реклама

реклама

У Черкаській облдержадміністрації прийом приводить народний депутат України Микола Томенко.


До нього зі скаргами прийшли активісти.

Зокрема, голова Черкаської обласної організації «Громадський блокпост» та керівник Єдиного центру допомоги армії Оксана Циганок повідомила, що активісти принесли скаргу на новопризначеного начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Миколу Клименка.

Активісти вважають, що Клименко – не достойний обіймати посаду. Якщо він зміг поновитися на посаді, то дійде до того, переконані активісти, що колишній президент Віктор Янукович та колишній прем’єр-міністр Микола Азаров через суд будуть поновлюватися на посаді.

Детальніше про зустріч нардепа з активістами у відео.


реклама

Коментарі  

 
+2 #14 Ще той 03.06.2015 23:41
А коли Циганок будемо люструвати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Смілий 24.03.2015 10:06
Псевдо патриотка продажная
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Майдан !!! 24.03.2015 01:09
Ти диви. Браконьєри, що почали потерпати від Клименка, швиденько зібрали пакуночок та передали його усіма забутому нардепу. Але по фізії Гринжолки, бачу, що замало буде. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 О.ЧУПРИНА 23.03.2015 22:35
Цитую Анатолій:
У цього Клименка, дійсно, репутація паскудна. Хто його знає, підтвердить. Повернення цього бувшого міліціянта нічого хорошого нікому не дасть.

Не звик ти,козаче,відпо відати за свої слова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 валик 23.03.2015 22:15
теперь и активистов надо люстрировать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 антон 23.03.2015 22:12
Клименко и только клименко сможет навести порядок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 О.ЧУПРИНА 23.03.2015 20:56
Все,що сказала пані Циганок,від лукавого.Якби мала більше розуму,то не валила б все до кучі у намаганні виконати завдання по дискредитації Клименка.Він своїм приходом на посаду поламав усі плани іграшкового губернатора Юрія Ткаченка лишив впливу цього к............. на певну сферу отримання незаконного зиску.Цинічність дами в кадрі полягає і в тому,що вона козиряє ідеалами Майдану.Відповідально заявляю,що вона такий же майданівець,як і Ткаченко.Аферисти і провокатори повнні бути покарані.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Bogdan 23.03.2015 20:24
Ця жіночка меле і сама не розуміе що меле :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 патріот 23.03.2015 17:24
Всі такі активісти аж гидко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Баба Параска 2 23.03.2015 13:44
Пан прийшов на прийом, хвормально.
Подивіться на першому фото, перед ним чистий стіл. Навть папірця с олівцем не взяв. А перед жіночкою лежить кляуза.
На другому фото ці листи перекочували уже до вєчного пьятитижди депутата.
Дивиться він у ті листочки...шо за галіматья, де ж гриджолли :cry: