реклама

реклама

Політичну партію, назву якій поки що не придумали, вирішили створити на сьогоднішньому круглому столі, проведеному під егідою ГО «Об’єднання територіальних громад – Черкащани» (керівник – Олександр Коваленко).


У круглому столі взяли участь голова облради Валентина Коваленко, колишні народні депутати Анатолій Семинога і Леонід Даценко, професор ЧНУ Анатолій Морозов, керівник обласного кардіоцентру Світлана Журба, підприємці Дмитро Кравченко, Олексій Душейко і Олег Васецький. Модератором виступив заступник голови «Об’єднання територіальних громад – Черкащани» Ростислав Супрунов.

За задумом ініціаторів, це буде всеукраїнська партія, але з центром в Черкасах і покликана відстоювати інтереси черкащан у радах усіх рівнів.

Подробиці – згодом.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #18 демократ 10.04.2015 14:17
Цитую це є нормально:
Презентація нового такого утворення і є ознакою вільного, демократичного суспільства. І це треба вітати.

100% поддерживаю предыдущего оратора. Свобода на создание партий и объединений - это главный признак демократии.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Фотограф 10.04.2015 12:00
Цитую Валентина:
Знову Майборода?


........ :cry:

Любов Майборода: «Партії – тимчасові. Майборода – вічна»
В номері: 2011 №24 від 15 Червень, 2011, 9:35
– Чому ви часто змінюєте партії?
– Вісім років я була в демократичній партії – її вже немає. Ви хочете, щоб і Майбороди не було? Друга партія «Реформи і порядок». Її також практично зараз немає. Майбороді ВМЕРТИ з цією політичною силою? Із БЮТ мене виключили, як і з «Нашої України». Чотири роки я є позапартійною. Партії – це тимчасове явище...
– Говорять, що Сергій Одарич використовує Вас як рупор для критики Тулуба…
– Всі ми одне одного використовуємо: нема вічних друзів, є вічні інтереси. Найважливішим для мене є депутатство
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 стабилизец 10.04.2015 11:58
называли бы уж вещи своими именами - типа бизнес-группа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Валентина 10.04.2015 11:40
Знову Майборода?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Оксана. 10.04.2015 10:59
В "єдіном поривє" за майбутнє черкащини змішались бютівці, регіонали, фронтзміновці, народнопартійці . унпівці, бувші комуняки і вічно "незалежні", на яких вже партійного клейма не має де ставить. І як же ж міцно бабло олігархів об"єднує таких "незалежних" та "безкорисливих" людей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 О.Б. КУРЕНИЙ 09.04.2015 21:40
У всеукуринской партии, главный притон офиса должен находится не в Черкасах а пренепременнейш е в Вергунах! Там рядом с селом, будущим 7-м микрорайоном города, ещё находятся канавы для типання конопель возля которых земля на километры годами намолэна духом нового ГО вместе с круглым столом и взявшими участь а також выступившим модератором а не прячущимся вечно в тени. Дым с трубы Вергуновских выборов всем будет сладок и приятен. В ломке сознания жду хто ж станет новым алигархом-генсеком ГО в - згодом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 це є нормально 09.04.2015 21:26
Презентація нового такого утворення і є ознакою вільного, демократичного суспільства. І це треба вітати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Коля 09.04.2015 18:43
Косюк вирішив скупити Черкащину. Через Васецького купив аграрну партію, створює "Черкащан", залізе і до Порошенка. Так можна і подавитись - дуже великі апетити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Ярема 09.04.2015 18:10
Я помиляюсь, чи там ще й Андрій Кравець?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #9 злий 09.04.2015 17:43
А ось і Супрунов виплив! Як карась серед форелей!!!