реклама

реклама

У Черкаській міськраді запрошують освітян, учнів шкіл та всіх охочих 21 травня приєднатися до акції «День вишиванки».


Доповниться акція «Мегамаршем у вишиванках» 24 травня о 15.00 на площі Богдана Хмельницького, анонсують у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

Довідка

У Черкасах акція «День вишиванки» започаткована 9 років тому. Цьогоріч планується провести «День вишиванки» у четвер,  21 травня.

День вишиванки завжди проходив під час робочого тижня. Власне, у цьому і одна із основних ідей свята – свято не заради вихідного чи параду, а такий собі загальноукраїнський флешмоб, коли люди одягають вишиванку і так йдуть до школи, на пари чи на роботу.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Руслан 14.05.2015 16:35
Комуняки всех рядили в красное. Так чем нынешние отличаются от них? Ааааааа, понял- воруют безбожно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 ф 13.05.2015 22:04
Думаю, спочатку потрібно забезпечити достойні зарплати черкащанам - тим самим вчителям, наприклад, щоб було за що ті вишиванки купувати, а вже потім можна і марші влаштовувати... Шароварщина суцільна... Чи вишиванщина?.. Що практично одне й те ж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 украина 13.05.2015 15:28
Когда этот колхоз закончится!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Злюка 13.05.2015 14:13
а що, спортивні ідеї типу присідання, віджимання вже закінчилися????
чи уже доскакалися до ручки, просто мегамаршем походимо.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5   13.05.2015 14:12
Водії самі патріотичні. Вони з дня в день, з місяця в місяць, з року в рік, таке по міських дорогах вишивають!, а з Черкаського міськвиконкому їм жодного слова подяки ніхто так за ці десятиліття й не сказав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 циркачі 13.05.2015 14:10
до речі, по закінченню заходу буде віджимання? чи підтягування?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Гека Чепе 13.05.2015 14:05
День вишиванки в часи виЖиванки. Присідаємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Сергей 13.05.2015 13:54
вишиванка :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 циркачі 13.05.2015 13:53
що занадто, то нездраво
Он Саша Радік у вишиванці після майдану став бігати і що? І ви повірите, що він зирий патріот?