реклама

реклама

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко повідомив у інтервю виданню «Провінція», чи реагував він на спроби підкупу під час парламентських виборів.

– У жовтні 2014 року в Україні відбулися «чергові позачергові» парламентські вибори. Під час виборчої кампанії Ви офіційно заявляли, що будете жорстко реагувати на порушення з боку будь-якого кандидата. Однак, скільки не надходило повідомлень про витівки Зубика, Яценка, Бобова та інших, реакції з Вашого боку так і не було. У підсумку Черкащину сьогодні представляють у парламенті практично ті ж люди, «тулубівського призову»… Хіба Вам було невідомо про розмір матеріальної допомоги, яку виділяв своїм виборцям той же Зубик?

– Разом із правоохоронними органами ми максимально протидіяли спробам підкупу на Черкащині. Я особисто закликав громадськість повідомляти про такі факти, йти до міліції. Усе ж має бути документально зафіксованим. І не забуваймо: пропозиція є тільки тоді, коли є попит. Тому й виборці мають відповідально ставитися до свого вибору. Можу сказати, що Володимир Зубик публічно дорікав мені, мовляв, я не можу забезпечити проведення виборчого процесу на 195-му окрузі. Він звертався до прокуратури із приводу побиття його агітаторів у Драбівському районі та в Південно-західному районі Черкас.

– Тобто Зубик – це постраждалий?

– Ні, він не постраждалий. Він справді переміг, і не в останню чергу тому, що на окрузі не було сильних конкурентів. Аналогічна ситуація була на 200-му окрузі в Умані, де переміг Антон Яценко. Він звинуватив мене у використанні адміністративного ресурсу з метою зашкодити його обранню. Хоча, буваючи на тому окрузі, я постійно на зустрічах застерігав сільських голів від використання адмінресурсу. Яценко ж у цьому побачив спробу тиску з мого боку на сільських голів.

реклама

Коментарі  

 
+3 #33 льоля 31.01.2015 21:10
Цитую Василь:
тихо, сам з собою, я веду бєсєду...

Піди до своєї мамо та попроси її щоб женила тебе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #32 Василь 31.01.2015 18:57
Цитую ляля:
[quote name="О.ЧУПРИНА"][quote name="ляля"]Коли б оцей самий Ткаченко розумівся в елементарній математиці,


тихо, сам з собою, я веду бєсєду...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 ляля 31.01.2015 12:02
Цитую О.ЧУПРИНА:
[quote name="ляля"]Коли б оцей самий Ткаченко розумівся в елементарній математиці, фізиці та матпрограмуванн і, абож хоча вмів логічно розмірковувати..
Можливо людині потрібно дати шанс?Вирішуйте!Мої університетські друзі пропонують зробити наукову експертизу роботи нашого вундеркінда.Чесно,гидко займатися цим.Можливо фігурант сам у всьому зізнається і перестане дурити людей.

Ну і що дасть той "шанс"? Кому щось доводити? Цікавість до всьго цьго - просто влаштувати "хохлосрач" для одних, та вигородити патрона, для інших. Всі докази некомпетентност і самого та його інтернет обслуги в точних науках, та невміння елементарно логічно мистити на рівні школяра старших класів, легко отримати непрямим шляхом. А кому цікаво - то нехай для початку заб'є його "роботу" в нешаровий "антиплагіат". Пройде - тоді наступний крок, потім слідуючий. Але він того не вартий. Нажаль, майже всим подобається прожити своє життя обдуреними.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 О.ЧУПРИНА 30.01.2015 19:53
Цитую ляля:
Коли б оцей самий Ткаченко розумівся в елементарній математиці, фізиці та матпрограмуванн і, абож хоча вмів логічно розмірковувати навіть над елементарними речами, то він би сам відкрутив всі лайки в бажаний для себе бік. Часу в нього для цього є більш чим вдосталь, всерівно тільки піариться. А так, не треба ніяких доказів, залиште його, він та його свита вже довели свою елементарну неосвідченість в даному питанні. Залік він не отримує, про іспит мова не йде взагалі. Забудьте про його десертацію. Тільки я знаю ніки того, хто зможе інвертувати всі тутешні лайки! Вперед!

Можливо людині потрібно дати шанс?Вирішуйте!Мої університетські друзі пропонують зробити наукову експертизу роботи нашого вундеркінда.Чесно,гидко займатися цим.Можливо фігурант сам у всьому зізнається і перестане дурити людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #29 ляля 30.01.2015 17:36
Коли б оцей самий Ткаченко розумівся в елементарній математиці, фізиці та матпрограмуванн і, абож хоча вмів логічно розмірковувати навіть над елементарними речами, то він би сам відкрутив всі лайки в бажаний для себе бік. Часу в нього для цього є більш чим вдосталь, всерівно тільки піариться. А так, не треба ніяких доказів, залиште його, він та його свита вже довели свою елементарну неосвідченість в даному питанні. Залік він не отримує, про іспит мова не йде взагалі. Забудьте про його десертацію. Тільки я знаю ніки того, хто зможе інвертувати всі тутешні лайки! Вперед!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #28 Харош прикалываться 30.01.2015 14:54
Цитую Журналіст ОДТРК:
Ой як хочеться спостерігати дійство перевірки математичних знань нашого губернатора.Якби це зробити в прямому ефірі.Чуприна,домовте ся з Михайлом Михайловичем.Гарантуємо навіть хорошу матеріальну винагороду за це.

Люди дорогие!!!Харош прикалываться.Ну не знает Ткаченко высшей математики,не сам он писал эту десертацию,дуси ртуцию или что там.Так половина ЧДТУ учеными стали,так и их проверять нужно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #27 . 30.01.2015 14:49
Цитую Журналіст ОДТРК:
Ой як хочеться спостерігати дійство перевірки математичних знань нашого губернатора.Якби це зробити в прямому ефірі.Чуприна,домовте ся з Михайлом Михайловичем.Гарантуємо навіть хорошу матеріальну винагороду за це.

Та остинь ти вже, Чуприна! Вже ж і так за своє самообслуговува ння заробив на форумі поганялу "Ляля-Чуприна" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #26 Журналіст ОДТРК 30.01.2015 14:17
Ой як хочеться спостерігати дійство перевірки математичних знань нашого губернатора.Якби це зробити в прямому ефірі.Чуприна,домовте ся з Михайлом Михайловичем.Гарантуємо навіть хорошу матеріальну винагороду за це.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #25 Віталій 30.01.2015 12:07
"Бульби","факти"-то маячня,а посуті що?Коли буде перевірка знань Юрієм Ткаченко основ матпрограмуванн я.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #24 Констатую факти 30.01.2015 11:22
Цитую Сусід:
Цитую Бульба:
"ляля" із Чуприную! Дайош пришвидшений темп накрутки плюсів та мінусів, бо щось якесь тут "упущеніє".

"Бульба",ти хоч одне щось розумне написав(ла).Від твоєї тупості вже нудить.Та шо я кажу,тут простоне твій рівень обговорення.

А ти звикай - просто в темах, куди лізи з коментами Чуприна (а лізе він в усі теми без винятку) зразу здіймається лайка, за якою всі забувають, про що і тема була. Таке вже созданіє, цей "О.ЧУПРИНА" :-x