реклама

реклама

 Черкаські історики Михайло Сиволап і Віталій Масненко склали список «тоталітарно-колоніальних назв Черкащини, що потребують перейменування». Про це у «Фейсбуці» пише радник губернатора Андрій Кравець.

«Абсолютно не вірю в те, що зазначені на мапі села Степівка і Вікторівка - хоч якимось боком «тоталітарно-колоніальні назви», як і не дуже вірю у нагальну необхідність повернути їм старі назви - Конельська Цеберманівка і Помийники відповідно. Якщо ж розглядати пропоноване перейменування Червоної Слободи - то на яку зі старих назв села - на Цісарську Слободу чи зразу на Секаву?» – напівжартома запитує пан Андрій у читачів.

Детальніше карту дивіться у гугл-maps.

реклама

Коментарі  

 
-1 #14 Фугас 20.04.2015 09:36
Успокаивает только то, что этим занимаются Сиволап и Масненко. Значит все останется, как есть:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Портвейн Приморський 20.04.2015 07:50
Слава Черкаському каганату!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Ватерлоо 20.04.2015 00:44
Нашли опять на чем наживаться .Горе народу с такими правителями .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 БiЛе МiЦне 19.04.2015 16:27
Коли перейменуєте Руську Поляну та Червону Слободу,а ще не треба їсти кукурудзу бо це Хрущов параноїди?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 Гека Чепе 19.04.2015 12:43
Масненко і Сиволап отримували дипломи про вищу освіту із гербом тоталітарної держави. Пропоную їм його викинути,бо кажуть, що починати треба з себе. З цього моменту вони автоматично втрачають вищу освіту. Отака ф..гня виходить :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #9 УЖАСТЬ 18.04.2015 21:27
И заметьте, ни одного слова про рабочие места, снижение цен на лекарства, доступное жилье для молодежи, продолжительнос ть жизни... Переименовывать может что-то и нужно.. но сейчас это не так актуально.
Еслм идти по этому сценарию, то тут раз 10 можно выстроить предвыборную программу.. начиная с кампании ликвидации памятника чекистам или перименования улиц только в с.Леськи. А тута боже мой!!! улица Урицкого, Ленина, К.Маркса...а клубника родит хорошо :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #8 da da 18.04.2015 18:13
Чим бы керманичі не тішились, лиш би не єкономікою. І люди будуть зайняті, між собою чублячись, не будуть про соцзахист, роботу питати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 РАГС 18.04.2015 17:04
"Слушна" пропозиція щодо заборони на імена. Якраз один із фігурантів складання списків Михайло (як Калінін) Павлович (як Берія). Треба негайно перейменовувати сь, бо загрожує люстрація.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #6 Гоша 18.04.2015 14:46
Право на перейменування населеного пункту мають лише люди що там живуть. Це що тепер і дітей називати Йосипом, Володею чи Льонею тепер буде неможна? А що робити тим у кого прізвище Ворошилов, Калінін, Ульянов, Жуков і тд. Може зразу треба затвердити перелік запретних словосполучень, кольорів, букв і цифр?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #5 Оксана 18.04.2015 10:38
Лучше бы людей спрашивали, которые живут в этих населенных пунктах, хотят ли они подобных переименований, а не крашеных-перекрашенных горе-историков.