реклама

реклама

Народний депутат України VII скликання Леонід Даценко, прийшовши на з’їзд партії «Відродження» як журналіст, отримав пропозицію очолити обласну організацію оновленої опозиційної партії. Так свою участь у з’їзді політсили в коментарі «Прочерку» пояснив сам Леонід Миколайович.

– Я думаю, що нинішня влада за рік діяльності 90% українців зробила опозиціонерами до себе та своїх дій, – говорить Леонід Даценко. – Я рік намагався співпрацювати із нинішньою владою, з обласною владою: надавав пропозиції, вимагав якихось змін. Як кажуть, головою об стінкою бився. Однак багато кадрових призначень, зокрема, привели мене до позиції, що треба бути в політичній опозиції до нинішньої влади. Оскільки наші славні партії у Верховній Раді – «Батьківщина», «Самопоміч», Радикальна – багато критикують, виступають, перебуваючи в тій же самій владі. Для мене це є дивним і незрозумілим. Відтак я ухвалив рішення бути в опозиційній силі. Це моя політична позиція.

За словами екс-нардепа, на з’їзд партії «Відродження», до складу якої входить чимало екс-регіоналів, його, а також прес-секретаря Тетяну Воронцову запрошували як журналістів.

– На з’їзді виникла ситуація із пропозицією очолити обласну організацію цієї опозиційної оновленої партії. Я на це дав згоду, бо не бачу інших політичних сил, які починають займати чітку опозиційну нішу в сьогоднішній політиці, – каже Леонід Даценко.

Наявність у партії екс-регіоналів, обраних, зокрема, на черкаських округах, Леонід Даценко пояснює так:

– Я розумію, що це – гідні кандидати, оскільки їх підтримувала нинішня влада і нинішні демократичні так звані партії, не виставляючи потужних кандидатів проти них. І факт, що черкащани обрали їх у черговий раз своїми представниками до парламенту, – незаперечний. Я розумію, що черкащани довіряють таким кандидатам.

Леонід Даценко також не виключає, що братиме участь у найближчих виборах від партії «Відродження».

– Мабуть, братиму участь у виборах. Тому що на з’їзді було заявлено, що оновлена буде брати участь у місцевих виборах як політична сила, – сказав Леонід Даценко.

реклама

Коментарі  

 
+5 #32 М... 12.06.2015 12:14
"Табал", дай команду! :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #31 alekx 11.06.2015 16:41
льоня я знав що ти поц але що за гроші чи місце гауляйтера можеш піти навіть під
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #30 Лего 09.06.2015 19:27
Я думаю Льонці просто не щастить. В штабі Кучми працював (голова району), потім коли Губський його найняв за опозиціонера, відмовився знятися і Губський йому ті Три штуки баксів підсунув. А Льоня наживку і ковтнув. А зараз взагалі вляпався, тепер йому як Олійнику - тільки з Риганутими. А які з Коваленчихою були демократи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #29 $$.$$$ 09.06.2015 17:29
Цитую Электорат:
Батькивщина, конечно, обг :sad: внялась, но в данном случае на 90% уверен, что это просто банальная жажда любыми способами (даже в компании с бывшими так сказать оппонентами) денег/власти, в которой он немножко побывал, ну и отбить вложения в предыдущие выборы конечно еще не успел!

Гроші не він вкладав, а Табалов за нього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #28 Электорат 09.06.2015 17:15
Цитую Фотограф:
Чему вы удивляетесь, мне кажется это не главная сенсация. БЮТ-Батькивщина еще в памаранчевые 2004-2010 предлагала Регионалам союз чтобы поделить власть. Типа Пакта Рибентропа-Молотова. Янукович знал что Юля его съест и на Союз не пошел. А сейчас ради захвата власти ""Батькивщинцы" используют даже "Видродження". Так, что сдается таварищ Доценко засланный эмиссар и работает конспиративно на ту же "Батькивщину"

Батькивщина, конечно, обг :sad: внялась, но в данном случае на 90% уверен, что это просто банальная жажда любыми способами (даже в компании с бывшими так сказать оппонентами) денег/власти, в которой он немножко побывал, ну и отбить вложения в предыдущие выборы конечно еще не успел!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 мауглі 09.06.2015 17:06
Акелло ПРомахнулся!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #26 незнайка 09.06.2015 17:05
будет ли наступный ФУРШЕТИК и позовут ли туда Леню-БАЛЬШОЙ ВОПРОС
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #25 РЫГ 09.06.2015 16:53
Цитую Критик:
Зате вірші у Даценка патріотичні!


А теперь он будет нам регианалам пасвящать сваи стихи! Леня маладец! Ище и в Расею паедим вместе. Леня всегда был за нас. и с Тулубом дружил. А вы не поняли бестолклвые? А то разве бы Тулуб дал ему выиграть у Каневе да никада! Эх вы деревня - придумали себе Леньку демократа. Темнота неабразованая!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 Фотограф 09.06.2015 16:14
Чему вы удивляетесь, мне кажется это не главная сенсация. БЮТ-Батькивщина еще в памаранчевые 2004-2010 предлагала Регионалам союз чтобы поделить власть. Типа Пакта Рибентропа-Молотова. Янукович знал что Юля его съест и на Союз не пошел. А сейчас ради захвата власти ""Батькивщинцы" используют даже "Видродження". Так, что сдается таварищ Доценко засланный эмиссар и работает конспиративно на ту же "Батькивщину"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #23 удачний піарчик 09.06.2015 14:01
після такого очумітєльного фінта льоня (он же палітічєская пр.. :-* ...ка) і керована ним обласна ячєйка недобитків всім ізвєсної партєйки - политичєскі тр..пи (туди їм і дорога)