реклама

реклама

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні під час «години запитань до уряду» заявив, що у відставку не збирається. Питання про те, коли Яценюк піде у відставку, прем’єру наважився поставити позафракційний нардеп, обраний по округу №198 з центром у Смілі Сергій Рудик.


«Шановний народний депутат, візьміть ручку, листочок і запишіть, щоб ви не забули. Ви мене ніколи не зіб'єте з того шляху, на який я встав. Ми змінимо країну, ми проведемо реформи, ми зробимо все, що обіцяли 15 місяців тому. 15 місяців тому я взяв відповідальність за долю країни у свої руки, і я цю відповідальність буду гордо нести», – заявив Яценюк під час засідання.


«А люди тут причому, Арсенію Петровичу?» – запитав Сергій Рудик, підійшовши до Прем’єр-міністра.


«Гуляй!», – відповів Яценюк, показавши в бік рукою.




tdWgNlCgVks

реклама

Коментарі  

 
0 #21 Реаліст 27.04.2015 07:49
Цитую ДИВА ТА Й ГОДІ:
Цитую Знай наших:
Що там Рудик, один з наших черкаських сайтів нардепа Голуба схоже ще й за його гроші зробив так зробив - чимось середнім між "недорослем" та "ми всі учились понемножку, чему нибудь и как нибудь". Вопщим молодий нардеп у неповні 32 роки виявляеться має 5 дипломів вищої освіти... і кажуть в інтервю,що " Владислав Голуб свідомо готувався до роботи законотворця, чітко розуміючи, з чим матиме справу в парламенті." ...

Цікаво, як цей Голуб, навіть не вміючи організувати собі грамотний піарсупровід, став нрдепом? Та ще й на окрузі Даценка! Поділіться, хто в курсі

Дива вже не буде. Він ще не взяв, а вже здав позиції на окрузі. Піарники, його ж(!) потурбувалися, щоб його сурьйозно не сприймали, щоб толкове він не запропонував. А Даценко зараз на окрузі -знову лідер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 Уманский Еврей 27.04.2015 01:31
Когда же Яценюк, Турчинов и Порошенко пойдут "Гулять"? Пора уже...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 ДИВА ТА Й ГОДІ 25.04.2015 13:52
Цитую Знай наших:
Що там Рудик, один з наших черкаських сайтів нардепа Голуба схоже ще й за його гроші зробив так зробив - чимось середнім між "недорослем" та "ми всі учились понемножку, чему нибудь и как нибудь". Вопщим молодий нардеп у неповні 32 роки виявляеться має 5 дипломів вищої освіти. Цитата з інтервю:"...І диплом є, але Лондонського університету, Коледжу королеви Марії – із банківського та фінансового права. А також три дипломи Київського Національного університету імені Тараса Шевченка – з міжнародних відносин, міжнародного права, фінансів та економіки. Інакше кажучи – Владислав Голуб свідомо готувався до роботи законотворця, чітко розуміючи, з чим матиме справу в парламенті." ...

Цікаво, як цей Голуб, навіть не вміючи організувати собі грамотний піарсупровід, став нрдепом? Та ще й на окрузі Даценка! Поділіться, хто в курсі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 дістав 25.04.2015 13:41
задрав уже Рудик своїм дешевим піаром.хай краще не язиком ляпає, а працює на окрузі - майданчики ставить, вибиває кошти на ремонт доріг. а тріпатися - діло не хитре.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 адекватний 25.04.2015 11:11
А тепер шановний народе оцініть кого ви привели до влади. Якщо це хамло що знищило економіку країни, запроданець і маріонетка заокенаська народному депутату так відповідає на запитання, то хто для ціє продажної кулі в лоб є ми - прості українці????? Думайте люди думайте. Шило поміняли на смердюче мило.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Киев 25.04.2015 11:11
Цитую Черкащанин:
Цитую Оксана:
До Яценюка, звичайно, питань багато. Але ж Рудик... Чий би пес гавкав!

Повністю погоджуюсь!

Рудик это пристосуванец и толку от него только в митинговании
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 О.Б. КУРЕНИЙ 25.04.2015 06:56
Шо так прям и видповив ему "....!"? Ай да маладец!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 адекватний 24.04.2015 21:42
Ця куля в лоб і зовсім себе богом рахує. На протести шахтарів він відповів що невиплата за адський труд це нормально а хто протестує це спроба дитсабілізації. І що шановні сліпці ви стали вчетверо жити гірше і ковтаєте ті плювки в обличчя народу з боку кулі в лоб як так і потрібно. От вам і вся правда про майдани. Коли стадо ніхто не пожене та кине під ноги пригоршню ідла ніяких майланів нема. Сліпці вас обдурили обамські запроданці та ціленаправленно знищуюють. Це хіба таких ми змін хотіли щоб хамло американська шавка відповідаючи на запмтання таки народних обранців хамило : "гуляй" ????? Як до мене то його пора до буцегарні в куток до туалету цього евроінтехратора .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Ну прям Шекспир, 24.04.2015 20:41
со своим 19 сонетом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Вжесь 24.04.2015 19:36
Через 15 місяців Яценюк скаже те саме, що й сьогодні....