реклама
Sucurity Police

реклама

Сьогодні прокурор області Юрій Шеремет представив колективу прокуратури міста Черкаси новопризначеного керівника-радника юстиції Олександра Кожушка.


– Наголошую Вам, Олександре Миколайовичу, що Ви та Ваші підлеглі працівники повинні завжди бути поза політичними інтригами, які виникають у місті Черкаси, та у своїй діяльності керуватися виключно вимогами чинного законодавства України, – зауважив прокурор області.

Олександр Миколайович Кожушко народився у 1978 році в м. Звенигородка. Має стаж роботи в органах прокуратури України понад 13 років. До свого призначення очолював Канівську міжрайонну прокуратуру.

4 червня 2015 року наказом Генерального прокурора України призначений на посаду прокурора міста Черкаси, інформують у прес-службі прокуратури області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #10 ой 06.06.2015 11:53
кстати, а Пидорича куда??? люстрируют путем перевода в другую область)))???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Черкащанин 06.06.2015 10:00
Цитую Правда:
Вы посмотрите на фото он повторяет как шеф гляньте на руки !!!

Да уж !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 незнайка 06.06.2015 09:40
схоже САБАЧАЧУ ХАТЫНКУ сторожуе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 ой 05.06.2015 21:03
ну вот - а говорил увольняться будешь)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 цукер 05.06.2015 20:00
напишіть на чому їздить-питання відпадуть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 стабилизец 05.06.2015 19:22
ага, очевидно, какой то любый друзь, двоюродного брата кума сват, в прокуратуре уж впору деньгу зарабатывать на вырисовке генеалогических деревьев - пупс 3-й, пупс 4-й и т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 СЕЛЯНИН 05.06.2015 19:10
неужели скажет кто стибрил писталетик у милицанера-сторожа ОДА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 федор принципиальный 05.06.2015 18:52
А где п...нок врага и предателя Украинского народа руслан олыйнык ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 українець 05.06.2015 17:45
Це знущання?Хіба він люстрації не підлягає?Він же займав керівну посаду при овочу.Вчора про люстрацію та очищення МВД по пустоваровські по Інтеру показували,аж четверо уволені і ті на цьому тижні.Той що автомайданівцю в Соснівському РВД руку в кабінеті зламав сидить в кабінеті і далі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Правда 05.06.2015 16:59
Вы посмотрите на фото он повторяет как шеф гляньте на руки !!!