реклама
Sucurity Police

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич опублікував своє бачення організаціі керівництва містом.

Ним він поділився на своїй сторінці у Фейсбук, пише "Про все".

“Сьогоднішня модель – великі ради, виконкоми тощо – неефективні і безвідповідальні. Неефективні – бо громіздкі, надмірно політизовані, малопрофесійні. Безвідповідальні – бо депутати невідомі, багато сумнівних рішень ховається за колективною безвідповідальністю депутатів або членів виконкому.

Пропоную:

1. Кількість депутатів зменшити до 6-8 осіб. Обирати в мажоритарних округах – щоб іх знав кожний собака

Засідання ради – щотижня. Робота – на постійній основі, оплачувана.

2. Виконавчі комітети – ліквідувати. Повноваження, які потребують колегіальних рішень, передати радам. Інші – посадовим особам.

Така система передбачає і відповідальність, і ефективність, – зазначив Одарич.

реклама

Коментарі  

 
0 #22 Сашко 02.02.2015 17:50
Цитую О.ЧУПРИНА:
Опубліковане є результатом творчого пошуку Сергія Одарича,а всяку творчу роботу потрібно заохочувати.В той же час,професійний творчий пошук повинен базуватись на фундаментальних і системних дослідженнях.В даному випадку Сергію Олеговичу потрібно врахувати таку функцію з багатьма невідомими,якою є менталітет українця взагалі та зокрема українця зразка 20-го - 21-го століття.Спробуйте змоделювати ситуацію з 6-8 депутатами,розр обіть алгоритм їх відбору в нинішніх умовах.Якщо є бажання,давайте дискутувати.

Опубликоване есть результатом постпохмельного синдрома и коррупционной вертикали власти...и не более ничем иным...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Сашко 02.02.2015 17:47
Уже тошно от новшеств этого "мера"... Пора ставить вопрос об отзыве "з посади" общественностью города...внести изменения в коституцию...а то такие деятели ТАК "наделают" что и последующие поколения не исправят их "инновации"
Одаричу надо 6-8 депутатом чтобы сэкономить...а то сильно большие раздачи...
А вообще я думаю через год-два сядет он...за дела свои...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Квіточка 30.01.2015 16:23
Їх обрав наод і не йому вирішувати.
А якщо кого і розігнати то тамаду першого зі всією його вільно-регіональною командою взяточників та бездарів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 стабилизец 30.01.2015 13:31
Дык оно ж еще жутко популярное в стране стало, регулярно в Киев, к Гройсману ездит, опытом и соображениями делится. Авось и протолкнет какую нить бредовую идею на нашу голову. Следовало бы посылать в догонку фото чуркасс, где областной центр в 21 веке выглядит и развивается как Чернобыль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 федор принципиальный 30.01.2015 11:33
Цитую Черкащанка:
Сергіє Олеговичу а також зменшити штат міськвиконкому з 509 працівників до 150 і вирядити на пенсію всю вашу команду створену за період вашого царювання, а також відправити на пенсію всих інвалідів з міськвиконкому. Jтримують пенсію службовців місцевого самоврядування нехай відпочивають. А то і зарплату отримуюють і пенсію.Вивільнені кошти спрямувати на благоустрій м. Черкаси.

В самую точку,это может случиться только в том случае,когда город освободим от этого словоблуда и трепача,чуть не забыл и ВЗ..ТОЧНИКА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 федор принципиальный 30.01.2015 11:30
Цитую 1-1-1:
Дело не в количестве, а в качестве. Ведь депутаты не встречаются с избирателями на округах, не знают насущных проблем, а решают только личные вопросы. Также, как и Одарич. Пример: тролейбусы и т.д.

одар,чтобы сесть в кресло мэра семь лет обещает черкащанам 70 троллейбусов и 100 светофоров-совести ну никакой-пройдоха,вз..точник,трепач.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Василь 30.01.2015 10:19
Цитую федор принципиальный:
А 6-8 человек оставить-это его лизоблюдов,самы й верный вариант освободить город от этого пройдохи.


Якщо 6-8 чоловік будуть армянами, то всі питання будуть вирішуватися дуже швидко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Василь 30.01.2015 10:12
В міській раді потрібно більше армян???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 1-1-1 30.01.2015 09:30
Дело не в количестве, а в качестве. Ведь депутаты не встречаются с избирателями на округах, не знают насущных проблем, а решают только личные вопросы. Также, как и Одарич. Пример: тролейбусы и т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 федор принципиальный 30.01.2015 08:18
А 6-8 человек оставить-это его лизоблюдов,самы й верный вариант освободить город от этого пройдохи.