реклама

реклама

Щойно у коментарі «Вечірці» про це повідомив директор департаменту ЖКК Черкаського міськвиконкому Андрій Наумчук.


Посадовець говорить: приватний підприємець мотивує це тим, що значно здорожчало пальне, однак він порушив умови договору, тому місто має право розірвати з ним цей договір і запропонувати маршрути тимчасово іншим перевізникам або ж оголосити конкурс на них.

Окрім того, аби вийти із ситуації, міська влада запропонувала перевізникам новий графік руху автобусів на маршрутах. Зокрема, їхню кількість планують скоротити до 25%. У години пік вони працюватимуть у звичному режимі, а з 10.00 до 16.00 і після 19.00 до завершення робочого дня на кожному маршруті кількість автобусів буде зменшено удвічі. Тож слід передбачити, що у години пік ми чекатимемо маршруток як звичайно, а в інший час удвічі довше. Однак такий крок дозволить міській владі поки що не піднімати тариф на проїзд у маршрутках.

Водночас департамент економіки готує регуляторний акт стосовно підвищення тарифу до 4 грн.

реклама

Коментарі  

 
+1 #19 Пролісок 27.02.2015 21:54
Транспортний колапс вдарив дуже по селам,зовсім немає сполучення з багатьма селами.А людям теж на роботу їздить за 12 км,чи в селі не люди?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Гена 27.02.2015 19:37
Цитую Освітянин:
Новини з міста Суми :-)
"Сегодня, 17 февраля, исполком принял решение поднять стоимость проезда в сумских маршрутках.За голосовало 7 членов исполкома. Согласно этому решению, все маршрутки будут ездить по 3 грн, кроме №51 (Прокофьева-Песчаное), где тариф - 4 грн." - Мені цікаво, вони живуть в іншій державі з іншою економікою?


Последние новости из Сум :-)

Сумской Заречный районный суд (судья Прокудина Н.Г.) сегодня, 27.02.15 после судебного заседания, которое началось в 13:00 постановил: остановить решение исполнительного комитета Сумского городского совета № 60 от 17.02.15 о повышении стоимости проезда в маршрутных такси до 3 грн.

«А потому в действие вступает предыдущее решение исполкома, при котором тариф в маршрутках 2 (две) грн.

.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 черкащанка 27.02.2015 13:47
Нехай у міськвиконкомі ще подбають про те, щоб люди без пересадок могли доїхати з Митниці у хімселище. Півміста їздить туди на роботу, а чиновникам начхати, що прямого рейсу немає. Нинішні зарплати вже не дозволяють платити щодня по 12 грн (з однієї людини)лише за те, щоб доїхати на роботу і повернутися назад. Транспортний колапс - не за горами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 Виктор 27.02.2015 12:33
А много налогов налогов платят эти автоперевозчики , если они в основном частные предприниматели . Бизнес в плане доходов неплохой, выручка каждый день, но господа перевозчики зажр..лись. Посмотрим поставит их на место одарыч.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 Патриотище 27.02.2015 09:38
Цитую Serg:
Вот тут бы Одаричу блеснуть умением делать экономические расчеты!


Как может блеснуть тот у кого нет даже высшего образования??? В транспортном отделе кто с высшим транспортным образованием? или хотя бы с транспортным?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #14 Наталья 27.02.2015 01:35
Эх, вот бы увидеть на каждом маршруте образцово-показательные автобусы: чистенькие, удобные, не скрипучие, с нормальными креслами, с объявлением остановок. И пусть бы на этих автобусах был тариф, который перевозчики считают правильным. И знак специальный, что автобус "дорогой". А мы бы с вами тогда и выбирали сами, на чем нам ездить.
Если бы дело пошло и народ валом валил на дорогие, но удобные маршрутки - можно было бы увеличивать их количество. А если бы эти рейсы прогорали, то о чем разговаривать?
Кроме цены бензина и доходов/расходов, неплохо бы ещё перевозчикам вспоминать о качестве предоставляемой услуги. Пока это качество не меняется, а автобусы только год от года стареют, цена подниматься не должна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #13 Serg 26.02.2015 22:41
Вот тут бы Одаричу блеснуть умением делать экономические расчеты! Утереть нос перевозчикам. Но не блеснет. НИКОГДА не умел этого делать! И зачем исполкому такой огромный департамент так называемой ЭКОНОМИКИ при директоре и 4 заместителях директора (про количество сотрудников молчу) со стабильными зарплатами. Нужно отправить по экономисту к каждому перевозчику и пусть изучают матчасть, из чего состоит тариф на перевозку. Ничего делать не умеют. Ну и не хотят, правда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #12 черкащанин 26.02.2015 22:20
Цитую Рабів до раю не пускають:
В Сумах гвалт бо до 3гр підняли,перегля дають... Що б перевізники не борзєлі треба їм байкот влаштувати,от тепло стане подивляться скільки на пєшодрала перейде,пусті кататимуть!Дола р попуститься,цін и на бензин знизяться,а щоб маршрутчіки коли що знизили то такого не буває.

В Сумах пока вернулись к стоимости проезда в 2 грн., горсовет не поддержал перевозчиков, которые настаивали на 3 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #11 Вжесь 26.02.2015 21:03
Ну не буде дешевого проїзду коли така вартість палива та і якась частина виручки мабуть не доходить до каси. Ви ж самі не хочете білетики брати. Найкращий вихід -ходити пішки, але це теж не вихід. Але коли бачиш школяра, який їде дві-три зупинки після школи, то це навіває сумні думки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #10 Євген 26.02.2015 18:23
Про що може йти розмова, поки у вільному доступі не буде доступна калькуляція вартості проїзду. Я так розумію, що у кожного перевізника вона своя: різні маршрути,різне навантаження пасажирів, різні моделі автобусів, різні види палива...+ реклама в автобусах, як вона впливає на вартість проїзду?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100