реклама

реклама

Очільник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на вчорашній прес-конференції повідомив, що заплановано встановити чотири блокпости на в’їзді у місто Черкаси. Така ініціатива входить у програму посилення заходів охорони безпеки в області у зв’язку із ситуацією на сході України.

Також Юрій Ткаченко розповів, що заплановано посилити охорону інфраструктурних об’єктів, які мають важливе значення. На сьогодні вже визначено повний перелік таких об’єктів. До нього, зокрема, входять міст через Дніпро та Канівська ГЕС.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк надав відповідне доручення на місця забезпечити визначені у переліку об’єкти посиленою охороною із застосуванням додаткових засобів: відеонагляду, датчиків руху, відповідного освітлення, стаціонарних пунктів охорони.

Окрім того, в ОДА працюють над тим, щоб збільшити кількість камер відеоспостереження у місті й області, які будуть під’єднані до Єдиного центру відеоспостереження, утвореного на базі черкаського управління міліції. Це дасть змогу краще контролювати ситуацію в області, особливо на важливих ділянках шляху – як от в’їзд на міст через Дніпро.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-6 #9 Ukr 28.01.2015 10:46
Колоради заворушилися зі змінними айпішниками, накручують "голосування" за те, щоб їх не щемили :-x Даремна суєта ваша - Черкаси будуть до таких жорсткими. Якраз краще старайтеся попастися у руки міліції, а не людям - тоді сидітимете на нарах із менш натовченими мордами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 ПС 28.01.2015 10:27
Цитую ПС:
Столоваться не придут. А вот пошерстить притаившихся колорадов давно пора!!!

Використовуєш чуже ім`я
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 ПС 27.01.2015 16:06
Столоваться не придут. А вот пошерстить притаившихся колорадов давно пора!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Ш 27.01.2015 13:49
На каком основании они будут? ВОбще обнаглели
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #5 # 27.01.2015 13:36
Цитую ATO Calling:
Сегодня на дамбе, завтра к вам столоваться придут. Вооруженный сброд не исчезает сам по себе.

Це ти про колорадів своїх? Правду кажеш - сама по собі ця гидота не щезне. Но ето поправІмо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 ATO Calling 27.01.2015 12:56
Сегодня на дамбе, завтра к вам столоваться придут. Вооруженный сброд не исчезает сам по себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 шаман 27.01.2015 11:48
В Украине,в последнее время,сформиров алась устойчивая группа деклассифициров анных элементов под предлогом псевдопатриотиз ма живущая за счёт трудового народа.Эти робьята в детстве не наигрались в войнушку,к тому же не с умевших реализовать себя в повседневной жизни и на мутной волне желающих выскочить в уважаемых людей.Придурки они и есть придурки,в какие бы тоги не рядились.Каждый должен заниматься своей работой.Хочется воевать---марш в военкомат,и нечего рвать на груди рубашку с воплями :Не забуду маать родную.Где деньги,Зин--содержать эти бляд-посты.Опять народ бабки гони для жирных котов!Пора заканчивать руину,пора созидать.В противном Украина,как государство,к сожалению не состоится.Работать,работа ть и ещё раз работать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 nnk3 27.01.2015 11:41
І що вони без Закону України будуть робити? Популіст!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 Фугас 27.01.2015 11:02
Это опять на дамбе полутрезвый контингент в обносках с важным видом и сывушным выхлопом будет пальцы растопыривать?