реклама

реклама

portretnabo Земельні та галузеві питання, серед яких – затвердження нової структури міськвиконкому депутати розглядатимуть на сесії 11 серпня. Це буде перша сесія після їхніх «канікул».

 - Нова структура – це найбільш нагальне питання, - коментує «Прочерку» депутат міськради, член команди Одарича Ніна Набокіна. – Вважаю, треба нарешті закінчити цей процес, аби його не переводили в політику. Я була на зустрічах з колективами райрад і чула думку людей. Вони вже хочуть нормально працювати, отримувати заробітну плату і щоб їх не втягували в цю колотнечу.

Як розповідає депутат, самого порядку денного сесії ще не роздали.

реклама

Коментарі  

 
-2 #9 правда 01.08.2011 09:34
Набокина- ТП
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 хе-хе 29.07.2011 19:23
та вже всі зрозуміли, що одарич переодично міняє структуру (раз у 3 роки) , щоб позбутися "нєугодних" у мерії
тепер і на райони замахнувся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 хе-хе 29.07.2011 19:21
Цитую Фахівець:
Таки да, роздали! Тільки прочитайте ті бредні. Той хто готував не знає ні законів, ні цієї роботи. Зпарували вужа з їжаком. Цікаво, хто буде розплутувати цей клубок?


прокуратура и суд
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Фахівець 29.07.2011 12:18
Таки да, роздали! Тільки прочитайте ті бредні. Той хто готував не знає ні законів, ні цієї роботи. Зпарували вужа з їжаком. Цікаво, хто буде розплутувати цей клубок?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Українська правда 29.07.2011 11:01
Вони вже хочуть нормально працювати, отримувати заробітну плату

Набокіна хай ввімкне мізки
працівники як отримували , так і отримують зарплату, яка тепер з міської ради виплачується
Це ж вам не Темп док
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Де розум 28.07.2011 23:35
Набокіна посварилась з головою :-x
Зарплату працівники райрад отримують як і отримували, міська рада проводить виплати
Феєрична ***!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Володимир 28.07.2011 21:17
Не знаю у чому ви фахівець, шановний фахівець, тому просто повідомлю, проект рішення про структуру депутатам таки роздали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Мама миа 28.07.2011 14:31
Ne zrozumilo///