реклама

реклама

Народний депутат (НФ) Тетяна Чорновол голосувала за колегу по фракції вчора, бо вважає, що закон, за прийняття якого вона тиснула на кнопки колеги, є важливим для держави. Про це вона заявила в коментарі каналу «112 Україна».



«Я наприклад вчора «кнопкодавила» за закон про електромобілі. Бо вважаю його важливим, що це в інтересах держави. Деякі закони не проходять, дуже важливі, просто тільки тому, що не набирається необхідна кількість голосів. Їх просто переносять на п'ятницю, знаючи, що голосів не стане», – каже нардеп.

Чорновіл стверджує, що кнопкодавство не є найбільшою проблемою парламенту. Значно більше проблем з лобі.

«Я не вважаю кнопкодавство найбільшою проблемою парламенту. Більше треба питань про лобізм, лобістські законопроекти, і тому не розумію навіть цієї істерії, і зробила це демонстративно», – вважає депутат.

реклама

Коментарі  

 
+6 #8 ПС 23.05.2015 13:33
Біловол перетворилась в Олену Бондаренчиху нової ради.Політичні відьми в парламенті ніколи не переведуться.Знехтування КОНСТИТУЦІЇ, такими депутатами як ця дама,все рівно, що задерти спідницю і через забір.Біловол швидко виявила свою чорну душу політичної повії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 адекватний 23.05.2015 08:20
Ось вам і вся революція гИдності у всій красі. Бачите чи ВОНА ТАТЯНА порушення регламенту а тобто закону не вважає проблемою. Ну краса, вся ця свора може в порушення закону Вважати і чудити чудити чудити з Україною що завгодно. Навіщо тоді взагалі ці закони приймати коли їх вважаю воно повпливовіше законодавства буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 адекватний 23.05.2015 08:15
А що їі вже підікували? Бо судячи з усіх засвітів на ТВ там башня зовсім відсутня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 семен 23.05.2015 06:07
Новая новость
К нам едет президент
Из Кабмина дали 2 млн.гривен чтоб залатать трассу по которой поедет попа Вальцмана
Чиновники черкащины радостно потирают руки перед "распилом"
Некоторые закатив глазки слюнявя пальчиком и мружа очки шепчут заветное 50% отката
Тендер как всегда засеречен
Революция гадности год второй
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 семен 23.05.2015 06:00
Била окна в киевкой администрации в судах беспределила на улицах костры палила в машине наружки СБУ стёкла повыбивала всё это под фотообъективы всё это сошло с рук сама имеет справку о ............ это образец для подражания нашим детям это народный депутат
А почему так не может делать каждый украинец или это только для нации богом избранных можно а остальным газ по 7-20 бензин по 22, доллар по 23, кучу новых налогов, замороженные пенсии на полтора года лопнувшие банки комуналка до небес
Доколе будем молчать гордые украинцы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 За чесність 22.05.2015 23:05
Ну звичайно не вважає кнопокдавство проблемою, бо вона ж сама є кнопкодавом. А взагалі перш ніж критикувати інших, потрібно почати з себе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 ми 22.05.2015 22:29
Як так можна говорити...!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Громадянин 22.05.2015 21:36
Справді державне мислення. Аж зашкалює.