реклама

реклама

Голова Черкаської ОДА лишився без першого заступника, зате віднині має нового радника. Про це інформує прес-служба ОДА.

Замість звільненого Івана Прокопенка, із питань роботи із правоохоронними органами обласного очільника консультуватиме Сергій Овчаренко.


Він має вищу юридичну освіту, працював першим заступником прокурора Черкас. Сергія Овчаренка також призначено виконувачем обов’язків завідувача сектора з питань запобігання та виявлення корупції.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+10 #18 МАРУСЯ КЛИМОВА 19.05.2015 17:26
Молодцы! Сокращаем простой народ, потому что надо экономить бабки для сынков, позор не было бы папы депутата!!!Одни св..чи ушли вторые пришли;;;;;;
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #17 правдоруб 13.05.2015 11:06
його батько купляв собі посади при усіх владах і при ющенку і при януковичу, а зараз, враховуючи, що в синка шансів пройти люстрацію - жодних, прилаштував в ОДА, але не бійтеся з батьковими мільонами він там не надовго і дуже скоро ми взаємо на якій такій грошовитій посаді не вистачало цього великомудрого юриста
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #16 кадровик 13.05.2015 08:26
Оце хто-хто, а новоспечений радник більше за всіх вдячний Революціі Гідності, адже після неі будучи лейтинантом став одразу першим заступником прокурора, тепер цілим радником. Що далі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 адекватний 13.05.2015 07:23
Цікаво дізнатися що там в прокуратурі не зрослося. Такі посади за власним бажанням не залишають. А так добре, якшо присідальники хоч яких юристів будуть прислухатиь, бо чи то з знанням чи то з виконанням законодавстсва у них зовсім погано, все брешуть і воровство списують на революційну доцільність. Хоча це їх сутність, навішали лапші про світле майбутнє на майданах і далі їі вішають а народ як стадо зачароване.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #14 Ольга 13.05.2015 06:42
ЖАХ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 ЛВВ 13.05.2015 06:33
Цей Овчаренко не родич тому, що у виконкомі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 стабилизец 13.05.2015 06:30
ага, дети януковича, аки дети лейтенанта шмидта. пристроены.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #11 Нина 12.05.2015 23:15
Каким сектором ???? ..........!! Вот это народ розводят !!!! Умеют лапшу науши вешают !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Коля 12.05.2015 23:11
..........!! За этим не спрятишся !!! А почему он не в АТО ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #9 Правда 12.05.2015 23:09
Юра " молодец " :lol: такие **** должни быть рядом !!! Не зря майдан за это го.,мно стоял !!!!