реклама
Sucurity Police

реклама

21 лютого, близько 09.45 год., на 5 км а/д Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни, біля с. Маліївка, сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками.

За попередніми даними, 21-річний водій автомобіля «БМВ-520І», житель Чорнобаївського району, не впорався з керуванням, з'їхав в правий кювет та скоїв наїзд на дерево.

Внаслідок пригоди водій та пасажир 1991 року народження, від отриманих травм загинули на місці пригоди, а пасажири: 1991 року народження, отримав струс головного мозку, закриту черепно-мозкову травму, рвані рани затилка, правого коліна та кисті, 1988 року народження, отримав струс головного мозку, закриту черепно-мозкову травму, численні забої та садини, 1993 року народження, отримала закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, численні забої та садини.

Травмованих було госпіталізовано до Золотоніської ЦРЛ. Наразі триває слідство, інформує прес-служба ДАІ області.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Т 26.02.2015 16:09
Вони рухались 160км.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Ю 25.02.2015 18:46
Бідні хлопці... бідні рідні...бідні молодята в яких було весілля в цей день! :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Люди 23.02.2015 08:45
Люди їхали на свадьбу. На яку їхав і я. Можу сказати, що садьба була не дуже весела. Жених тримався як міг!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Kni 22.02.2015 22:13
Цитую ЛВВ:
На останній коментар "Kni" нема слів. Хотів виграти секунду, а втратив життя, і не одне.

:-) Все сталося на стільки швидко, наче в фільмах. Долі секунди і все...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 ЛВВ 22.02.2015 21:02
На останній коментар "Kni" нема слів. Хотів виграти секунду, а втратив життя, і не одне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Kni 22.02.2015 11:50
Цитую ЛВВ:
Сумно, але на якій швидкості все це зробилося?

Дуже велика швидкість була, 100-120 км. Водій здійсвав подвійний обгін, схватив узбіччя, а на зустріч ще й авто їхало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Kni 22.02.2015 11:27
Цитую ЛВВ:
Сумно, але на якій швидкості все це зробилося?

На дуже великій, 100-120 км.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 друзі 22.02.2015 10:16
хлопці, ми будемо вас завжди пам"ятати. в наших серцях назавжди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 святой 22.02.2015 00:06
Цитую $.,Б.:
"БМВ-520І"? Бренд 1972 року? Модернове золотонішське "Ауто-2015"? Може,,,, може,,, такм та й бути. Тим паче біля "с. Маліївка"! Всетаки міжнародноєфро..ська трасса на славнозвісний, за часів Гоголевської Диканьки, щляха - "Чорно Бай - Сорочинці".

ты ..... хоть сам понял что написал!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #2 $.,Б. 21.02.2015 23:30
"БМВ-520І"? Бренд 1972 року? Модернове золотонішське "Ауто-2015"? Може,,,, може,,, такм та й бути. Тим паче біля "с. Маліївка"! Всетаки міжнародноєфро..ська трасса на славнозвісний, за часів Гоголевської Диканьки, щляха - "Чорно Бай - Сорочинці".