реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко дав доручення управлінню СБУ в області перевірити правомірність дій громадянина США, який під час публічного виступу в Черкасах закликав усунути від влади Президента України Петра Порошенка. Незабаром спецслужба надасть свої висновки. Про це Юрій Ткаченко заявив у коментарі «Прочерку».

На переконання голови ОДА, нині Україна має достатньо демократичних інститутів для того, щоб кожен громадянин висловлював свою думку і законним чином впливав на політику держави. Один із таких інститутів – періодичні, демократичні вибори. Тож жодних підстав вимагати відставки законно обраного Президента, тим більше через якісь протестні акції, немає.

– Спроба іноземця протиставити громадян владі є і неправомірною, і некоректною, – переконаний Юрій Ткаченко.

Разом із тим, голова ОДА закликав і громадян України до пильності, особливо в тій ситуації, в якій нині перебуває країна.

– Тільки в єднанні наша сила. Роз’єднання робить нас слабкішими. Історія України сповнена прикладами, коли розбрат приводив нас до програшів і катастроф. Зараз же нам треба всім разом боротися за те, щоб увесь світ допомагав Україні, адже агресія з боку Російської Федерації – це загроза не лише нашій державі, а й усьому демократичному світові. Об’єктивно кажучи, діяльність Президента України спрямована саме на відстоювання інтересів України – як шляхом міжнародної дипломатії, так і військового протистояння агресору, – наголосив пан Ткаченко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #22 Патріот 14.02.2015 00:37
З Фейсбука Natalia Kovalenko
П'ятниця 13 не обiйшлась без неприемностей. Президент оголосив догану нашому губернатору. Справедливо? Здаеться хтось настучав. Але хто?
Відповідь : СБУ, за те, що втручається губернатор не в свої справи. а він так хотів президентові угодити! От Вам і Гідність, проявила себе не Гідно !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Гека Чепе 12.02.2015 08:50
Шо на весіллі: "просили мама й тато..." А оте СБУ балуване! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20   11.02.2015 23:18
Була б правова держава, дехто міг би собі в дальню дорогу починати сушити рибу, наловлену в власних поезіях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Сірко 11.02.2015 19:24
Цитую Алексей:
Самое интиресное а когда закликали Януковича снять то ничего так и нужно. а как петю шоколодного

Так то ж не Ткаченко закликав))) Його ж на Майдані не було)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 визор 11.02.2015 18:49
Журналист Коцаба тоже думал что у нас демократия,выск азался про мобилизацию-уже сидит!
А слабо американца посадить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Петро Михайлович 11.02.2015 18:05
Цитую Олег Стогнієнко:
Організатором заколоту була Батьківщина.Ющенко попереджав: як тільки Порошенко спіткнеться - побачите кому Юля служить. Бачимо. Висновків чекаємо від пані Любові Майбороди на сесїї облради. Спеціально прийду.

Підтримую. Ця "Батьківщина" на Черкащині тількі власні проблеми вирішує.Коли у ВР вибори були з сусідами за Добровольського голосували. Так вже ж гарно про нього писали. А воно на тобі, каже волонтер, а сам сепаратистів пропагує, тай не чого і не робить поки виборів нема. Отакі вони батьківщинивці. Хай за комуняками йдуть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Укроп 11.02.2015 17:54
Коли чекати на коментар СБУ? І які сухарі більше люблять Добровольський і Валя? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Пупкин 11.02.2015 17:51
дав доручення СБУ .... хм ,а как это законодательно предусмотрено, СБУ подчиняется ну никак не губернаторам...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Алексей 11.02.2015 17:41
Самое интиресное а когда закликали Януковича снять то ничего так и нужно. а как петю шоколодного
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 олекс 11.02.2015 16:34
Ну що сказати ,всі навчають, що робити в полоні,в бомбосховищі,ст авлять блкпости...,а потім надають державне приміщення диверсантам, і іще просити сбу щоб розібралось,яке здавалось, саме, першим було проінформувати громадян а не навпаки.