реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко під час сьогоднішньої прес-конференції спростував чутки про свою можливу відставку, передає з місця події кореспондент «Прочерку».

– Про це я чую тільки із засобів масової інформації, – наголосив Юрій Олегович. – Поки що до нашої роботи претензій немає. Заробітні плати та пенсії виплачуються. На Сході триває будівництво фортифікаційних споруд. Усі завдання, поставлені керівництвом держави, виконуються. Думаю, що комусь просто хочеться розпалити інтригу в засобах масової інформації.

Юрій Ткаченко наголосив, що призначення та звільнення голів облдержадміністрацій перебуває в компетенції Президента.

– Коли це відбудеться, я з гідністю піду, подякувавши усім за співпрацю, – зазначив голова Черкаської ОДА.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Гека Чепе 13.05.2015 13:19
Цитую Знаю:
Цитую Реаліст:
Цитую федор принципиальный:
читайте"Новау молдь Черкащины" последний номер.

А що таке "Новау молдь", грамотєй? Щось молдавське? :D

"Новау молдь" - це тіпа газєта, де Льоуня Дауценкау регулярно друкує свої віаруші про фарєль. :oops:

Нє, то Новау єлдь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Знаю 12.05.2015 16:52
Цитую Реаліст:
Цитую федор принципиальный:
читайте"Новау молдь Черкащины" последний номер.

А що таке "Новау молдь", грамотєй? Щось молдавське? :D

"Новау молдь" - це тіпа газєта, де Льоуня Дауценкау регулярно друкує свої віаруші про фарєль. :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Реаліст 12.05.2015 16:15
Цитую федор принципиальный:
Черкащане с первых дней его не приняли,блокиро вали облдержадминист рацию,читайте"Новау молдь Черкащины" последний номер,что за птица этот ткаченко-можно только удивляться кто керует областью.

А що таке "Новау молдь", грамотєй? Щось молдавське? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 федор принципиальный 12.05.2015 15:11
Черкащане с первых дней его не приняли,блокиро вали облдержадминист рацию,читайте"Новау молдь Черкащины" последний номер,что за птица этот ткаченко-можно только удивляться кто керует областью.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Міщанин 12.05.2015 14:49
Цитую СЕЛЯНИН:
З радистю помахаю рукою ВЗАД

Повтори, куда ти там собі помахаєш? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Ото не так 12.05.2015 14:44
Цитую Ото так:
Повезло. Попередник вобще ниче не чув :lol:

Да ладно тебе! Даже Нюся Шуфрич пытался подвинуть испано-рашинского хероя.
Тулупчика и Вовка Олийнык пытался подсидеть - писАл здесь на "Прочерке" - дескать, если Родина и урка-през прикажут - готов возглавить область. Получил тогда ниже спины сильно от Тулупчика - и с губернаторскими желаниями попустило...
А потом Вадик Лешенко пытался лапку поднять на кресло Тулубовское, чтобы территорию пометить. У него тоже не получилось - братва Тулубячья так навешала, что закатился в Рассею-мать задолго до того, как туда пришлось бежать и Тулупку с Яныком.
При каждом губере слухи о его отставке запускаются с момента его назначения. Реальные расклады при каждом эпизоде знает лишь легитимный на тот момент през. Так шо поп-корн покупать рановато, граждане ротозеи! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Фугас 12.05.2015 14:05
Как говорится, ПРИСЯДЕМ на дорожку ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Ото так 12.05.2015 13:51
Повезло. Попередник вобще ниче не чув :lol: