реклама

реклама

Органи прокуратури Черкаської області завершили спеціальне досудове розслідування стосовно чоловіка, який фінансував терористичну організацію та закликав до захоплення держави і повалення конституційного ладу.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що житель м. Черкаси, діючи умисно, здійснював фінансування терористичної організації «Донецька народна республіка», розповсюджував матеріали із закликами до зміни меж території або державного кордону України, повалення конституційного ладу та захоплення державної влади.

У зв’язку з переховуванням вказаної особи від правоохоронних органів, Соснівським районним судом міста Черкаси задоволено клопотання прокуратури області та СВ УСБУ в Черкаській області про здійснення спеціального досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні.

На цей час досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт затверджено прокуратурою області та направлено до суду для розгляду по суті.

Дії чоловіка кваліфіковані за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 109 (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, розповсюдження матеріалів із такими закликами), ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 2 ст. 258-5 (фінансування тероризму вчинене повторно) КК України.

За вчинені злочини особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років, інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #10 Черкаське підпілля 30.08.2015 12:41
Цитую Вовка 6:
Черкаський офіс партії Солідарність на просте питання- хто керує Солідарністю в Чигирині , не можуть надати відповідь!!!Боя ться сказати щось не те!

Якийсь сюрреалізм!Прив ели в районну організацію сепаратиста, регіоналів, а тепер пішли в підпілля!Якщо гонча... не керівник, то чому він керував у Чигирині? Чому Бу.., Овча... і Гонча... набирають кандидатів у депутати та членів комісії від Солідарності?Якщо вони просто підпільники, то що робив "настоящий" голова?Цирк!!!Може незабаром окажеться, що і обласне керівництво самозванці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Вовка 6 30.08.2015 07:42
Черкаський офіс партії Солідарність на просте питання- хто керує Солідарністю в Чигирині , не можуть надати відповідь!!!Боя ться сказати щось не те!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Чигиринець 29.08.2015 21:55
Необходимо проверить ещё одного сепаратюгу,скры вающего под крышей партии порошенко.Место его нахождения -Чигирин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Сливай воду, вата! 03.08.2015 10:54
Цитую Черкащанин:
Заарештований - це те саме ***ло, яке створило і вело у рашка-соцмережі "Вконтакте" групи "Антимайдан-Черкассы" і "Новороссия-Черкассы" :-x
Не тільки сам загримів під суд, а й підставив десяток тих недалеких мізками, які там тусувалися.

Один из этих "тусовщиков" заходил в эти ....ные группы с компьютера на фирме моего друга. После того, как СБУ заглянула в гости, кореш лично выяснил, где у его подчиненного-сепарка находятся все отверстия, через которые ему совали любовь к рашке и с треском уволил ватного с работы без выплаты последней зарплаты. Всем потенциальным работодателям (а профессия специфическая) разослал "черную метку" на ватника. Рашистам в Черкассах - не место!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 АнтиRашист 03.08.2015 10:18
А коли буде суд? Добре було б вирок засвітити у прямому ефірі телебачення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 U-311 02.08.2015 18:52
Нeмного (совсем чуть-чуть) жаль этого деятеля. Bсе-таки он в камере, а ватников в Черкассах "правильные" ЗэКа не жалуют.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Черкащанин 02.08.2015 18:21
Заарештований - це те саме ***ло, яке створило і вело у рашка-соцмережі "Вконтакте" групи "Антимайдан-Черкассы" і "Новороссия-Черкассы" :-x
Не тільки сам загримів під суд, а й підставив десяток тих недалеких мізками, які там тусувалися. ЦЕ ДОБРЕ.
СБУ - респект!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Москві й свої не треба! 02.08.2015 12:41
Цитую ###:
Кажуть, СБУ перехопила "маляву" від дружків арештованого, у якій сказано: "Нікому ти не треба, викручуйся сам, як зможеш". Традиційне "кідалово" від московських хазяйнів :-)

Москва викидає на смітник навіть своїх кадрових військових, які потрапили у полон. То що їм той ватник з Черкас?
http://cossackland.org.ua/2015/08/02/rosijskyj-hrushnyk-pijmanyj-u-schasti-rozkazuje-scho-v-ukrajini-povno-rosijskyh-vijskovopolonenyh/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 ### 01.08.2015 11:35
***, який тепер сидить на лаві підсудних, регулярно інструктувався одним з членів так званої «Антикризової Ради Донецької народної республіки», дії якої координуються спецслужбами РФ.
Кажуть, СБУ перехопила "маляву" від дружків арештованого, у якій сказано: "Нікому ти не треба, викручуйся сам, як зможеш". Традиційне "кідалово" від московських хазяйнів :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Прокурор 30.07.2015 13:40
Бажано "десяточку" і дать - щоб іншим неповадно було!