реклама

реклама

У Черкаській області немає плідної роботи правоохоронних органів: люди не захищені міліцією, а прокуратура не розслідує майданівські справи.


Це констатують у «Самообороні Майдану Черкаської області».

Представники цієї громадської організації, а також Черкаського автомайдану і ВО «Свобода» щойно на спільній прес-конференції висловили незадоволення результатами розслідування справ річної давності, про що нещодавно звітували начальник УМВС України  вЧеркаській області Владислав Пустовар та прокурор Черкаської області Юрій Шеремет.

– Нас не хочуть чути, міліція не хоче змінюватися. Та ми не хочемо повертатися СССР. А хочемо жити в нормальній демократичні державі. Тому ті скарги, які нам несуть люди і скарги на затягувння майданівських справ, ми будемо направляти міністру МВС України Арсену Авакову, а також народним депутатам. Бо терпіти це – вже несила, – заявив керівник Черкаської обласної організації Самооборони Майдану Олег Скалько.




реклама

Коментарі  

 
+10 #27 Дід МаЗай 02.02.2015 10:16
Самооборона від чого? Від розуму?) Хлопці тупо стрижуть гроші з підприємців, заробляють копійчину на виборах. шантажуючи кандидатів в депутати. А народ чомусь вважає. що єнті чудіки, що за своє життя будки собачої не побудували, і е та сама "народна совість". Кучка проходімцев-єкстремалов! В АТО вам слабО піти? Чи там "возможностей заробить меньше"?)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #26 адекватний 01.02.2015 23:32
Цитую украина:
Мы сами виноваты в том, что повылазили эти кучки самооборон и громад разных. Какие то 100 человек в Черкассах руководят всеми, а мы боимся дать им по соплям и разогнать уже наконец дармоедов и лентяев необразованных! Где милиция в конце концов!!!???

А не треба було її паклюжити та спалювати живцем на зрадницьких майданах. Самі породили цю шоблу самі й позбавляйтесь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 адекватний 01.02.2015 23:30
Цитую Туди-сюди:
............ Навчились у більшовиків ліктями роздвигати і залякувати людей. Ні на що більше не здатні.Всі як один безробітні, живуть на подачки криміналітету. Дайте ледацюгам віники - хай хоч вулиці підмітають. :D :lol: :lol:

Ага тільки не в Черкасах а в Хуторах. Там є спеціальна вулиця для таких за колючкою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #24 Чип 31.01.2015 15:34
Це точно, що за бездіяльність...Пане начальнику коли вже ці клоуни будуть сидіти на нарах та вимагати тільки баланду, у встановлений законодавством, обідній час. Бо вони вже і заробили і набалакали, пустоголові, не на один строк ув'язнення
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #23 украина 31.01.2015 12:56
Мы сами виноваты в том, что повылазили эти кучки самооборон и громад разных. Какие то 100 человек в Черкассах руководят всеми, а мы боимся дать им по соплям и разогнать уже наконец дармоедов и лентяев необразованных! Где милиция в конце концов!!!???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #22 федор принципиальный 31.01.2015 10:06
Менты только со старушками на базаре смелые или на трассе у водителей выжимать взятки-своих прикрывают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #21 007 31.01.2015 07:52
Так морда Ющенка на відео з ОДА а він розповідає що його підставили та на нього хтось міфічний здійснює тиск. Всі ці організаціі є прикриття бездарів,ледацю г та криміналітету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #20 меркурий 31.01.2015 02:33
Цитую marko:
Люди! А чого ці хлопці досі не в АТО?????????????
Розумні тут права качать. А слабо піти в АТО добровольцями та захищати країну від ворога?! Куди дивиться воєнком?

А не в АТО, потому что являются пятой колонной и основной их задачей является раскачивание общественных настроений. Критиковать всегда проще, тем более когда работу милиции обсуждают такие специалисты, да еще и с таким богатым прошлым.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #19 ATO Calling 30.01.2015 20:17
Процесс очищения и возрождения Украины может начаться только с признания собственных ошибок и наказания провокаторов, спровоцировавши х эти ошибки. ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #18 Василь 30.01.2015 19:52
Я також хочу звернутися до Авакяна - до яких пір 5-та колона москви буде правити бал в колонці "про головне" під час виборів і не тільки?