реклама

реклама

Сутичка між прихильниками голови Чигиринської райдержадміністрації Олександра Дісканта та його опонентами сталася сьогодні прямо під час сесії Чигиринської районної ради.


Про це повідомив інтернет-ресурс «Дзвін». «Невідомі в камуфляжах і масках прорвались у приміщення і викидають із сесійної зали представників чигиринської Народної ради», – йдеться у повідомленні сайту. За інформацією журналістів, «до організованого підвозу бойовиків причетний нещодавній претендент на посаду голови Чигиринської РДА Олег Островський, який скрізь позиціонує себе як боєць «Айдару».

Доповнити картину того, що відбулося під час сесії, вдалося завдяки коментарю, який «Прочерку» дав голова районної ради Петро Литвин.

– Сьогодні відбувалася позачергова сесія, на яку було винесено питання про визнання Росії державою-агресором, а так звані ЛНР і ДНР – терористичними організаціями, – розповів Петро Микитович. – Другим питанням було внесення змін у програму «Призовник», а третім – зміни до бюджету (виділення військкомату додаткових коштів для роботи з призову). Але голова райдержадміністрації Олександр Діскант тихцем спровокував депутатів винести на позачергову сесію питання про звернення до Президента з проханням залишити його, Дісканта, на посаді (бо його звільняють). А перед цим він об’їздив депутатів-бюджетників, тиснучи на них. До мене зайшли депутати, які сказали, що почуваються «неловко». Мовляв, це питання – не позачергової сесії, воно вимагає обговорення в комісіях. Тож я й пояснив на сесії, що питання посади голови райдержадміністрації – не позачергове, тому воно вноситися не буде.

Після цього, за словами пана Литвина, присутні на сесії прихильники пана Дісканта – місцева Народна рада – почали тиснути на нього як на головуючого. Але він проводив сесію, і рішення, передбачені порядком денним, було ухвалено.

– Після цього, дивлюся, приходять хлопці в комуфляжі «Айдару», – продовжив розповідь пан Петро Литвин. – Поводилися чемно, попросили слова, розповіли про важливість допомоги депутатів військовим. Тим часом прихильники Дісканта почали називати їх «чужинцями» й провокувати, намагаючись тягти до дверей. Сталася невелика потасовка. Але я звернувся до голови райдержадміністрації з проханням вплинути на його прихильників. Він знов запропонував поставити на голосування звернення на підтримку себе. Я заперечив. Тоді він запропонував депутатам зібрати голоси для відкликання мене з посади голови райради. Але я все одно відмовився порушувати регламент. Після цього один із прихильників Дісканта сильно ударив ногою головного редактора «Чигиринських вістей» Наталію Лебеденко. А поруч стояв слідчий, який одразу вивів його й почав брати пояснення. Другий прихильник Дісканта почав тицяти кореспондентам у відеокамеру дулі. Провокували на бійку. Але ми в бійку не встряли.

За словами Петра Литвина, його слова підтверджуються відеозаписами, які вели журналісти.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #30 каа 13.02.2015 09:42
пора бы и власть употребить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #29 Чупакабра 12.02.2015 20:47
Цитую Стидно:
Діскант, Діскант стидно за тебе !!! Який же ти боягуз, тиж і думки своєї не маєш, жах.

Мда.. Оце позорисько а не голова, що один Петро, що другий Діскант.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Цирк 12.02.2015 09:02
Весь цей цирк створений на замовлення Ткаченка та Нетовкіної. Не розумно і не творчо. Дебілізм. А для народа весело. І цирк не поїхав, і клоуни на місці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 Монте 11.02.2015 14:55
Клоуни.Позорисько.Б...ло рветься до влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Олександр 11.02.2015 14:29
Цитую черкащанка:
Цитую Олександр:
Цитую черкащанка:
ВИБАЧТЕ, Я НЕ ЧИТАЛА КОМЕНТАРІ, МОЖЕ ВИСЛОВЛЮСЬ НЕ В ТЕМУ, дивилася тільки відео. Господи, в країні війна, кровопролитна, війна, яка затягнулася майже на рік, а ми тут в умовно мирному регіоні портфелі ділимо. Як не соромно тим чигиринцям! І це ще жителі козацького краю? Тьфу, тьфу, це кощунство над загиблими воїнами

А може почитай?

Олександре, я не хамила й нікого не ображала. Це по-перше.
А по-друге, я висловилася з приводу написаного в матеріалі й побаченого у відео. Свою думку висловила й вона незмінна навіть після ваших порад.
По-третє, йдіть ви своєю дорогою, мені не треба нічого доказувати й тикати, до речі, теж.

То може все ж прочитаєТЕ? Чи знову вам хтось нахамив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 Дослідник 11.02.2015 14:17
Всі ознаки громадянського безладдя, якщо не сказати більше. І це явище набуває масового характеру, перетворюючись у самоїдство і самознищення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #24 Костюшко 11.02.2015 14:11
Цитую Петрович:
Історики стверджують, що кількість людей, які несли з Леніном відомого дрючка на першому суботнику перевищує 120 осіб. Це я до того, з тієї кількості людей, які видають себе за батальйон "Айдар" можна вже сформувати дивізію. Таких псевдоайдарівці в потрібно відловлювати та відправляти на передову до справжніх.

Рік тому всі були на Майдані. Тепер ті самі стали "воїнами". Люди знають хто є хто. Якщо брехав все життя - нічого тебе не змінить. Так і з Островським - ну не вірять тобі чигиринці, бо добре знають про твої справи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Рибак 11.02.2015 13:25
В минулому році чигиринські регіонали дійсно збиралися на стадіоні.Туди заїхав Толя Бондаренко, який вимагав від колишньої голови ради скласти повноваження.Що вона і зробила. Тільки до чого тут Островський? Він стояв весь час мовчки, потім щось почав кричати про Майдан.Ніхто так і не зрозумів до чого тут він. А коли йому самі регіонали нагадали , що він був улюбленцем Тулуба, Олєжа заткнувся.Потім місцеві майданівці запитали у Олєжи, а де ж він був на Майдані і з ким, то після цього Олєжа мовчки ретировався і більше його не бачили... Клоун...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #22 черкащанка 11.02.2015 13:14
Цитую Олександр:
Цитую черкащанка:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #21 Кіноглядач 11.02.2015 12:49
Оце дожилась Чигиринщина !!!! Багато чув, читав про Чигиринську народну раду, але подивився це відео і все стало зрозумілим. Група ДИВНИХ людей захопила владу в районі. І що дивно депутати їх бояться, прислухаються. Подивіться вониж нікого не чують, лише своє в голові. Всіх затикають, постійно кричать, нервують. Зовсім не поважають думки інших людей. Бігають під час сесії по залу, перебивають абсолютно всіх. Тільки йде не по їхньому сценарію впадають в істерику. Причому вони всі одинакові в своїй поведінці. Проглядається НЕДАЛЕКІСТЬ голови рда, не він запрошує журналістів в кабінет, а ці крикуни. В кабінеті голова сидить як в гостях, крикуни крутять свій сценарій. цей голова випадкова людина без волі, власної позиції. Просидів на сесії як вкінотеатрі, спостерігав як за нього воюють ПРОПЛАЧЕНІ шарікови. Треба вже Ткаченку різать це кубло по серйозному - хопці загрались в МАЙДАН.