реклама
Sucurity Police

реклама

Відучора з ректором Черкаського державного технологічного університету Тамарою Качалою достроково розірвано контракт. Про це йдеться в наказі Міністерства освіти і науки України відповідно до пункту 8 статті 36 Кодексу законів про працю України.


Виконання обов’язків ректора Черкаського державного технологічного університету покладено на Назаренка Сергія Анатолійовича, доктора економічних наук, доцента, професора кафедри економічної теорії та банківської справи до заміщення вакантної посади ректора в установленому законодавством України порядку, зазначено на сайті вишу.

Нагадаємо, що Сергій Назаренко був одним із претендентів на посаду ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на виборах 23 квітня. Міністр освіти України Сергій Квіт, приїжджаючи до ЧНУ за тиждень до виборів, зазначав, що із 5 претендентів знав тільки двох – тепер вже чинного ректора ЧНУ Олександра Черевка та Сергія Назаренка, із яким познайомився безпосередньо в день візиту.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+22 #11 Реформщик 19.06.2015 14:57
Недовго музика грала... Як прийшла, так і пішла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Антон 19.06.2015 14:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ДАДАДАДАДА!!!! УРА!!! НАКОНЕЦ-ТО!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Алексей 19.06.2015 13:41
Почему не Губаря поставили хотя бы временным?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Думка 19.06.2015 12:39
Цитую Горець:
Круто! Капут "незалежності" ЧДТУ від ЧНУшного "об"єднання" :sad:

"Об’єднання з ЧНУ" піде туди, куди пішла і його авторка пані Тамара
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 я 19.06.2015 12:32
Назаренко працює в ЧДТУ з 2000-х, викладав Аудит в тойй час.
Напевно, Качалу прибрали через бунти студентів та викладачів))). Не виконала поставленої задачі. Подивимось на Назаренка, наскільки він слухняний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Горець 19.06.2015 12:16
Круто! Капут "незалежності" ЧДТУ від ЧНУшного "об"єднання" :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Свобода 19.06.2015 12:02
ВО проблеми що Качала залишила будемо розгрібати та поновлювати законність, чи ЧДТУ продовжить програвати в судах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Антон 19.06.2015 11:52
Ура наконец качалу уволили!!! Теперь нужно что бы вернули Легу. Лега РЕКТОР! назаренко непонятно кто надеюсь он недолго универа то не знает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 місцевий 19.06.2015 11:35
П...ць Кришталю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 Моня Биберман 19.06.2015 11:15
Торжество справедливости и начало слияния вузов в одном флаконе:)