реклама

реклама

Комунальне підприємство «Черкасиелектротранс» збирається запропонувати Черкаській міськраді частково зупинити роботу транспорту. Про це міський тролейбусний перевізник повідомив на свої сторінці в соцмережі «Фейсбук».

Як зауважують у комунальному підприємстві, йдеться про повну зупинку роботи тролейбусів у вихідні дні та про зміну графіку курсування у п’ятницю на скорочений режим (вихідного дня).

«Черкасиелектротранс» аргументує свою пропозицію постійними фінансовими збитками.

Як повідомляє підприємство, проблема полягає у скороченні держзамовлення на перевезення пільговиків. Зокрема, із середньорічних 20 млн пасажирів тролейбусів 13 млн – пільговики. Держзамовлення з їхнього перевезення на 2015 рік зменшилося на 3,8 млн грн порівняно з 2014.

«Зменшити витратну частину на 3,8 млн грн – це транспортна робота 2-х місяців», – пояснює у повідомленні перевізник. Тому підприємство змушене кардинально переглянути свою економіку.

«Колектив підприємства має змогу та бажання надавати транспортні послуги 100% до потреб громадян. Просимо всіх жителів міста з розумінням поставитись до фінансових проблем КП «ЧЕТС», та маємо надію, що знайдуться шляхи вирішення проблем підприємства без скорочення обсягів транспортної роботи у 2015 році», – зазначають у «Черкасиелектротрансі».


реклама

Коментарі  

 
+5 #17 Вибір без вибора 06.02.2015 13:45
Цитую отченаш:
Цитую громада:
Потрібна транспортна реформа,один квиток на весь транспорт,ідохі д в міську казну


Ідея гарна. Але казна міста і власна кишеня - це різні речі.Хто ж на таке погодиться?

Реформы не начались и не начнутся, если старые лица не уйдут из власти, считает нардеп, член депутатской группы «Укроп», замглавы Антикоррупционн ого комитета ВР. Максимум, что нас ждет, – имитация реформ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Громада 06.02.2015 12:57
Цитую Кацап:
Перевізники маршруток убирають конкурентів.Мабуть хтось з них дуже впливовий на міську раду.

А де наші любі Партії? Які обіцяли Нас захистити? Чи обіцянка Цяцянка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Громада 06.02.2015 12:54
Цитую отченаш:
Цитую громада:
Потрібна транспортна реформа,один квиток на весь транспорт,ідохі д в міську казну


Ідея гарна. Але казна міста і власна кишеня - це різні речі.Хто ж на таке погодиться?

А навіщо Ми,Ми обирали депутатів, ми ж обирали не царів, а представників Громади,якщо вони фальшують , то з пляжу ЇХ. А мер навіщо? Чи тільки їздити в Осло ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 отченаш 06.02.2015 10:47
Цитую громада:
Потрібна транспортна реформа,один квиток на весь транспорт,ідохі д в міську казну


Ідея гарна. Але казна міста і власна кишеня - це різні речі.Хто ж на таке погодиться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Кацап 06.02.2015 09:27
Перевізники маршруток убирають конкурентів.Мабуть хтось з них дуже впливовий на міську раду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Віктор 06.02.2015 08:51
зробіть тролі платними на вихідних а маршрутки обмежте так як вони забруднюють атмосферу міста, а в будні нехай маршрутки допомагають справлятись з потоком людей, треба щоб влада працювала на місто, а то люди збунтують набридло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 яков николаевич 06.02.2015 01:20
Цитую Антон:
......? ЧТо за маразм? Нужно больше на линию тролей а они наоборот что бы вобще не езздили то конечно вы без денег будете!!!!!!!

Антон, если каждый рейс убыток приносит - только и остаётся вообще не выезжать. Со списками льготников разбираться надо ,а то уже кажный клерк из кажной госконторы льготы имеет, а трудяги за всех расплачивайся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 яков николаевич 06.02.2015 01:17
Не вопрос, что троллейбусные перевозки убыточны и им дешевле вообще из парка не выезжать. Только в этой ситуации надо не отметь вообще троллейбусы, а выплачивать парку положенные по закону дотации. А если этого мало - поднимать цену проезда. Но вот лапшу-то зачем вешать? Кто в троллейбусе ездит - подтвердит: проезд оплачивают куда больше половины пассажиров. А нам тут втирают про 65% льготников...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 громада 05.02.2015 19:52
Потрібна транспортна реформа,один квиток на весь транспорт,ідохі д в міську казну
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #8 отченаш 05.02.2015 18:22
Цитую стабилизец:
Шото медленно их душат. По идее, должны до выборов стереть с лица земли или присебячить.


Це не їх душать. Це - нас душать.І будуть душити доти, доки ми мовчимо