реклама

реклама

Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода звернулася до в.о. начальника Управління Служби безпеки України в Черкаській області Олега Кравченка через висловлювання начебто громадянина США Рустама Ташбаєва, оприлюднені інтернет-виданням «Прочерк».


«До мене надійшли численні звернення виборців з приводу публікації в інтернет-виданні «Прочерк» від 10.02.2015 інформації про зустріч в готелі «Дніпро» начебто громадянина США пана Ташбаєва. Під час зустрічі, зі слів видання, пан Ташбаєв закликав до усунення Президента України Петра Порошенка від влади та виселення всього проукраїнського населення з Донбасу. Вважаю такі виступи провокативними і такими, що загрожують територіальній цілісності України», – пише у зверненні Любов Майборода, копія якого є в розпорядженні «Прочерку».

Любов Володимирівна просить Олега Володимировича негайно провести перевірку достовірності викладених в публікації фактів, з’ясувати особу пана Ташбаєва, причини його гастролей по Україні, назвати організаторів зустрічі, які заходи будуть вжиті Службою для недопущення провокаційних заходів на Черкащині.

Відповідь депутат просить надати на її ім’я ПУБЛІЧНО через засоби масової інформації та письмово в секретаріат ради в установлені законом терміни.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #17 Антон 13.02.2015 01:39
"Нам не страшні московські в..ші,нам страшні українські гн...ди"С.Петлюра(Майборо да до них належить) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Антон 13.02.2015 01:28
Майбороді потрібний піар :D Тайбаєв молодець.А ТІ,ЩО СЛІПІ, ВОНИ НИМИ І ЗАЛИШУТЬСЯ. :roll: Рустаме, так тримати!!!Ми з вами!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Петрович 11.02.2015 08:46
Не прошло и полгода
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Rustam Tashbaev 10.02.2015 23:04
Я есть Рустам Ташбаев. Являюсь гражданином Украины. Почему-то вопросы возникают у тех, кто на самой встрече не был и исползует вытанутые из контекста или искажённые факты. Призывал к демократическом у мирному протесту против кадровой политики президента Порошенко с целью изменения его этой самой кадровой политики или уходу в отставку. Про Донбасс ответил на вопрос как я вижу развитие ситуации - сказал то, что многие говорили до меня. О том, что всем про-украински и не только людям надо поклидать зоны боевых действий, что конкретно "хрустальные сервизы в сервантах не стоят того, чтобы терять из-за этого жизнь".

СБУ может проверять сколько угодно. Честному человеку, прожившему 18 лет в США и две последние недели в Украине особо скрывать нечего. В депутатах, ворах и прочих украинских госслужащих не числился и не состоял.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #13 Я черкащанин 10.02.2015 18:04
Цитую Майбутня пенсіонерка:
Люба Володимирівна, Ви, як жінка поясніть свою точку зору: Президент Петро Порошенко наклав вето на закон про продовження до 2022 року права жінок, яким виповнилося 55 років, достроково виходити на пенсію,


Давайте я поясню, як майбутній пенсіонер. В Україні чверть населення - пенсіонери нинішні. Й ситуація дедалі погіршується. Звідки брати гроші на пенсії? У благополучній Польщі на пенсію виходять і чоловіки, і жінки в 67 років, і ніхто не ниє. Сенс життя людини - в роботі, а не в нитті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 упавління майном 10.02.2015 18:03
Дозвіл на проведення заходу надала Наталія Кравцова - заступник голови ради. Виконала доручення київського Бюту та російського ФСб.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 шаман 10.02.2015 17:55
..... сказал почти всё правильно,единс твенное о чём он промолчал,так это о том ,что мы ,Украинцы являемся пушечным мясом в этой братоубийственн ой бойне.А что СБУ---он гражданин США,а это наши лучшие дружбаны, их трогать низззя и слушать надо с открытым ртом,при этом бурно аплодировать.В лучшем случае обявят персоной нон-грата,и то МИД, а своё черное дело он уже сделал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Майбутня пенсіонерка 10.02.2015 17:49
Люба Володимирівна, Ви, як жінка поясніть свою точку зору: Президент Петро Порошенко наклав вето на закон про продовження до 2022 року права жінок, яким виповнилося 55 років, достроково виходити на пенсію,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Марія 10.02.2015 17:38
Набридла ця Люба. Місця собі не нагріє. Крім балачок- справ ніяких.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 IN 10.02.2015 16:13
Цитую апарат:
Пані Любов, розберіться чому саме в готелі "Дніпро" відбулось це паскудство? :P Відомо, що готель знаходиться під патронатом БЮТу. В ньому святкувала день народження Валентина Коваленко. Може вона пояснить - чому в комунальному закладі проводяться збіговиська сепаратистів?

І зразу - купа ідіотських штампів. :-x Ти кого назвав "збіговиськом сепаратистів" - волонтерів і журналістів, які повірили офіційній розсилці міськвиконкому і всім місцевим ЗМІ, які повідомили про те, що буде зустріч з "американським військовим експертом"?! Та й готель при чому у цій ситуації? Конкретні запитання у СБУ мають бути до заїжджого Джамшута - до чого він закликав, і до "Батьківщини" - на ... вона привезла цього російсько-американського узбека в Черкаси!