реклама

реклама

Автомайдан-Черкаси влаштував акцію пам’яті про події 23 січня минулого року: побиття та масове затримання активістів Майдану правоохоронцями біля облдержадміністрації. Автомайданівці влаштували автопробіг областю, зокрема, з’їздили до Золотоноші.


Свій маршрут автомобілісти почали від Черкаської ОДА. На Соборній площі біля пам’ятної дошки загиблим спільнодумцям вони поклали квіти та запалили лампадки.

Звідти активісти попрямували до Золотоноші, де минулого року сімох затриманих черкащан судили за статтями сумнозвісних законів 16 січня. У Золотоноші автомайданівці навідалися до місцевих суду та райуправління міліції, захопивши з собою бити із написом «люстратор» та плакати з вимогою про люстрацію.



Під час розмов із керівниками суду та міліції активісти поцікавилися, чи працюють недобросовісні виконавці на своїх робочих місцях наразі та як особисто їхнє безпосереднє керівництво ставиться до вчинків підлеглих.

Голова Золотоніського суду Олександр Чирва відмовився коментувати ухвали своїх суддів. Проте повідомив, що конкретно суддя Мозгова наразі у суді не працює, однак цілком вірогідно, що ще повернеться на роботу.


Щодо начальника райуправління Станіслава Шинкаренка, то він запевнив гостей, що проведе виховну бесіду зі своїми підлеглими, і порадив постраждалим добиватися правди законним способом – подаючи відповідні скарги, запити, звертаючись до суду.

Автомайданівці обіцяють, що це не остання акція, присвячена подіям минулого року під облдержадміністрацією. Адже в області є й інші міста, де проводилися незаконні суди…

 


реклама

Коментарі  

 
+3 #16 Виктор 17.03.2015 13:32
Уже достали эти ..... с битами, их уже потихонько нужно успокаивать и приземлять, а то бегают АМЕБЫ, которые и знают только слово люстрация, не понимая даже что оно означает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Дон Жуан 25.01.2015 10:08
Цитую Леся Українка:
Ну тоді залишається тільки Слава Україні! Героям Слава! Але дуже б хотілося що б люди, які кричать такі гасла хоч трохи вивчили українську мову, раз вони так за Україну, та ще й в самому її серці - в Черкасах.

Фарион с Тягнибыком уже доукраинезирова лись до войны и в кусты, хватит с этой мовой 19 января в аэропрту погиб русскоязычный киборг за свою землю! Территория Киевской Руси не обязана никому и не чего ни Галам ни Москалям идите ..... все, рвете ее как изверги то в лево то в зад (право).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Дон Жуан 25.01.2015 10:02
Сейчас законности больше по всем направлениям. Много старого хлама он пройдти не дает, прикрывает друг друга, а почему у него же мозгов нет? Но есть инстинкт и друг друга держаться смотрите как дружно .... плюсуют это они - бездельники прислуги причем любому режиму хоть черту лысому, но инстинкт работает. По началу они очень испугались поболели бедолашные, а потом поняли, что убивать их не будут и по чут-чуть повылазили, уже и писать начали, в сиысле комменты :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #13 Дон Жуан 25.01.2015 09:52
Цитую адекватний:
Коли вже це кодло разом з їх духовними пасторами та кулями в лоб посадять за зрадництво державі та руйнування України. За що ці посіпаки понаїдали такі курдюки коли не працюють а вештаються по вулицям. Якщо не помиляюсь то за носіння біт переббачено кримінальну відповідальніст ь як за холодну зброю. Банду геть.

Ты ошибаешся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 адекватний 25.01.2015 01:27
Цитую Правда:
Губер дай им работу , а то прийдут к тебе с битами " мирные " а лучше их в АТО !!!!

Про ато це ви даремно. Ось такі перші і зрадять Україну. Там своїх .... досить. Не все там так чинно і благородно. Допомога яку відбирають у дітей валяїться під небом та гніє. Добровольці .... безпробудно. Так що ве що нам розповідають про сепаратистів на 100% відноситься і до нас. Не брешіть самі собі хоч. В Україні з"явилося тисячі автомобілів з східною реєстрацією які продаються в 4-6 разів дешевше ніж коштують, тільки от не хазяйнами. Звідкіля не задумувалися. Трофеї звісно а з хазяйнами що зробили???? Так що все дуже ганебно і не до евроби ми йдемо а до Сомалі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Василь 24.01.2015 23:08
це просто пук в калюжу. Судді дивляться на простих людей як на скот. А на підприємців як на джерело свого збагачення
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #10 Віктор 24.01.2015 18:55
Цитую Правда:
Губер дай им работу , а то прийдут к тебе с битами " мирные " а лучше их в АТО !!!!
А ти що, вже відвоювався?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #9 Бульба 23.01.2015 20:17
А хто тому .........дурку біту дав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #8 Правда 23.01.2015 20:03
Губер дай им работу , а то прийдут к тебе с битами " мирные " а лучше их в АТО !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #7 Марко 23.01.2015 19:40
А колоною у військомат слабо? Герої... вікна бить.