донецький аеропорт загинув 28-річний черкащанин Пресняков Максим Сергійович. Максим був командиром розвідувальної роти 93-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України, пише сайт «Про головне».


Як інформує у «Фейсбуці» викладач Черкаського національного університету Ольга Федоренко, прощання з бійцем відбудеться 21.01.2015 (у середу) о 12.00 год. в селі Мошни (що за 30 км від Черкас).

«Будуть прощатися з Героєм України Пресняковим Максимом, що загинув, захищаючи нас із Вами в Донецькому аеропорту. Через кожні півгодини від статуправління (за драмтеатром) відправляються канівські маршрутки через село Мошни. Прошу всіх небайдужих вшанувати пам'ять та провести в останню путь Максима», – зазначає Ольга Дмитрівна.

Вона уточнює, що сьогодні (20.01) близько 19-20 год. Максима Преснякова привезуть в рідне село, мошенці влаштують живий коридор від центру до домівки.

Завтра (21.01) із Максимом будуть прощатися вдома (вул. Жовтнева, 110, із центру - вказівник поворот на Корсунь, останній будинок перед лісом ліворуч ).

о 12.00. - відпівання в Мошенській церкві, далі - мітинг біля селищної ради та прощання біля школи, де вчився Максим і протягом майже 30 років працює вчителем української мови та літератури його мама Преснякова Валентина Володимирівна, яка закінчила Черкаський педагогічний інститут.


реклама

Коментарі  

 
+5 #18 лол 21.01.2015 00:30
боже тіки що зустрічала його це був жах всі плакали.... :cry: слава україні героям слава
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #17 Наталія 20.01.2015 21:01
Господи, дай сил рідним і близьким пережити таку втрату. Спаасибі батькам за такого сина. Його душа обовязково буде в раю. Нехай як найшвидше закінчиться ця безглузда війна і не гинуть кращі сини України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #16 ATO Calling 20.01.2015 18:06
Цитую Україна:
НА ФРОНТІ ГАРЯЧЕ,НАШІ ПРАЦЮЮТЬ НА ПОВНУ!!!"Нужны кровоостанавлив ающие средства и препараты для оказания срочной помощи в полевых условиях.
В общем дни сейчас такие, что помощь по настоящему нужна. Сильно"-в кого є можливість,несі ть все в волонтерські центри,це врятує хлопців..


Не тратьте средства и время на промежуточные решения. "Вы лучше лес рубите на гробы."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Україна 20.01.2015 16:25
НА ФРОНТІ ГАРЯЧЕ,НАШІ ПРАЦЮЮТЬ НА ПОВНУ!!!"Нужны кровоостанавлив ающие средства и препараты для оказания срочной помощи в полевых условиях.
В общем дни сейчас такие, что помощь по настоящему нужна. Сильно"-в кого є можливість,несі ть все в волонтерські центри,це врятує хлопців..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 Україна 20.01.2015 16:13
Ще один янгол-охоронець,ще один воїн світла...Він відійшов у вічніть і пам"ять про нього буде вічна.Скорбім...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 черкащанин 20.01.2015 15:39
Цитую Тася:
!

Вам певно дуже просто живеться.Війна іде,а у вас олігархи винні.То що бізнес по вашеиу ділять?Олігархи гниди,безперечн о,але вина в неадекватному Путіну,та агресивному російському народі.Наша влада теж несе вину,вона нерішуча,безвід повідальна та недієва.Влада заважає українцям перемогти.Будь вони рішучі,все б можно було задушити в зародку,захопле ні будівлі Луганська,Донец ька,там треба було АТО робити,а не їздити вмовляти і "слухати Донбас",дослухались.Чого кордон не замінували в березні?Чого візи не ввели?Хто на мітинги по вихідним за Россію автобусами з РФ в міста сходу безперешкодно їздив та наших недоумків підбурював.Де були дії влади?Аби солдати так соплі жували як політики,то Пуиін руськамир вже в Польщі б будував.
Україну воятували добровольчі батальони,ПС,До нбас,Айдар,Днєп р,Азов,вони перші стали на дійсний захист,надихнул и ЗСУ.І звичайно волонтери,які і досі утримують АРМІЮ.Слава живим і загиблим героям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 черкащанин 20.01.2015 15:32
Цитую Юля:
Если власть не может решить мирным способом то нужно их скидывать !!!!! Ребята за что погибают за этих олигархов гнать их нужно и забрать что на воровали в государство !!!!

Навіть дурному ясно,коли в тебе стріляють,треба відстрілюватись .Вмовляння не діють.Компроміс може бути,тебе або застрелять або візьмуть в рабство.Лишать у спокої,бо ти гарно говорив,то з серії фантастики.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 стабилизец 20.01.2015 15:29
Вам певно дуже просто живеться.Війна іде,а у вас олігархи винні.То що бізнес по вашеиу ділять?
Всенепременно бизнес, землю, сферы влияния. Как в любой нормальной современной войне. Придумывать под это дело какие то сложные идеологические подводки и платформы можно разве что для самоуспокоения.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 небайдуже 20.01.2015 15:17
Цитую Тася:
Цитую Юля:
Если власть не может решить мирным способом то нужно их скидывать !!!!! Ребята за что погибают за этих олигархов гнать их нужно и забрать что на воровали в государство !!!!

Вам певно дуже просто живеться.Війна іде,а у вас олігархи винні.То що бізнес по вашеиу ділять?Олігархи гниди,безперечн о,але вина в неадекватному Путіну,та агресивному російському народі.Наша влада теж несе вину,вона нерішуча,безвід повідальна та недієва.Влада заважає українцям перемогти.Будь вони рішучі,все б можно було задушити в зародку,захопле ні будівлі Луганська,Донец ька,там треба було АТО робити,а не їздити вмовляти і "слухати Донбас",дослухались.Чого кордон не замінували в березні?Чого візи не ввели?Хто на мітинги по вихідним за Россію автобусами з РФ в міста сходу безперешкодно їздив та наших недоумків підбурював.Де були дії влади?Аби солдати так соплі жували як політики,то Пуиін руськамир вже в Польщі б будував.

100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Пошливы 20.01.2015 15:17
Ну што вы хатите от алигархов? Артисты вон предателям в Крыму жопу лижут а кое кто на их канцерты ходит. Слава Герою и смерть предателям и их падпевалам...