реклама

реклама

У депутатській групі «Гідність», що сформована в Черкаській обласній раді, насправді частина депутатів – колишні регіонали, а справжньою гідністю там і не пахне. Про це щойно на прес-конференції заявив громадський активіст, підприємець Олексій Ющенко.

Він – один із тих, кого звинувачують у «сміттєвій» люстрації.


Як заявив Олексій Ющенко, «голова депутатської групи «Гідність» Любов Майборода паплюжить пам’ять тих, хто боровся за волю».

Зокрема, він дорікає депутату в байдужому ставленні до черкаських активістів та у небажанні відстоювати їхні права.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-7 #12 небайдужий майданівець 02.02.2015 01:53
Люди які питали хто такий Ющенко, він та такі як він - майбутнє европейської України.
І не бізнес його важливий, а те, що в цій державі неможливо добитися правди просто звернувшись до міліції. От що бентежить. Самооборона, Автомайдан - так тримати!!!
СЛАВА УКРАЇНІ !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Тверезий 31.01.2015 15:58
Цитую Фонтан:
Майборода багато що зробила,але іі поступки хаотичні та алогічні.
На жаль,в неі немає майбутнього.
Фініта ля комедія!!!!

Політичне майбутнє повинно бути не тільки у Майбороди, а і в України, як держави. Ющенки і їм подібні заперчують цю державність, годуючи нас комуністичними млинцями. Це вже було. І не раз!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Фонтан 31.01.2015 00:05
Майборода багато що зробила,але іі поступки хаотичні та алогічні.
На жаль,в неі немає майбутнього.
Фініта ля комедія!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Микола 30.01.2015 20:31
Цитую Интересуюсь:
Он вчера заявил что у него бизнес криминальные авторитеты хотят отжать и милиция в этом помогает. Аж интересно стало какой же там у него бизнес и какие же это такие у нас серьезные уголовные авторитеты есть, что с помощью милиции его отжимают.


Я тот самый "криминальный авторитет" (это не шутка). В одной из статей, посвященной данной теме, прочел, что я пытался "отжать" бизнес у Ющенко, но потом понял, что ничего не выйдет. Это не правда. У меня все получится! Это тоже не шутка.
На все интересующие общественность вопросы, я готов ответить публично. Хочу предостеречь от одного: когда встречаешь таких, как Ющенко - главное не додуматься за него проголосовать. Поражен, почему в нашей жизни так часто пустышки хотят что-то менять "для всех".
Теперь лозунг: Люди, будьте бдительны - голосуйте за криминальных авторитетов... только бы не за бездарность!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Експерт 30.01.2015 19:30
Рекомендую купити йому намордник - поки не пізно :sigh: . Завтра почне людей кусати, а вакцина від сказу в дефіциті :P :P .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Михайло 30.01.2015 18:17
Любов Володимирівно! 25 років тому ми з Вами в Черкасах вперше піднімали синьо-жовтий прапор. Ви представляєте в облраді місто Черкаси, за Вас голосуть десятки тисяч людей, а кого представляють ці хлопці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Интересуюсь 30.01.2015 16:41
Он вчера заявил что у него бизнес криминальные авторитеты хотят отжать и милиция в этом помогает. Аж интересно стало какой же там у него бизнес и какие же это такие у нас серьезные уголовные авторитеты есть, что с помощью милиции его отжимают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 МАКСИМ 30.01.2015 15:22
Цитую Уважний:
хто такий Ющенко? ніхто!

Бездарі з ............, підтримувані ФСБ Росії, хоять скасувати законно обрану владу. Хто ти такий? Майборода організувала демонтаж пам`ятника Леніну і перейменування вулиці Енгельса на Чорновола. Яка тема твоєї прес-конференції, крім дискредитації Майбороди і хто за неї заплатив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #4 Уважний 30.01.2015 15:09
хто такий Ющенко? ніхто!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Жінка 30.01.2015 15:07
РОЗКРИТИКУВАВ? У нього совість є?????????????????????