реклама

реклама

Від тяжкої хвороби помер черкаський громадський активіст Василь Миколенко. Сумну звістку повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» колишній депутат Черкаської міськради Валерій Воротник.


«Тяжка хвороба забрала добру та щиру людину. Пішов у вічність Василь Миколенко, громадський активіст, вічний революціонер та борець з несправедливісттю. Це тяжка втрата для черкащан та, особливо, його рідних та числених друзів. Послідовно відстоюючи інтереси громади міста Черкаси, Василь Олександрович присвятив своє життя саме місту Черкаси, його майбутньому. На жаль, підступна та страшна хвороба дочасно забрала його від нас.

Він, напевне, не встиг зробити багато з задуманого, але те, що він зробив, навічно увійде в історію нашого міста Черкаси. Керівник бюджетоутворюючого та одного з найпотужних підприємств міста, громадський активіст, депутат міськради, щирий товариш та просто глибоко порядна та криштально чесна людина.

Спи спокійно, дорогий друже! І нехай душа твоя, нарешті, знайде спокій в інших світах, можливо, більш світлих та справедливих за наш.

Щирі співчуття дружині, дітям покійного. Ваш біль – біль десятків друзів Василя Олександровича. Покойся з миром!» – написав Валерій Воротник.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 Пошливы 18.03.2015 19:50
Слава Украине! Героям Слава! А шпионам прадажным ....!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Шпион, пришедший с холода 17.03.2015 08:37
можуть люди без усяких гасл спiвчувати.i нема там пашливы патрIОт
i нiде у коментах нема Слава Українi.Героям Слава.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Сергій з Кривалівки 17.03.2015 02:03
Прощання із покійним та відспівування відбудеться 17 березня об 11.00 у Будинку Трауру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Сеня Рудик 16.03.2015 22:22
Нам його не вистачатиме. Вічна пам"ять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Иван 16.03.2015 21:23
Вечная память!Борец за справедливость и просто честный был человек!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 стабилизец 16.03.2015 12:44
Судя по всему, адекватный и небезразличный был человек, что нынче большая редкость. Очень жаль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 федор принципиальный 16.03.2015 12:10
Хорошо знал,дружил не один десяток лет-честный,порядоч ный,принципиаль ный,жаль,что хорошие люди уходят,а ....,против которых он боролся живут живут,так где же БОГ и СПРАВЕДЛИВОСТЬ ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 Вовченя 16.03.2015 10:28
Вычна пам*ять справжньому БОРЦЮ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ. Він був гарною ЛЮДИНОЮ. Спасибі ВАСИЛЮ МИКОЛАЙОВИЧУ за допомогу, за підтримку в боротьбі проти коварних задумів одарича. Завдяки Вам ми відстояли інтереси дітей. Вічна ВАМ пам*ять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 ЛВВ 16.03.2015 00:33
Много хорошего оставил после себя. Земля пухом, царство небесное.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #3 Сергій з Кривалівки 16.03.2015 00:11
Світлая пам'ять Василю Олександровичу! Стільким людям допоміг у боротьбі із чиновницьким свавіллям порадами та знанням законів і кодексів. Чомусь Господь Бог завжди забирає до себе найращих...