реклама

реклама

У депутатському зверненні до міського голови Сергія Одарича, оприлюдненому на сьогоднішній сесії Черкаської міської ради, Юрій Ботнар закликав мера та відповідні комунальні служби прибрати орден перемоги, який включає п’ятикутну зірку, пам’ятного знаку на перетині вулиць Смілянської та 30-річчя Перемоги.

Юрій Ботнар нагадав, що радянську символіку активно використовує російська пропаганда в інформаційній війні.

Депутат запропонував замінити орден на український герб або герб Черкас.

реклама

Коментарі  

 
+9 #24 Oles 27.02.2015 12:41
Депутат не хоче зірки на кільці в Південно-західному районі..... і що, оце у нас такі депутати? Йому , що нема чим зайнятись, прикласти свої сили на користь міста? То може він покладе мандат депутата і піде геть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 адекватний 27.02.2015 00:20
Цитую Павло:
Цитую черкащанка:
С ума сошла вся страна, очень не хочется, но наверно придется уезжать отсюда :sad:

сильно мучить настольгія? Чемодан-вокзал Расія

Павлику це не твій фільм в ютюбі б"є рикорди. Наберіть Пашка і побачите обличчя наших патрійотів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #22 шаман 26.02.2015 22:39
Рядом со Звездой расположены памятники самолёту,танку и пушке в своё время принадлежавшие Советской Армии - исходя логики сэррра Ботнара - уберём и их.А если вспомнить глупость яценюка(Кролика ),то СССР вторглась в Украину далее Германию.Чуть не забыл Холм Славы -там тоже полно Звёзд.То шо? сравняем с землёй....................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #21 воля 26.02.2015 19:12
Да, справедливості заради скажу так: депутат не хоче зірки на кільці, а я не хочу такого ДЕПУТАТА- шарикова.На більше розуму не вистачає. Задовбали своїми перейменуванням и, знесеннями... А побудувати хоч що небудь - СЛАБО???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #20 воля 26.02.2015 19:08
Цитую Муська:
Пане Ботнар, коли свободовець Швайка верне вкрадені мільйони на "сертифікатах" відповідності зерна?

Плюс до цього нехай пан Махніцький (теж свободівець), недавній ПРОКУРОР, поверне украдене.За три місяцці керування купив в Лондоні будиночок за ЕННУ круглу суму...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 ПереводЧик 26.02.2015 18:35
Цитую  :
Жовтий Кремль на фоні блакитного неба - знак долі. Мустанг відпочиває.

Сто пудов! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18   26.02.2015 17:52
Жовтий Кремль на фоні блакитного неба - знак долі. Мустанг відпочиває.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #17 Анна 26.02.2015 17:23
Цитую Павло:
хай зірки в московії висять, у нас є свої символи. а через таких людей які кажуть "хай висить звєзда" на сході зараз війна


До чого зірки, георгіївські стрічки та інші символи радянського союзу до війни на сході??!?!?! Війна зараз йде зовсім не через "хай висить звєзда" :lol: :lol: :lol: смішно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #16 Ілья 26.02.2015 17:21
Це ж не просто зірка, а орден "Перемога". Хай краще цей Ботнар почитав, за що він дається. Хоча ................. навряд чи щось дійде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #15 Зулус 26.02.2015 17:18
Повністю підтримую у цьому питанні Ботнара! Хто нагороджений таким орденом - хай собі носить його на кітелі. А з вулиць міста комуністичну символіку пора прибрати!
І не треба тут побрахеньок про те, що "дєди ваєвалі" за якісь брязкальця, а не за свій дім! Тим більше, що ордєн Пабєди вручали вже після завершення війни.