реклама

реклама

Губернатор "звільнив" Елеонору Левицьку з посади 13 липня минулого року

Губернатор "звільнив" Елеонору Левицьку з посади 13 липня минулого року

Сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу Черкаської облдержадміністрації на постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 8 лютого 2011 року про поновлення Елеонори Левицької на посаді начальника Головного управління з питань внутрішньої політики ОДА та стягнення зарплати за час вимушеного прогулу. Про це «Прочерку» повідомили поінформовані джерела.

Таким чином, Київський суд залишив рішення Черкаського суду, який вже поновлював звільнену головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом Елеонору Левицьку на посаді.

Керівництво облдержадміністрації ще може подати касацію (звенення до суду найвищої інстанції у випадку наявності порушень і відступів від законності у розгляді певної справи судом нижчого ступеня). Однак це не зупиняє виконання постанови Черкаського окружного адміністративного суду.

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Обьективный 10.07.2011 03:34
Ооооо,ну наконец-то! Я Вас всех и Элеонору Антоновну поздравляю!!!Эт о даже интересно, потому что это победа при нынешней власти простых людей..Нам в Черкассах не хватает уже целый год такого человека,может хоть порядок будет наконец.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Чундра-Чучундра 06.07.2011 16:58
Цитую вітя бульба:
І білих і червоних, їх всіх треба прибрати.


Яка різниця хто якого кольору, головне - це людські якості!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Справедливість 06.07.2011 14:53
Молодчинка, Елеонора Антонівна!
Справедливість все ж таки існує в судах!
Так тримати, ми за вас щиро раді!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Справедливість 06.07.2011 13:17
Вітаю Вас з поновленням, Елеонора Антонівна!
Маючи велике терпіння, ви цілеспрямовано дійшли до перемоги, довівши свою правоту! Таких професійних людей, як Ви, потрібно цінувати в цьому житті! Ви справжній взірець для кожного з нас. Бажаю Вам в подальшому професійних досягнень, успіхів та везіння!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #11 вітя бульба 06.07.2011 11:49
І білих і червоних, їх всіх треба прибрати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Чундра 06.07.2011 10:43
Є таки в Україні правосуддя!!!!! !Вітаємо!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 ПРАВДА 06.07.2011 10:13
Левицька завжди була взірцем і творчим натхненником для усього колективу. Нехай же ця жінка - Людина з великої літери, стане опорою, достойним прикладом для нашого теперішнього і майбутнього покоління!!!Віт аю Вас з поновленням!Зав дяки Вашим здібностям, зваженим рішенням, енергії, досвіду у світ, з-під Вашого крила, вийшло немало спеціалістів, які завжди Вам вдячні!!!!!!Низ ький Вам уклін!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 ПРАВДА 06.07.2011 09:54
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Оце круто!!!ВІТАЄМО !!!Є правда на білому світі!!!
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Робинзон 06.07.2011 09:52
Елеоноро Антонівно я Вас вітаю!!!!!!Зичу здоров"я, щастя, успіху в своїх подальших починаннях!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Мышанчик 06.07.2011 09:43
Нарешті!!!!!!!
Вітаю!!!!!!!!!Н апевне є на цьому світі Бог!!!!!