реклама
Привітання від міського голови
реклама

У Черкасах стартував проект Коворкінг-центру для ІТ-спеціалістів та фрілансерів.

Перший у місті Центр коворкінгу відкрився в самому центрі міста поряд із будівлею міськвиконкому. Він розташований на третьому поверсі будівлі банку. 


Створив Центр Володимир Дибенко разом із своїми однодумцями та Асоціацією ІТ-ішніків «Черкаси ІТ кластер».


– Ми винайняли цю будівлю, щоб самим працювати, але побачили, що нам забагато місця, тому вирішили запропонувати черкаським ІТ-спеціалістам, стартаперам та фрілансерам доєднатися до нашої спільноти. Народилася ідея створити коворкінг-центр. Подібного в Черкасах ще немає. Натомість в багатьох містах України такі Центри успішно діють, а в Європі, наприклад, такі точки є в кожному місті, – розповів Володимир Дибенко.


Він розповів, що в планах – не лише надавати простір для роботи ІТ-спеціалісті і невеличких стартапів, але й проводити семінари, тренінги, навчання, допомагати молодим спеціалістам. Також Центр разом з Асоціацією «Черкаси ІТ кластер» співпрацюватиме з черкаським GeekHub, де отримують знання і навички молоді черкаські ІТішники.


За словами Володимира Дибенко, до послуг фрілансерів – кімнати на 3-4 місця, кухня, конференц-зал для нарад і обговорень, зона з проектором для семінарів тощо. У майбутньому в залежності від попиту Центр розвиватиметься і розширюватиметься.


У мерії переконані, що створення такого Центру в Черкасах дасть поштовх до розвитку ІТ-спільноти в Черкасах. Загалом у місті нараховується більше 10 великих ІТ-компаній, які працюють на весь світ, створюючи продукти, якими згодом користуються люди, інформують у прес-службі Черкаського МВК.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #3 Борис Юхно 12.04.2015 12:55
Дорогі ІТ-шники! Може знання високих технологій дозволить вам запустити годинник на башточці над вашим Центром? Бо у нашої мерії дві ліві рученьки і обидві куценькі, плюс великі проблеми із зором, тому годинник вже два місяці показує 12:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 незнайка 11.04.2015 08:03
Когда молодежь хоть что то создаст тогда у нее появятся деньги на аренду пристойного п омещения у самых свидомых украинских банкирчиков которые мне 5 рублей с 1990 года уж очень по скромному МОРОЗЯТ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Вжесь 11.04.2015 07:34
Економіку України вже не врятує ніщо і навіть подібні центри. Краще написати наукове дослідження чи може існувати країна з найнижчою в Європі платнею в хаосі цін і незрозумілих тарифів і без підтримки власного виробництва. А ринки Європи виявилися зовсім не для нас- друга половина 2014 і перші місяці 2015 це підтвердили. Ну бездумний вивіз зерна- це не ринок і не економіка.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама