реклама

реклама

Студенти та викладачі Черкаського державного технологічного університету не залишаються осторонь до долі української льотчиці, народного депутата України Надії Савченко, яка перебуває у російському полоні. Про це інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» з посиланням на прес-службу університету.

29 січня 2015 року колектив ЧДТУ організував акцію підтримки українки, яка стала прикладом для наслідування для багатьох співвітчизників. Флешмоб провели на сходах навчального закладу, взявши до рук листівки з надписами «Свободу Савченко!», «Поверніть Україні Надію!», «FreeSavchenko» та інші.


«Ідея проведення флешмобу належить нашому ректору Тамарі Качалі. Не зважаючи на канікули, нам вдалося зібрати і викладачів, і студентів. Таким чином ми хотіли проявити свою не байдужість і громадянську солідарність, - розповідає голова студентської ради Черкаського державного технологічного університету Сергій Шмиголь.

Нагадаємо, Надія Савченко на початку липня 2014 року опинилась на території Росії і була безпідставно звинувачена у вбивстві російських журналістів. Хоча перед тим була захоплена та ув’язнена проросійськими сепаратистами, активну співпрацю з якими офіційна влада Росії не визнає. Рішенням ПЦ «Меморіал» Надія Савченко офіційно визнана політичним в’язнем. А 26 січня 2015 року Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалило рішення про те, що Надія Савченко матиме міжнародний імунітет, який зобов’язує Росію звільнити її. Українка у знак протесту голодує вже 49-й день.

реклама

Коментарі  

 
+4 #12 chdtu 01.02.2015 22:29
Жарт на тему: http://ic.pics.livejournal.com/chdtu/72060212/38889/38889_original.jpg
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Svoboda 31.01.2015 17:44
Цитую адекватний:
Такого дешевого та дибільного пафосу не мала жодна країна. Яким чином людина яка під слідством могла стати першим в списку на нардепство. Які такі закони можуть вносити козак мамай за майдану , Савченко яку незрозуміло чому називають льотчицею. Хоча у льотчиків на погонах не полосочки а хотяб дві маленькі зірочки. Що льотчиця могла робити на блок посту. Льотчики ворога бачать тільки з висоти пару кілометрів. І цих хтось підбурив на посміховисько.

Слиш, ти, риг не добитий. Вали в Рашку до Уйла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 украина 31.01.2015 13:10
Савченко - не летчица! Такой пира сделали :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 адекватний 30.01.2015 22:20
Такого дешевого та дибільного пафосу не мала жодна країна. Яким чином людина яка під слідством могла стати першим в списку на нардепство. Які такі закони можуть вносити козак мамай за майдану , Савченко яку незрозуміло чому називають льотчицею. Хоча у льотчиків на погонах не полосочки а хотяб дві маленькі зірочки. Що льотчиця могла робити на блок посту. Льотчики ворога бачать тільки з висоти пару кілометрів. І цих хтось підбурив на посміховисько.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Svoboda 30.01.2015 14:46
До речі, РФ треба більш уважно до погроз Качали віднестися. Вона не ПАСЕ - або затопить або обанкротить. Досвід є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Очевидец 30.01.2015 14:01
Кроме как "фу!" - ничего в голову не приходит. На сайте университета - обращение ректората ЧГТУ в пустоту, о том что в стране война, как будто мы все слепые. Через три дня преподавателей, несмотря на предыдущую новость, приглашают на конференцию в... Россию!!! Не лицемерие ли это?! Вот наш бравый ректор с попами сфотографируетс я. Следом флеш-моб с невнятной целью организует... Агония?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Василий Андреевич 30.01.2015 13:53
Микита, а к чему этот цирк? Чем реально этот выпендреж поможет Надежде Савченко? Кроме того, что растащили по черкасским СМИ очередную новость о ультрасупергипе рмегаректоре Тамаре Качале, в очередной раз пропиарив ее, пытаясь найти хоть каплю хорошего в неумелом руководстве - больше ничего.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Svoboda 30.01.2015 13:34
Цитую Микита:
Svoboda буравит тему с пристрастием. Наверное, что-то личное.

Звичайно особисте. Порушення закону щодо мене ригівським керівництвом ЧДТУ. Як там казав Господь - око за око. Якщо заперечення по фактам - прошу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Микита 30.01.2015 12:47
Svoboda буравит тему с пристрастием. Наверное, что-то личное.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Svoboda 30.01.2015 12:27
Цитую Svoboda:
Ну да, що ще Томі лишається як не флешмоди організовувати. Суди по її самодурству та самоуправству програються (апеляції теж), економія стає економною, в теплу зиму замість економії на опаленні - "економія" на затопленні. З фінансами ЧДТУ проходять кінцеві репетиції по вивченню репертуару в стилі романс. Всі "захищені" на КачалаРадах навряд чи отримають диплом з ДАКу, і легальність рад під сумнівом, да і самі роботи. Особливо це я гарантую здібному економісту Мильниченко Сергію Михайловичу. Закінчив і ЧДТУ і аспірантуру за фахом інженер-механік, а тут раптом за півроку диссер по регіональній економіці наклепав. Сєрьожа, ти не в курсі що таке перевірка на антиплагіаті? Не в курсі? Ну то узнаєш. У мене до тебе должок, за всі твої протизаконні підписи як вченого секретаря. Так що лишається тільки флешмоди робити. А так, скоро фініта ля комедія.

Сєрьожа, пробач за Мильниченко. Правильно - Мильніченко. Все інше лишається в силі. )