реклама

реклама

Полонений «кіборг» донецького аеропорту Вадим Бабенко звернувся до рідних та знайомих із проханням звільнити його. Відео опублікував користувач «Говорит «Москва» на каналі «Youtube».


«Я, Бабенко Вадим Вікторович, житель Черкаської області Чигиринського району. Звертаюся до всіх, хто мене знає. Вставайте, їдьте в Київ. Нас готові обміняти. Але наше керівництво не йде на поступки, не хоче нас міняти, військовополонених на військовополонених. Будь ласка, допоможіть нам, – просить чигиринець.

Відеозвернення Вадима Бабенка на 13.39 хв.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #17 # 26.01.2015 18:11
Цитую Антон:
Тільки наш тиск і контроль за роз`ївшимися "слугами народу" зупинить війну.

Тільки Міжнародний суд у Гаазі над твоїм коротишкою-"вождем" з Кремля поставить крапку над дурнуватими потугами відродження "рассійской імпєріі" - тоді і війна скінчиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 Чип 26.01.2015 18:04
Вадиме Вікторовичу, ви ж знаєте щось рухається коли за це платиться От є у нас наприклад Автомайдан, Самооборона невідомого чого, ще купа громадських активістів, побратимів....тобто свідомий прошарок. Може ім треба опікуватися цим питанням разом з ветеранами...але ж якже з зиском бути матеріальним, політичним тут його не отримаєш...тому важке питання дуже важке. Від мене борони Вас Бог та повертайся живим...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 . 26.01.2015 18:03
Цитую Скептик:
Цитую Антон:
Молодці, Прочерк, що показуєте правду. Зрадники і бездарні чиновники використовують людей як гарматне м`ясо. З таким керівництвом перемоги не буде. Тільки наш тиск і контроль за роз`ївшимися "слугами народу" зупинить війну.

А з Гітлером можна було у 1941 році шляхом переговорів зупинити війну?
Так же саме і з вашим фюрером, шановний рашотроль!

Все правильно написав, тільки рашотроль "шановним" бути не може. Він звичайний інтернет-поліцай, який .....на портрет Пуціна :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Скептик 26.01.2015 16:16
Цитую Антон:
Молодці, Прочерк, що показуєте правду. Зрадники і бездарні чиновники використовують людей як гарматне м`ясо. З таким керівництвом перемоги не буде. Тільки наш тиск і контроль за роз`ївшимися "слугами народу" зупинить війну.

А з Гітлером можна було у 1941 році шляхом переговорів зупинити війну?
Так же саме і з вашим фюрером, шановний рашотроль!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Антошке 26.01.2015 15:50
Цитую Антон:
Молодці, Прочерк, що показуєте правду. Зрадники і бездарні чиновники використовують людей як гарматне м`ясо. З таким керівництвом перемоги не буде. Тільки наш тиск і контроль за роз`ївшимися "слугами народу" зупинить війну.

Антон, придумай про себя какой-нить стишок в рифму и остынь: со своими "слугами" украинский народ обязательно разберется - сразу после того, как настучит пО лбу твоим кремлевским хозяевам. Будь спок! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Антон 26.01.2015 14:54
Молодці, Прочерк, що показуєте правду. Зрадники і бездарні чиновники використовують людей як гарматне м`ясо. З таким керівництвом перемоги не буде. Тільки наш тиск і контроль за роз`ївшимися "слугами народу" зупинить війну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Маасквич 26.01.2015 13:53
Цитую Досье:
"Корыстувач Ютуб", который прячется за погонялой "Говорит Москва" - Сергей Гудвин (в миру — Жук Сергей Александрович)

Это правда. "Москва", он же Гудвин, он же Жук - известный провокатор, раша-шовинист и ненавистник всего Западного или того, что ему таковым кажется.
Впрочем, говорят, что его невзлюбили даже сами сепары - за чрезмерные понты перед видеокамерами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 военные требуют 26.01.2015 12:46
Цитую Ukr:
В Україні, на відміну від лапотної Росії, більшість людей давно навчилися мислити. Якщо рашист "Мацква" закликає йти на Київ, українці уважно вислухають його... і підуть НА ПОГАНУ МОСКВУ!

ТВОЯ ПРАВДА БРАТ,СПОЧАТКУ МОСКВА...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 военные требуют 26.01.2015 12:43
Украинские военные, которые уже длительное время ведут оборону на востоке страны и давно не видели родного дома, «обрадовались» известию о том, что 178 членов Кабинета министров получили статус участника АТО. Чтобы «поделиться радостью» с политиками, бойцы просят обнародовать весь список чиновников, которые якобы принимали участие в АТО.«Мы здесь в Счастье услышали радостную новость о том, что 178 членов Кабмина получили статус участников АТО... Героям слава! ))) Здесь, на мосту, народ просит огласить весь список», - сообщает военный.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Ukr 26.01.2015 12:39
В Україні, на відміну від лапотної Росії, більшість людей давно навчилися мислити. Якщо рашист "Мацква" закликає йти на Київ, українці уважно вислухають його... і підуть НА ПОГАНУ МОСКВУ!