реклама
Sucurity Police

реклама

36 голосами «за» при трьох таких, що утримались, Черкаська міськрада вирішила розділити вулицю Леніна на дві частини та перейменувати її.

 

Питання про перейменування вулиці Леніна було включено до порядку денного сьогоднішньої сесії міськради на пропозицію депутата обласної ради Любові Майбороди.

– Усі процедури пройдено. Є рішення топонімічної комісії міськвиконкому. Проведено опитування. Є закон про декомунізацію, – сказала Любов Володимирівна. – Відтягувати це питання далі немає підстав, тому прошу його не забалакувати та внести в порядок денний.

Таким чином, вулицю Леніна від її початку (поблизу РАЦСу) до вулиці Ільїна отримала назву Небесної Сотні, а від вулиці Ільїна до перехрестя із Смілянською (поблизу залізничного мосту) – Святомакаріївської.

реклама

Коментарі  

 
-2 #22 свій 24.07.2015 22:14
Цитую Реаліст:
Цитую Грігорій:
Якось воно "не очень" починати подружнє життя на вулиці з такою трагічною для ісорії України назвою

У імені Леніна було значно більше трагічності для історії нашого народу. Зате в імені Небесної Сотні - сподівання на краще завтра!

Ну як тобі відношення народу у розтановці пріоритетів? Заблукав ти друже в тенетах телепередач.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 Конезаводчик 22.07.2015 08:21
Цитую Я черкащанин:
И цветочки, и название - явления одного порядка, они относятся к сфере эстетики. Там еще не везде газончики, но улицу украшают и новое название, и фонтанчик со скамеечками у статуй Галахвастова и Прони, и памятник мудрой Сове, и знак гривны, и сквер Симоненко, и церковь, и обновленные фасады зданий, и чугунные оградки.

Пане "Я черкащанин", Ваш опонент "Глебб" не налаштований бачити позитив. Жеребців в упряжі, щоб ті ні на що не відволікалися, зазвичай кастрували і споряджали так званими шорами, які затуляли очі з боків. Так і у "Глебба". У нього чітке завдання: обгидить все українське і спробувать "вазвєлічіть" совок, якого вже немає, і путлєровську рашку, яка начебто здатна повернути той совок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Реаліст 22.07.2015 07:28
Цитую Джон Глэбб:
Я смотрю на улице Ленина

Ти не міг "смотрєть на уліце Лєніна" - бо в Черкасах вже немає вулиці з такою назвою.
Чи ти з Тамбова пишеш? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Я черкащанин 21.07.2015 22:14
Цитую Джон Глэбб:
Я смотрю на улице Ленина, вслед за переименованием сразу и асфальт новенький и разметочка, цветочки на подстриженных газонах, скамейки помытые, новенькое освещение, светофоры на переходах. Молодцы, вот что значит переименовать с одного на другое.


И цветочки, и название - явления одного порядка, они относятся к сфере эстетики. Там еще не везде газончики, но улицу украшают и новое название, и фотнанчик со скамеечками у статуй Галахвастова и Прони, и памятник мудрой Сове, и знак гривны, и сквер Симоненко, и церковь, и обновленные фасады зданий, и чугунные оградки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Джон Глэбб 21.07.2015 19:05
Я смотрю на улице Ленина, вслед за переименованием сразу и асфальт новенький и разметочка, цветочки на подстриженных газонах, скамейки помытые, новенькое освещение, светофоры на переходах. Молодцы, вот что значит переименовать с одного на другое.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Шура Балаганов 21.07.2015 18:43
[quote name="Остап Бендер"]
Ося, вернись в семью! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #16 Євроінтеграція 21.07.2015 18:29
Цитую Синоптик:
Питання перейменування активно обговорювалося роками кількома десятками шукачів попіаритися. У 99,9 % черкащан голова болить про інше - як вижити.

Нащадки леніна: "синоптики",безбожники і антихристи НІКОЛИ НЕ БУДУТЬ ЖИТИ. ЇХ участь - ВІЧНО ВИЖИВАТИ :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Я черкащанин 21.07.2015 17:40
Цитую Грігорій:
Грігорій, перейменування вулиці Леніна активно обговорюється роками. Звучали різні пропозиції, проводилися опитування, громадські обговорення. А ви наче прокинулися.


Мені завжди цікаво: хто кого опитує і де з ким це все обговорює? Бо щось ніяк не потрапляю на ці самі опитування і обговорення. Напевно треба частіше в Ботічеллі ходити чи де там воно все вирішується.

Було б тільки бажання. Треба тільки цікавитися питанням, читати черкаські газети і сайти. А можна чекати, коли вам постукають у двері, як свідки Єгови: дорогий Грігорій, запрошуємо Вас на зібрання!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Чип 21.07.2015 15:47
А що від цього на цій вулиці ям поменшає, чи може таки заліплять...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Синоптик 21.07.2015 15:22
Питання перейменування активно обговорювалося роками кількома десятками шукачів попіаритися. У 99,9 % черкащан голова болить про інше - як вижити.