реклама
Sucurity Police

реклама

Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода не задоволена тим, що Сергій Овчаренко став новим керівником антикорупційного бюро області.

 

– 15 травня на колегії облдержадміністрації відбулось представлення нового керівника антикорупційного бюро області пана Сергія Миколайовича Овчаренка. Батько новопризначеного чиновника – депутат обласної ради Микола Семенович Овчаренко – живе в Черкасах по вулиці Пролетарській в будинку, вартість якого в рази перевищує офіційні доходи колишнього чиновника, які ніколи і ніде не були задекларовані. Для нашого міста такі «хатинки» – не новина, коли б сина Миколи Семеновича не призначили головою антикорупційного бюро, – зауважує в коментарі «Прочерку» Любов Володимирівна. – Для чого це робиться? Вочевидь, для того, щоб так зване «антикорупційне бюро» продовжило традицію інших державних органів – контрольно-ревізійної служби, прокуратури, податкової адміністрації, фінансової інспекції, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ і т.д. і т.п. – не боротися, а очолювати корупцію, кришувати і покривати корупціонерів, в тому числі і своїх батьків.

Депутат обласної ради дивується: «Антикорупційний комітет не встиг запрацювати в Києві, як в Черкасах його очолив син чиновника з незрозумілими доходами».

– Кому потрібні такі призначення? Пенсіонерам, 90% яких живуть за межею бідності, чи незаможним громадянам? Кадрова політика голови ОДА Юрія Ткаченка просто ганебна! – зазначає Любов Майборода.

реклама

Коментарі  

 
+1 #33 Цікавий 22.05.2015 10:43
Цитую Трохим:
Пам'ятаю ті часи, коли Ч....... був губернатором. То комусь з дуже близьких до нього осіб (чи раднику, чи заступнику) відстрелили крашанки з рушниці (да ті самі, що під пузом). А відстрелив брат дівчинки до якої ті пани м'яко кажучи "залицялися" але вона не дала, а вся побита взяла та й розповіла братику. То хто той близький до Ч......, з дуже тонким голосом, може хтось пам'ятає як його прізвище?



А голос тонким після цього випадку став? Чи й був таким?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #32 федор принципиальный 18.05.2015 18:20
Да и мыколы семеныча биография темная,и стреляли в него и у сына славика были проблемы со строительством каких-то забегаловок....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #31 Трохим 18.05.2015 16:47
Пам'ятаю ті часи, коли Ч....... був губернатором. То комусь з дуже близьких до нього осіб (чи раднику, чи заступнику) відстрелили крашанки з рушниці (да ті самі, що під пузом). А відстрелив брат дівчинки до якої ті пани м'яко кажучи "залицялися" але вона не дала, а вся побита взяла та й розповіла братику. То хто той близький до Ч......, з дуже тонким голосом, може хтось пам'ятає як його прізвище?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+42 #30 Досьє 18.05.2015 12:24
Дивує Юрій Олегович: Папа Микола Семенович Овчаренко - оформив інвалідність ІІ групи; в 2012 році по списках соснівського совбезу отримав приставку для цифрового телебачення вартістю 200 гривень. ЗЕКОНОМИВ :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #29 Рятувальна служба 18.05.2015 12:15
Цитую Тарас:
Ткаченко пішов в-абанк: призначати Овчаренка на таку посаду - повністю втратити нюх. Видно сотоварищі дістали. :P

Алеговича вже нічого не спасе: СІВ НА "ТІТАНІК".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #28 ЛВВ 18.05.2015 12:05
Називайте день і час, коли йти на Соборну площу по цьому питанню.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+44 #27 Соцпартія 18.05.2015 11:25
Пані Любов, чому ви мовчите про брата Сергія Овчаренка - Станіслава? В 2006 році по списку нашої партії він ішов 5-им номером, в раду пройшло 4 чоловіка і Станіслав не отримав мандат. :cry: Які його дії? КУПИВ місце у першого номера Сергія Хомутова. Той від мандату "відмовився" і Стас став депутатом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #26 Чобіт 18.05.2015 10:58
Цитую Леонід:
Маючи найбільші в світі черноземи та інші природні ресурси, Україна - найбідніша в Європі. Але не вся. :-x Подивіться на помешкання владців - палаци з колонами і лебеді в озерах! КЛЕПТОМАНИ :P :D :lol:



А їм у палацах легше за народ серце рвать. Бо не бережуть вони себе геть, усьо за народ, за народ печуться. І машини ім потрібні дорогі, щоб бистріше з мітінга на мітінг мчати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #25   18.05.2015 10:52
Взагалі то, чиновники, владці, депутати, тощо та зрозумілі доходи - поняття несумісні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+42 #24 ЛВВ 18.05.2015 10:44
Підтримую Майбороду на 100%. Кадровій політиці Ткаченка ганьба!