реклама

реклама

Депутат Черкаської міської ради Юрій Ботнар отримав у Черкаській міській раді лист на своє ім’я від анонімів. Про це він повідомив у «Фейсбуці».

За те, що «свободівець» виступив із ініціативою демонтажу радянську символіку в Черкасах, зокрема, «Зірки» на транспортному кільці біля літака в Південно-Західному мікрорайоні, автори листа погрожують депутату.


«Отримав у Черкаській міській раді лист на своє ім'я від нєгодующіх ватніків з погрозами. Дякую, додали мені віри у те, що все роблю правильно - і близький той час, коли Черкаси та уся Україна позбудеться совєцької, знущальної щодо українців, символіки… Для усіх нормальних черкасців нагадую, що депутатський прийом громадян здійснюється у приймальні «Свободи» за адресою м. Черкаси, бул. Шевченка, 266/1, оф. 304/319», – зазначив Юрій Ботнар.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 адекватний 08.04.2015 18:49
А хто знає Юрка вже устроїли на роботу чи й досі кормиться з об'їдків хазяїна та взяток з голосування?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Семен 08.04.2015 16:29
.....
Та не вопрос. Хай знимае, но за свои деньги пусть поставит другое, в духе времени, но без таблички Цэ зробыв Дэпутат такый-то.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 Борис Юхно 08.04.2015 16:06
пане Ботнар, візьміть словник іншомовних слів і розберіться, що таке символ і символіка та які з них є радянськими і чому орден за визначенням не є ні тим, ні іншим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Дід Сироїд 08.04.2015 15:17
Запрошую Бабу Параску 2 на галушки з часником. :P Посидимо, по чарчині вип`ємо за здоров`я діючої влади, яке краде не гірше за "папаредніків". І нам дістається! :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Баба Параска 2 08.04.2015 14:22
Цитую конфета:
це депутат сам - собі анонімного листа написав?

Скоро вибори... надо електорат дєржать на прогрєвє. Скоро і Майборода забігає, Булатецкький, Бондаренко ... і іже
Знову про народ згадають, чергову владу будуть клясти, мову захищатимуть, Путіну грозить унічтоженієм :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 маргоша 08.04.2015 14:19
одарич казав, що на нього також покушаються, кинули іграшкову гранату під вікна - і навіть шибка не тріснула. І ботнар тим же шляхом... Рєбята ми всі дорослі люди і розуміємо - хотіли б вас прикончить, уже б давно прикончили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Ой 08.04.2015 14:13
Цитую конфета:
це депутат сам - собі анонімного листа написав?

Ну а як ще про себе заявити, Тулуб втік, Ткаченко тримає на короткому поводку.....
Інтригу треба розвивати, але немає чим.
А ви замість критикувати підскажіть щось толкове, щоб усим сподобалося
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 ЛВВ 08.04.2015 14:11
Кінчати Ботнара, звичайно, не треба, але і Ботнару ті зірки чіпати не треба. Нехай для піару шукає щось інше. Свобода вже допіарилась на мові: почалася війна, люди викинули партію з парламенту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #2 очі бачуть 08.04.2015 13:57
чоловікові ще вчитись і вчитись як потрібно робити шум біля свого прізвища, ну хоча б вікна побив чи що
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #1 конфета 08.04.2015 13:51
це депутат сам - собі анонімного листа написав?