реклама
Sucurity Police

реклама

В’ячеслава Горобця звільнено з посади першого заступника голови Черкаської облдержадміністрації. Про це щойно під час прес-конференції повідомив очільник області Юрій Ткаченко, передає з місця події кореспондент «Прочерку».


– В’ячеслава Горобця звільнено за сімейними обставинами, – сказав Юрій Олегович.

Відтак в ОДА шукають нового першого заступника голови облдержадміністрації.

Нагадаємо, що В’ячеслав Горобець пропрацював на цій посаді трохи більше місяця. Призначили його першим заступником голови ОДА 31 березня. До цього В’ячеслав Вікторович два місяці був заступником голови Черкаської облдержадміністрації.

реклама

Коментарі  

 
+2 #16 Галстян 25.05.2015 12:36
Не наши ли опять отличились.Да ну я его на... .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Изя 25.05.2015 12:20
Цитую О.ЧУПРИНА:
Сьогодні мав можливість спілкуватися в столиці з компетентними людьми в галузі будівництва фортифікаційних споруд в зоні АТО.Зробив висновок,що Вячеславу Горобцю потрібно подякувати за мужність,яка полягає у відмові підписувати фіктивні акти виконаних робіт.Далі буде!

Почему же Горобец молчит и не озвучивает факты?Сокрытие преступления есть тоже преступление.Или Чуприна это придумал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 О.ЧУПРИНА 22.05.2015 22:41
Сьогодні мав можливість спілкуватися в столиці з компетентними людьми в галузі будівництва фортифікаційних споруд в зоні АТО.Зробив висновок,що Вячеславу Горобцю потрібно подякувати за мужність,яка полягає у відмові підписувати фіктивні акти виконаних робіт.Далі буде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Сеня Рудик 14.05.2015 00:57
Автор подумав над заголовком? - ЗАСТУПНИК ТКАЧЕНКА... тобто в час відсутності будь-кого на прізвищк Ткаченко (досить популярне) заступник тимчасово стає Ткаченком. Правильно. мабуть, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОДА...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 иван 13.05.2015 17:27
Мудро поступил а то бы после скорой смены власти как Белый при Черевке в чагарныках бы полтора года по кущам прятался да деньги носил откупался за очередную подкову золотую
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Вольодя М 13.05.2015 14:27
Цитую василь петрович:
А сколько он проработал ? что-то не держатся замы. Вот беда !

Беда, в таком деле продолжателей дела тяжело найти...не то что.......

На похоронах мужика, умершего во время полового акта, его друг произносит речь:
- Спи спокойно, дорогой! Начатое тобой дело мы продолжим...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Сеня Рудик 13.05.2015 01:05
До сих пір чіпляють в кабінетах портрет президента. Ніяк не відійдем від сталінізму?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 О.ЧУПРИНА 12.05.2015 20:51
Розумні люди там не потрібні.Шкода,що Вячеслав замарав собі біографію спільною роботою з бездарями та злодіями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 По таким обстоятельствам 12.05.2015 17:14
-это святое. Собирается стать отцом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 RSS 12.05.2015 15:33
Цитую Реаліст:
Цитую незнайка:
Олексия Головка як звильнылы-пойихав у КИЕВ И доси нэ чуть-вин хочь жывый?

Щось ти все невпопад якось, "незнайка". :-x Про Головка - у Тулупчика питай, бо при ньому історія була.

Смішно - якесь *****ло-ло ще й мінусує :-x Олексій Головко звільнений з посади з подачі губернатора Тулуба розпорядженням преза Януковича у жовтні 2012 року. Ткаченко призначений на посаду у березні 2014 року. При чому тут дєтскій лєпєт на лужайкє про звільненого Головка?!